Dodaj do ulubionych

Wszyscy mysla tylko o numerkach

14.05.03, 22:12
no tak wiosna przeciez:)
Obserwuj wątek
    • buggi Re: Wszyscy mysla tylko o numerkach 14.05.03, 22:20
      a owszem, z paroma osobami juz sie nimi wymienilismy/lysmy
    • basia Re: Wszyscy mysla tylko o numerkach 14.05.03, 22:22
      nawet liczymy ;)
      • tradycja1 Re: Wszyscy mysla tylko o numerkach 14.05.03, 22:24
        zanotuje dzisiejsza date w kalendarzu:)
        • basia Re: Wszyscy mysla tylko o numerkach 14.05.03, 22:27
          tradycja1 napisała:

          > zanotuje dzisiejsza date w kalendarzu:)

          e,są prostsze sposoby od kalendarza:)
          • tradycja1 Re: Wszyscy mysla tylko o numerkach 14.05.03, 22:30
            Uswiadom mnie:)
            • buggi Re: Wszyscy mysla tylko o numerkach 14.05.03, 22:35
              Basiu i mnie o mnie
              • basia Re: Wszyscy mysla tylko o numerkach 14.05.03, 22:35
                supełek:)
                • tradycja1 Re: Wszyscy mysla tylko o numerkach 14.05.03, 22:37
                  abstynencja?
                  • buggi Re: Wszyscy mysla tylko o numerkach 14.05.03, 22:37
                    asceza?
                    • basia Re: Wszyscy mysla tylko o numerkach 14.05.03, 22:44
                      buggi napisała:

                      > asceza?

                      to od liczenia na głos :)
                  • basia Re: Wszyscy mysla tylko o numerkach 14.05.03, 22:43
                    tradycja1 napisała:

                    > abstynencja?

                    to od liczenia procentów:)
                    • tradycja1 Re: Wszyscy mysla tylko o numerkach 14.05.03, 22:47
                      numerki po procentach?
                      • basia Re: Wszyscy mysla tylko o numerkach 14.05.03, 22:49
                        tradycja1 napisała:

                        > numerki po procentach?

                        logika godna matematyka:) nie jestem matematykiem
                        • tradycja1 Re: Wszyscy mysla tylko o numerkach 14.05.03, 22:53
                          Tez nie jestem matematykiem ani astronomem...
                          Jednak umiem liczyc i licze na siebie.
                          Przezorny zawsze ubezpieczony.
                          • basia Re: Wszyscy mysla tylko o numerkach 14.05.03, 22:56
                            tradycja1 napisała:

                            > Tez nie jestem matematykiem ani astronomem...
                            > Jednak umiem liczyc i licze na siebie.
                            > Przezorny zawsze ubezpieczony.

                            otóż to :)

              • buggi Re:chachachacha 14.05.03, 22:36
                nie, nie o mnie, o mnie to ja wiem. mialo byc "i o mnie"
    • Gość: atob Re: Wszyscy mysla tylko o numerkach IP: 195.205.189.* 14.05.03, 23:31
      Bardzo ciekawy watek ..piscie jeszcze dziewczeta :)
      • basia Re: Wszyscy mysla tylko o numerkach 14.05.03, 23:33
        Gość portalu: atob napisał(a):

        > Bardzo ciekawy watek ..piscie jeszcze dziewczeta :)

        nie będzie piscieć ...;)
        • buggi Re: Atob 14.05.03, 23:35
          • buggi Re: Atob 14.05.03, 23:36
            znowu glos stracilam.
            Atob jeszcze sie po tych numerkach do lóka nie dasz zapedzic i nie usniesz
            nam. I po ci to? ;)
            • ciemna_noc Re: Atob 14.05.03, 23:37
              buggi napisała:

              > znowu glos stracilam.
              > Atob jeszcze sie po tych numerkach do lóka nie dasz zapedzic i nie usniesz
              > nam. I po ci to? ;)

              A taki z Ciebie ranny ptaszek...
              • Gość: btoa Re: Atob IP: 195.205.189.* 14.05.03, 23:39
                ciemna_noc napisała:

                > buggi napisała:
                >
                > > znowu glos stracilam.
                > > Atob jeszcze sie po tych numerkach do lóka nie dasz zapedzic i nie usniesz
                >
                > > nam. I po ci to? ;)
                >
                > A taki z Ciebie ranny ptaszek...

                Jutro tez o 5.00 ...a czy usne to nie zalezy odemnie:)
          • Gość: atob Re: Atob IP: 195.205.189.* 14.05.03, 23:37
            Znaczy sie dostalem po lapach :( no coz nie pierwszy i nie ostatni zapewne
            raz ...
            • ciemna_noc Re: Atob 14.05.03, 23:38
              Gość portalu: atob napisał(a):

              > Znaczy sie dostalem po lapach :( no coz nie pierwszy i nie ostatni zapewne
              > raz ...

              Chlopie! Z.. hmmmm, no wiesz, trzeba ostro!
              • buggi Re: Atob 14.05.03, 23:40
                eeee tam zaraz po lapach. ja sie o twoje serce martwie. wytrzyma?


                nocka?, a ty zawsze taki ofensywny jestes?
                • ciemna_noc Re: Atob 14.05.03, 23:44
                  buggi napisała:

                  > nocka?, a ty zawsze taki ofensywny jestes?

                  defensywne pozycje też lubię
                  • buggi Re: Atob 14.05.03, 23:45
                    hmmmmmm, czyli lubisz gapienie sie w sufit, dobrze zrozumialam?
                    • ciemna_noc Re: Atob 14.05.03, 23:46
                      buggi napisała:

                      > hmmmmmm, czyli lubisz gapienie sie w sufit, dobrze zrozumialam?

                      z rozmarzeniem
                      • buggi Re: Atob 14.05.03, 23:49
                        ciemna_noc napisała:

                        > buggi napisała:
                        >
                        > > hmmmmmm, czyli lubisz gapienie sie w sufit, dobrze zrozumialam?
                        >
                        > z rozmarzeniem

                        ooo patrzcie go jak sie rozmarzyl, a o ofensywie juz zapomniales? jak tak
                        bedziesz lezal i myslal, to kto inny ataku dokona
                  • tradycja1 Re: Atob 14.05.03, 23:45
                    ciemna_noc napisała:

                    > buggi napisała:
                    >
                    > > nocka?, a ty zawsze taki ofensywny jestes?
                    >
                    > defensywne pozycje też lubię
                    Kazda pozycja to propozycja.
                    • ciemna_noc Re: Atob 14.05.03, 23:48
                      tradycja1 napisała:

                      > ciemna_noc napisała:
                      >
                      > > buggi napisała:
                      > >
                      > > > nocka?, a ty zawsze taki ofensywny jestes?
                      > >
                      > > defensywne pozycje też lubię
                      > Kazda pozycja to propozycja.

                      To już chyba supozycja.
                      • tradycja1 Re: Atob 14.05.03, 23:50
                        a jaka jest ciemnej_nocy definicja?
                        • ciemna_noc Re: Atob 14.05.03, 23:52
                          tradycja1 napisała:

                          > a jaka jest ciemnej_nocy definicja?

                          12 + .... + ..... + ....... + ...... + ....... + ........ itd.
                          • tradycja1 Re: Atob 15.05.03, 00:00
                            ciemna_noc napisała:

                            > tradycja1 napisała:
                            >
                            > > a jaka jest ciemnej_nocy definicja?
                            >
                            > 12 + .... + ..... + ....... + ...... + ....... + ........ itd.
                            To jest przyklad a gdzie definicja?
              • Gość: atob Re: Atob IP: 195.205.189.* 14.05.03, 23:42
                Ciemna noc...ujawnij swe oblicze azebym Twe rady traktowal powanie i zostosowal
                sie do nich :)
                • ciemna_noc Re: Atob 14.05.03, 23:45
                  Gość portalu: atob napisał(a):

                  > Ciemna noc...ujawnij swe oblicze azebym Twe rady traktowal powanie i
                  zostosowal
                  >
                  > sie do nich :)

                  12.
                  żadna tajemnica ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka