niemodny 19.04.03, 00:16 Nie moglem wam towarzyszyc. Rozwalil mi sie komputer z dostepem do sieci. Bede zagladal, ale wroce pewnie w czwartek. PS. O kurcze, we wtorek bede juz w pracy. No to do wtorku!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
buggi Re: Czesc 19.04.03, 23:01 niemodny napisała: > Nie moglem wam towarzyszyc. Rozwalil mi sie komputer z dostepem do sieci. > Bede zagladal, ale wroce pewnie w czwartek. > PS. O kurcze, we wtorek bede juz w pracy. No to do wtorku!!! jak to ci sie ROZWALIL? Laptop ci z kolan spadl? Odpowiedz Link Zgłoś
wesolych.swiat Re: Czesc 20.04.03, 00:03 Popsul sie. Akurat w piatek padl zasilacz. Szyt!!! Odpowiedz Link Zgłoś
basia Re: Czesc 20.04.03, 00:11 a myślałam że będziesz zajączkiem.wielkanocnym;) Odpowiedz Link Zgłoś
tradycja1 Re: Czesc 20.04.03, 00:12 Znow pewnie spalilas jego nick na dzis..a-jaja. Odpowiedz Link Zgłoś