Dodaj do ulubionych

Zyczenia,rozyczka.buziaczek ....

09.07.03, 00:05
Wszystko dla Ciebie z okazji Twojego swieta :) Wszystkiego najlepszego :) oby
sie spelnilo wszystko to o czym marzysz ...
Obserwuj wątek
    • buggi Re: Zyczenia,rozyczka.buziaczek .... 09.07.03, 00:08
      Tradi masz dzisiaj urodziny? 9 lipca?
    • tradycja1 Re: Zyczenia,rozyczka.buziaczek .... 09.07.03, 03:29
      Dziekuje najmocniej bardzo milo ze pamietales...
      Buggi tak mam dzis urodziny, w PL 9th ,bo u mnie nadal jest 8th.
      Lece na drinka.Razem ze mna urodziny obchodza Tom Hanks, Jim Kerr,
      O.J.Simpson i Fred Savage z "cudownychlLat",ktorych koncze dzis tyle samo co
      aktor)
      • Gość: kixx Re: Zyczenia,rozyczka.buziaczek .... IP: *.acn.waw.pl 09.07.03, 08:17
        No to w takim razie (psim swędem) uda mi sie złożyć życzenia we właściwym dniu
        jako pierwszemu-co niniejszym czynię
        • Gość: adam Re: Zyczenia,rozyczka.buziaczek .... IP: 195.205.189.* 09.07.03, 22:34
          Gość portalu: kixx napisał(a):

          >uda mi sie złożyć życzenia we właściwym dniu
          > jako pierwszemu

          hehehehehe ...nieprawda ...
      • Gość: Normals Re: Zyczenia,rozyczka.buziaczek .... IP: 195.94.207.* 09.07.03, 08:27
        Wszystkiego najlepszego dla tradycji, Freda Savage'a, jego kolegi w okularach
        (chyba Pfeifera), OJ Simpsona i jego adwokata.
    • basia Re: Zyczenia,rozyczka.buziaczek .... 09.07.03, 08:57
      I ja dołączam się do wątkowego łańcuszka życzeń.Dużo szczęścia!
      • glory Re: Zyczenia,rozyczka.buziaczek .... 09.07.03, 09:25
        Wszystkiego najlepszego!
        To ile to juz wiosen?
        Pozdrawiam.
        • Gość: Buggi Re: Zyczenia,rozyczka.buziaczek .... IP: *.ipt.aol.com 09.07.03, 10:14
          hehe glory wszystkich o wiek wypytujesz, a swojego to nie laska podac? bardzom
          ciekawa ;) Pozdr.
        • Gość: Buggi Re: Tradi IP: *.ipt.aol.com 09.07.03, 10:16
          dostalas te kartke z zyczeniami? Sto lat! Sto lat! Niech zyje zyje
          nam....Niech zyyyyyyyyjeeeee nam! Niechaj gwiazdka pomyslnosci nigdy nieeeee
          zagasnie, nigdy nieeeee zagasnie....
          • glory Re: Tradi 09.07.03, 10:27
            Buggi.Ja juz jestem w takim wieku o jakim spiewal Rosiewicz w pewnym serialu.
            Ale lubie porozmawiac sobie z pieknymi i mlodymi o pieknych ksztaltach damami.
            Juz mi tylko to pozostalo. Plakac mi sie chce.

            • Gość: kixx Re: Tradi IP: *.acn.waw.pl 09.07.03, 10:43
              ......przed Tobą drugie tyle,a może trzecie ,któż to wie.

              Ps.Jesteś tu najmłodszy,za szczotkę i pozamiatać!!
              • glory Re: Tradi 09.07.03, 10:52
                Te drugie to juz za mna!
                Musze koniecznie sie odmlodzic. Chyba kupie sobie szybki samochod. Koniecznie
                z dwiema a nawet kto wie moze z czteroma rurami wydechowymi.Tak .To jest
                pomysl. Ale narazie pije zdrowie jubilatki. No to Na Zdrowie!!
            • Gość: Buggi Re: Tradi IP: *.ipt.aol.com 09.07.03, 11:36
              glory napisał:

              > Buggi.Ja juz jestem w takim wieku o jakim spiewal Rosiewicz w pewnym
              serialu.
              > Ale lubie porozmawiac sobie z pieknymi i mlodymi o pieknych ksztaltach
              damami.
              > Juz mi tylko to pozostalo. Plakac mi sie chce.
              >



              gluptas jestes glory ;) zamiast plakac i czas marnowac gadaj z nami, póki
              mlode jestesmy, bo potem Ci ochota przejdzie. Z Kixxem tez mozesz pogadac, bo
              on piekny i mlody, tylko ksztalty chyba nie te ;) Salut!


              PS Kixx daj mi kontra, no daj :P
              • Gość: kixx Re: Tradi IP: *.acn.waw.pl 09.07.03, 11:54
                A Ty potem naślesz wnuki i mi łomot sprawią??
                Boje się .
                • Gość: Buggi Re: Tradi IP: *.ipt.aol.com 09.07.03, 14:03
                  niczego sie nie bój Kixxie, wnuki ( a moze cos innego na tapete wrzucic, bo na
                  wnuki patrzec juz nie moge)) na koloniach nogi w jeziorze mocza i tak predko
                  nie przyjada.
                  • glory Re: Tradi 09.07.03, 14:13
                    Zgadzam sie z Buggi. Szlag by trafil te wnuki. Moje przychodza juz nawalone z
                    imprez rockowych. Za moich czasow to cholera przychodzilem do dziadka z
                    koncertow z Teatru Wielkiego. Moniuszko,,Antonio Vivaldi,Rober
                    Wagner,Carrusso ,Wieniawski i Zdzicho Puzon. I tez przychodzilem nawalony.
                    Dziwne??!!.
                    • niech Hepi berzdej! 09.07.03, 14:20
                      Hepi berdzej tu ju, hepi berzdej tu ju, hepi berzdej dir Tradi, hepi berzdej tu
                      ju!
                      • tradycja1 Re: Hepi berzdej! 09.07.03, 14:43
                        Dziekuje,dziekuje wszystkim,nawet nie wiecie jak mi milo:)
                        (Niezly zbieg okolicznosci Niechu,co?)
                        • niech Re: Hepi berzdej! 09.07.03, 14:52
                          He, he, mam nadzieje ze cie nie obudzilismy. Za nic nie pamietam jaka jest
                          roznica czasu i w ktora strone.
                          • tradycja1 Re: Hepi berzdej! 09.07.03, 15:34
                            - 7h z Polski.
                            Wlasnie wstawalam do pracy,o 6:40 srodek nocy co?
                            • niech Re: Hepi berzdej! 09.07.03, 16:18
                              Dla mnie czasami tak.
                    • Gość: buggi Re: Tradi IP: *.ipt.aol.com 09.07.03, 16:44
                      glory napisał:

                      > Zgadzam sie z Buggi. Szlag by trafil te wnuki. Moje przychodza juz nawalone
                      z
                      > imprez rockowych. Za moich czasow to cholera przychodzilem do dziadka z
                      > koncertow z Teatru Wielkiego. Moniuszko,,Antonio Vivaldi,Rober
                      > Wagner,Carrusso ,Wieniawski i Zdzicho Puzon. I tez przychodzilem nawalony.
                      > Dziwne??!!.
                      • Gość: Buggi Re: Glory IP: *.ipt.aol.com 09.07.03, 16:46
                        z tego wszystkiego zapomnialamo tekscie:

                        Glory na milosc boska! Ja nie mam zadnych, zadniskich, zadniutenkich wnuków.
                        Ani jednego! Slyszysz. To co kixx z Niechem wypisuja to jakies koszmarne
                        nieporozumienie-pomówienie. Help! i Hilfe!
                        • niech Re: Glory 09.07.03, 17:04
                          Wlasnych wnukow sie wypierac! O czasy!!!
                          • buggi Re: Glory 09.07.03, 17:08
                            obiecanki cacanki, a madrej Buggi guzik ;)


                            PS Przeciez nie napisze, a glupiemu, nie!
                            • niech Re: Glory 09.07.03, 17:11
                              Ja ci obiecywalem wnuki? Czyje znowuz? Swoje juz ci oddalem.
                              • buggi Re: Glory 09.07.03, 17:12
                                kixxowe wnuki, toz przeciez.
                                • niech Re: Glory 09.07.03, 17:14
                                  Takie staruchy chcesz? Przeciez one juz ledwo po ziemi chodza. Dam ci Glory'owe.
                                  • buggi Re: Glory 09.07.03, 17:15
                                    nie chce, bo to moczymordy i rozrabiaki.
                                    • glory Re: Glory 12.07.03, 10:36
                                      O przepraszam. Moje wnuki ucza sie w prywatnych szkolach katolickich. Prosze o
                                      troche respektu. Ja ciezko charowalem ,paluchy mam zniszczone ,w kolanach
                                      rwie, nie dowidze, ciezko mi sie oddycha i wogole nie spie po nocach.
                                      Insomnia do jasnej ciasnej!
                                      • Gość: kanuk Re: Glory IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 12.07.03, 10:52
                                        potrzebna bedzie chyba wizyta na napojach. Miltonia zna kilka lekarstw bez
                                        recepty :)
                                        • glory Re: Glory 12.07.03, 11:43
                                          Dzieki za porade. Juz tam bylem. Nic sie nie dzieje . Nuda. Zreszta chwila
                                          ciszy i spokoju to pomaga.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka