19.04.03, 00:16
Nie moglem wam towarzyszyc. Rozwalil mi sie komputer z dostepem do sieci.
Bede zagladal, ale wroce pewnie w czwartek.
PS. O kurcze, we wtorek bede juz w pracy. No to do wtorku!!!
Obserwuj wątek
    • maxxa Re: Czesc 19.04.03, 12:00
      wlasnie Cie gdzies widzialam:)
    • buggi Re: Czesc 19.04.03, 23:01
      niemodny napisała:

      > Nie moglem wam towarzyszyc. Rozwalil mi sie komputer z dostepem do sieci.
      > Bede zagladal, ale wroce pewnie w czwartek.
      > PS. O kurcze, we wtorek bede juz w pracy. No to do wtorku!!!


      jak to ci sie ROZWALIL? Laptop ci z kolan spadl?
      • wesolych.swiat Re: Czesc 20.04.03, 00:03
        Popsul sie. Akurat w piatek padl zasilacz. Szyt!!!
        • tradycja1 Re: Czesc 20.04.03, 00:04
          Alleluja....
        • buggi Re: Czesc 20.04.03, 00:09
          ale dzis jestes z nami. jak to zrobiles?
          • tradycja1 Re: Czesc 20.04.03, 00:12
            Dla chcacego nic trudnego:)
        • basia Re: Czesc 20.04.03, 00:11
          a myślałam że będziesz zajączkiem.wielkanocnym;)
          • tradycja1 Re: Czesc 20.04.03, 00:12
            Znow pewnie spalilas jego nick na dzis..a-jaja.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka