Dodaj do ulubionych

Corolla - odgłos z silnika

17.09.07, 21:38
Witam!
Obserwuj wątek
    • andilopp Re: Corolla - odgłos z silnika 17.09.07, 21:41
      andilopp napisał:

      > Witam!
      Przepraszam za urwanie. Przy wolnych obrotach w silniku 1.6 vvti słyszalne jest
      popiskiwanie tak jakby paska wielorowkowego, czy jest to może wina paska,
      napinacza, czy też pompy wody? Nie wiem czy warto tym zawracać sobie głowę?
      • tercel Re: Corolla - odgłos z silnika 18.09.07, 08:42
        Albo łożysko.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka