andilopp Re: Corolla - odgłos z silnika 17.09.07, 21:41 andilopp napisał: > Witam! Przepraszam za urwanie. Przy wolnych obrotach w silniku 1.6 vvti słyszalne jest popiskiwanie tak jakby paska wielorowkowego, czy jest to może wina paska, napinacza, czy też pompy wody? Nie wiem czy warto tym zawracać sobie głowę? Odpowiedz Link Zgłoś