tradycja1 30.01.03, 22:35 Watek powstal jako sciaga dla zainteresowanych pan. Co nie dziala....-dopisujcie Niecha nie poderwie sie -na litosc -na przebojowosc -na wiedze -na przekore - - Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zarlaczka Ja w sprawie formalnej 30.01.03, 22:42 Czy podrywanie Niecha jest obowiązkowe? Odpowiedz Link Zgłoś
miltonia Re: Ja w sprawie formalnej 30.01.03, 22:44 Tradycja, czyżbyś zmieniała front? Odpowiedz Link Zgłoś
buggi Re: Ja w sprawie formalnej 30.01.03, 22:47 miltonia napisała: > Tradycja, czyżbyś zmieniała front? a czy ona ma wyjscie? Atobek wszak juz glosno chrapie Odpowiedz Link Zgłoś
tradycja1 Re: Ja w sprawie formalnej 30.01.03, 22:52 To ja chce wam pomoc jakos a to sie ma teraz przeciw mnie. Odpowiedz Link Zgłoś
buggi Re: Jak poderwac Niecha? 30.01.03, 22:43 pokaz mu zawartosc barku, a poderwie sie z tego, na czym wlasnie siedzi. Odpowiedz Link Zgłoś
buggi Re: Zwariowalyscie?! 30.01.03, 22:53 niech napisała: > Spodniczka w krate! Nie mów tylko, ze ci to nie pochlebia. PS wciaz nie pojmuje fenomenu twojej osoby. Jestes zosliwcem bez serca ;), a kobiety na kolana przed toba padaja. Harem móglbys zalozyc. Odpowiedz Link Zgłoś
buggi Re: Zwariowalyscie?! 30.01.03, 22:59 niech napisała: > Harlem. tak Harlem, a my kobiety zalozymy czapki baseballówki Odpowiedz Link Zgłoś
miltonia Re: Zwariowalyscie?! 30.01.03, 23:00 Buggi, Ty na kolanach? To byłby widok! Jak na razie to tylko ja ROZWAŻAŁAM taką mozliwość, ale wybrałam inną opcję. Odpowiedz Link Zgłoś
zarlaczka Re: Zwariowalyscie?! 30.01.03, 23:01 Na kolanach z przyjemnością, tylko nie na swoich. Odpowiedz Link Zgłoś
buggi Re: Zwariowalyscie?! 30.01.03, 23:06 miltonia napisała: > Buggi, Ty na kolanach? To byłby widok! ►powtórze za Zarlaczka: nie na swoich kolanach przeciez. Jak na razie to tylko ja ROZWAŻAŁAM taką > > mozliwość, ale wybrałam inną opcję. Odpowiedz Link Zgłoś
buggi Re: Zwariowalyscie?! 30.01.03, 23:02 zarlaczka napisała: > Harlekina mógby napisać. tak, a za Arlekina sie przebrac Odpowiedz Link Zgłoś
zarlaczka Re: Zwariowalyscie?! 30.01.03, 23:07 I wyszedłby Arlekin z Harlekina. Totalna szmira. Odpowiedz Link Zgłoś
tradycja1 Re: Jak poderwac Niecha? 31.01.03, 00:05 tradycja1 napisała: > Watek powstal jako sciaga dla zainteresowanych pan. > Co nie dziala....-dopisujcie > Niecha nie poderwie sie > -na litosc > -na przebojowosc > -na wiedze > -na przekore > -Na fatalaszki > -na obojetnosc Odpowiedz Link Zgłoś
miltonia Re: Jak poderwac Niecha? 31.01.03, 11:39 Tradycja, miałaś dać instrukcję, jak poderwać Niecha, a piszesz, jak NIE poderwać onego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: k`k Re: Jak poderwac Niecha-odpowiedź IP: *.acn.pl / *.acn.waw.pl 31.01.03, 13:31 Na spotkaniu w realu jedna z w.w metod może być skuteczna:) W wirtualu żadna. Odpowiedz Link Zgłoś
atob Re: Jak poderwac Niecha-odpowiedź 31.01.03, 13:35 Na fatalaszki ...???:) PS KAska gdzie byles wczoraj ...czekalismy aby zagrac Odpowiedz Link Zgłoś
miltonia Re: Jak poderwac Niecha-odpowiedź 31.01.03, 13:48 Gość portalu: k`k napisał(a): > Na spotkaniu w realu jedna z w.w metod może być skuteczna:) > W wirtualu żadna. Kaska, w realu to Niech chodzi obwieszony panienkami, jak nie przymierzając ksiądz Jankowski czy inna kokota, biżuterią. I tak się człowiek nie dopcha, to po co ranić sobie wzrok? Odpowiedz Link Zgłoś
niech Re: Jak poderwac Niecha-odpowiedź 31.01.03, 13:52 Co ty, Milton, w realu to ja jestem gejem. Odpowiedz Link Zgłoś
miltonia Re: Jak poderwac Niecha-odpowiedź 31.01.03, 13:55 I co z tego? Niektóre, jak sie uwieszą, to za nic nie odczepisz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: k`k Re: Jak poderwac Niecha-odpowiedź IP: *.acn.pl / *.acn.waw.pl 31.01.03, 14:03 Tak czy owak-wtedy można użyć metod niedostępnych tutaj. Ps.Znane są nauce przypadki (że tak powiem)nawrócenia gejów. Odpowiedz Link Zgłoś
miltonia Re: Jak poderwac Niecha-odpowiedź 31.01.03, 14:08 Raczej odwrotne przypadki. Ci postrzegani jako heteroseksualiści, odkrywali swoje prawdziwe oblicze i stawali się homo, np. Iwaszkiewicz, czy podobno Maria Dąbrowska (to jej wspólne mieszkanie z tą Kowalską, czy jak jej tam). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: k`k Re: Jak poderwac Niecha-odpowiedź IP: *.acn.pl / *.acn.waw.pl 31.01.03, 14:15 Ja bym jednak zaryzykował Ps.Oczywiście na waszym miejscu,bo ja teraz zaczynam sie bać Odpowiedz Link Zgłoś
miltonia Re: Jak poderwac Niecha-odpowiedź 31.01.03, 14:19 Kaska, bój się podwójnie. Niecha geja i tych, które rozczarowane gejostwem wzmiankowanego, rzucą się na Ciebie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: k`k Re: Jak poderwac Niecha-odpowiedź IP: *.acn.pl / *.acn.waw.pl 31.01.03, 14:31 Ja w moim wieku,nie rozśmieszaj mnie.Kobiety są juz niegroźne dla mnie ,gorzej z gejami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Niech Re: Jak poderwac Niecha-odpowiedź IP: 217.197.165.* 31.01.03, 15:27 Oczywiscie to byla literowka, chodzilo mi o goja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Niech Re: Jak poderwac Niecha-odpowiedź IP: 217.197.165.* 31.01.03, 16:28 Pozwol, ze sam bede decydowal o tym co mam na mysli. Pozwol tez, ze zwroce ci uwage na niestosowne zachowanie. Odpowiedz Link Zgłoś
twardy4 Re: Jak poderwac Niecha-odpowiedź 31.01.03, 16:37 Jestes tu woznym? No to pozamiataj, bo sie poskarze redaktorkom Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Niech Re: Jak poderwac Niecha-odpowiedź IP: 217.197.165.* 31.01.03, 16:42 Nic ci do tego kim jestem. Za to skarzyc sie mozesz ile chcesz, cos mi sie wydaje, ze twoj wiek cie do tego upowaznia. Mam tylko jedna prosbe - nie nudz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: k`k Re: Jak poderwac Niecha-odpowiedź IP: *.acn.pl / *.acn.waw.pl 31.01.03, 16:54 twardy4 napisał: > Jestes tu woznym? No to pozamiataj, bo sie poskarze redaktorkom =================================== No to ja przyjmę role tego złego. SPIEPRZAJ GNOJU Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Niech Re: Jak poderwac Niecha-odpowiedź IP: 217.197.165.* 31.01.03, 17:08 Daj spokoj, to jakis szkrab, biedak nie zalapal sie na feryjny wyjazd, nudzi sie i pisze co mu slina na jezyk przyniesie. Jak sie na niego wydrzesz to bedzie do poznej nocy wypisywal pierduly korzystajac z forumowej anonimowosci. Nie moge nawet zaproponowac olania go, bo moje narzady w takiej sytuacji odmawiaja wspolpracy. Odpowiedz Link Zgłoś
miltonia Re: Jak poderwac Niecha-odpowiedź 31.01.03, 18:50 Niech, a od kiedy Ty taki spolegliwy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: k`k Re: Jak poderwac Niecha-odpowiedź IP: *.acn.pl / *.acn.waw.pl 31.01.03, 20:18 podmienili nam Niecha:( Odpowiedz Link Zgłoś
miltonia Re: Jak poderwac Niecha-odpowiedź 31.01.03, 20:41 Chyba Karolcia wykradła i jakiś surogat podrzuciła. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: k`k Re: Jak poderwac Niecha-odpowiedź IP: *.acn.pl / *.acn.waw.pl 31.01.03, 20:42 A co na to Niechowa(była oczywiście) Odpowiedz Link Zgłoś
miltonia Re: Jak poderwac Niecha-odpowiedź 31.01.03, 21:05 Która Niechowa, bo ich doliczyć sie nie można? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: k`k Re: Jak poderwac Niecha-odpowiedź IP: *.acn.pl / *.acn.waw.pl 31.01.03, 21:10 Najfajniejsza-była:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: k`k Re: Jak poderwac Niecha-odpowiedź IP: *.acn.pl / *.acn.waw.pl 31.01.03, 21:13 nie bądź taka skromna. Odpowiedz Link Zgłoś
miltonia Re: Jak poderwac Niecha-odpowiedź 31.01.03, 21:17 A to się jeszcze zobaczy, czy była! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: k`k Re: Jak poderwac Niecha-odpowiedź IP: *.acn.pl / *.acn.waw.pl 31.01.03, 21:20 Ale Niech to goj Odpowiedz Link Zgłoś
miltonia Re: Jak poderwac Niecha-odpowiedź 31.01.03, 21:35 Eee tam. Może nie zna prawdy. A teraz autentyczna historia, albo jak to się teraz mowi w eleganckim świecie, autentyczny fakt. Mój kolega z lekko antysemitystycznymi zapędami w wieku trzydziestukilku lat dowiedział się, że jego matka jest Żydówką. i biedak w zaden sposób nie mógł sobie z tym poradzić. Najśmieszniej było na imprezach. Jak się upił, to ni z gruchy ni z pietruchy dramatycznie oświadczał "a moja matka jest Żydowką!", konsternując tym towarzystwo. Za którymś razem nie wytrzymałam i spytałam się, czy mamy mu współczuć, czy gratulować. Na trochę się uspokoił. A z koleżankami podśmiewałyśmy się z niego, że przy dwóch promilach we krwi ujawnia tajemnicę swego pochodzenia, a przy trzech molestuje kobiety. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: k`k Re: Jak poderwac Niecha-odpowiedź IP: *.acn.pl / *.acn.waw.pl 31.01.03, 21:55 Z tym,że nie na pewno. Może to znowu literówka. Odpowiedz Link Zgłoś
miltonia Re: Jak poderwac Niecha-odpowiedź 31.01.03, 21:59 Niech se będzie gojem, gejem, gujem, gajem , gyjem, gijem, dla mnie bez różnicy. Małostkowa nie jestem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: k`k Re: Jak poderwac Niecha-odpowiedź IP: *.acn.pl / *.acn.waw.pl 31.01.03, 22:06 No to musisz sie z nim spotkac. po drucie to nie da rady:( Odpowiedz Link Zgłoś