atob 09.07.03, 00:05 Wszystko dla Ciebie z okazji Twojego swieta :) Wszystkiego najlepszego :) oby sie spelnilo wszystko to o czym marzysz ... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
buggi Re: Zyczenia,rozyczka.buziaczek .... 09.07.03, 00:08 Tradi masz dzisiaj urodziny? 9 lipca? Odpowiedz Link Zgłoś
tradycja1 Re: Zyczenia,rozyczka.buziaczek .... 09.07.03, 03:29 Dziekuje najmocniej bardzo milo ze pamietales... Buggi tak mam dzis urodziny, w PL 9th ,bo u mnie nadal jest 8th. Lece na drinka.Razem ze mna urodziny obchodza Tom Hanks, Jim Kerr, O.J.Simpson i Fred Savage z "cudownychlLat",ktorych koncze dzis tyle samo co aktor) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kixx Re: Zyczenia,rozyczka.buziaczek .... IP: *.acn.waw.pl 09.07.03, 08:17 No to w takim razie (psim swędem) uda mi sie złożyć życzenia we właściwym dniu jako pierwszemu-co niniejszym czynię Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adam Re: Zyczenia,rozyczka.buziaczek .... IP: 195.205.189.* 09.07.03, 22:34 Gość portalu: kixx napisał(a): >uda mi sie złożyć życzenia we właściwym dniu > jako pierwszemu hehehehehe ...nieprawda ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Normals Re: Zyczenia,rozyczka.buziaczek .... IP: 195.94.207.* 09.07.03, 08:27 Wszystkiego najlepszego dla tradycji, Freda Savage'a, jego kolegi w okularach (chyba Pfeifera), OJ Simpsona i jego adwokata. Odpowiedz Link Zgłoś
basia Re: Zyczenia,rozyczka.buziaczek .... 09.07.03, 08:57 I ja dołączam się do wątkowego łańcuszka życzeń.Dużo szczęścia! Odpowiedz Link Zgłoś
glory Re: Zyczenia,rozyczka.buziaczek .... 09.07.03, 09:25 Wszystkiego najlepszego! To ile to juz wiosen? Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Buggi Re: Zyczenia,rozyczka.buziaczek .... IP: *.ipt.aol.com 09.07.03, 10:14 hehe glory wszystkich o wiek wypytujesz, a swojego to nie laska podac? bardzom ciekawa ;) Pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Buggi Re: Tradi IP: *.ipt.aol.com 09.07.03, 10:16 dostalas te kartke z zyczeniami? Sto lat! Sto lat! Niech zyje zyje nam....Niech zyyyyyyyyjeeeee nam! Niechaj gwiazdka pomyslnosci nigdy nieeeee zagasnie, nigdy nieeeee zagasnie.... Odpowiedz Link Zgłoś
glory Re: Tradi 09.07.03, 10:27 Buggi.Ja juz jestem w takim wieku o jakim spiewal Rosiewicz w pewnym serialu. Ale lubie porozmawiac sobie z pieknymi i mlodymi o pieknych ksztaltach damami. Juz mi tylko to pozostalo. Plakac mi sie chce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kixx Re: Tradi IP: *.acn.waw.pl 09.07.03, 10:43 ......przed Tobą drugie tyle,a może trzecie ,któż to wie. Ps.Jesteś tu najmłodszy,za szczotkę i pozamiatać!! Odpowiedz Link Zgłoś
glory Re: Tradi 09.07.03, 10:52 Te drugie to juz za mna! Musze koniecznie sie odmlodzic. Chyba kupie sobie szybki samochod. Koniecznie z dwiema a nawet kto wie moze z czteroma rurami wydechowymi.Tak .To jest pomysl. Ale narazie pije zdrowie jubilatki. No to Na Zdrowie!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Buggi Re: Tradi IP: *.ipt.aol.com 09.07.03, 11:36 glory napisał: > Buggi.Ja juz jestem w takim wieku o jakim spiewal Rosiewicz w pewnym serialu. > Ale lubie porozmawiac sobie z pieknymi i mlodymi o pieknych ksztaltach damami. > Juz mi tylko to pozostalo. Plakac mi sie chce. > gluptas jestes glory ;) zamiast plakac i czas marnowac gadaj z nami, póki mlode jestesmy, bo potem Ci ochota przejdzie. Z Kixxem tez mozesz pogadac, bo on piekny i mlody, tylko ksztalty chyba nie te ;) Salut! PS Kixx daj mi kontra, no daj :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kixx Re: Tradi IP: *.acn.waw.pl 09.07.03, 11:54 A Ty potem naślesz wnuki i mi łomot sprawią?? Boje się . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Buggi Re: Tradi IP: *.ipt.aol.com 09.07.03, 14:03 niczego sie nie bój Kixxie, wnuki ( a moze cos innego na tapete wrzucic, bo na wnuki patrzec juz nie moge)) na koloniach nogi w jeziorze mocza i tak predko nie przyjada. Odpowiedz Link Zgłoś
glory Re: Tradi 09.07.03, 14:13 Zgadzam sie z Buggi. Szlag by trafil te wnuki. Moje przychodza juz nawalone z imprez rockowych. Za moich czasow to cholera przychodzilem do dziadka z koncertow z Teatru Wielkiego. Moniuszko,,Antonio Vivaldi,Rober Wagner,Carrusso ,Wieniawski i Zdzicho Puzon. I tez przychodzilem nawalony. Dziwne??!!. Odpowiedz Link Zgłoś
niech Hepi berzdej! 09.07.03, 14:20 Hepi berdzej tu ju, hepi berzdej tu ju, hepi berzdej dir Tradi, hepi berzdej tu ju! Odpowiedz Link Zgłoś
tradycja1 Re: Hepi berzdej! 09.07.03, 14:43 Dziekuje,dziekuje wszystkim,nawet nie wiecie jak mi milo:) (Niezly zbieg okolicznosci Niechu,co?) Odpowiedz Link Zgłoś
niech Re: Hepi berzdej! 09.07.03, 14:52 He, he, mam nadzieje ze cie nie obudzilismy. Za nic nie pamietam jaka jest roznica czasu i w ktora strone. Odpowiedz Link Zgłoś
tradycja1 Re: Hepi berzdej! 09.07.03, 15:34 - 7h z Polski. Wlasnie wstawalam do pracy,o 6:40 srodek nocy co? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: buggi Re: Tradi IP: *.ipt.aol.com 09.07.03, 16:44 glory napisał: > Zgadzam sie z Buggi. Szlag by trafil te wnuki. Moje przychodza juz nawalone z > imprez rockowych. Za moich czasow to cholera przychodzilem do dziadka z > koncertow z Teatru Wielkiego. Moniuszko,,Antonio Vivaldi,Rober > Wagner,Carrusso ,Wieniawski i Zdzicho Puzon. I tez przychodzilem nawalony. > Dziwne??!!. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Buggi Re: Glory IP: *.ipt.aol.com 09.07.03, 16:46 z tego wszystkiego zapomnialamo tekscie: Glory na milosc boska! Ja nie mam zadnych, zadniskich, zadniutenkich wnuków. Ani jednego! Slyszysz. To co kixx z Niechem wypisuja to jakies koszmarne nieporozumienie-pomówienie. Help! i Hilfe! Odpowiedz Link Zgłoś
buggi Re: Glory 09.07.03, 17:08 obiecanki cacanki, a madrej Buggi guzik ;) PS Przeciez nie napisze, a glupiemu, nie! Odpowiedz Link Zgłoś
niech Re: Glory 09.07.03, 17:11 Ja ci obiecywalem wnuki? Czyje znowuz? Swoje juz ci oddalem. Odpowiedz Link Zgłoś
niech Re: Glory 09.07.03, 17:14 Takie staruchy chcesz? Przeciez one juz ledwo po ziemi chodza. Dam ci Glory'owe. Odpowiedz Link Zgłoś
glory Re: Glory 12.07.03, 10:36 O przepraszam. Moje wnuki ucza sie w prywatnych szkolach katolickich. Prosze o troche respektu. Ja ciezko charowalem ,paluchy mam zniszczone ,w kolanach rwie, nie dowidze, ciezko mi sie oddycha i wogole nie spie po nocach. Insomnia do jasnej ciasnej! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kanuk Re: Glory IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 12.07.03, 10:52 potrzebna bedzie chyba wizyta na napojach. Miltonia zna kilka lekarstw bez recepty :) Odpowiedz Link Zgłoś
glory Re: Glory 12.07.03, 11:43 Dzieki za porade. Juz tam bylem. Nic sie nie dzieje . Nuda. Zreszta chwila ciszy i spokoju to pomaga. Odpowiedz Link Zgłoś