Gość: atob IP: 195.205.189.* 04.08.03, 00:20 dotarlas do domu :) Ja dobieglem do nocnego i dlatego juz w domu jestem .Dzieki za wspanialy wieczor i fajna zabawe . :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
basia Re: Buggi mam nadzieje ze szczesliwie 04.08.03, 00:21 O! Atob.Miło Cię widzieć Ps.Słyszeć też;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: atob Re: Buggi mam nadzieje ze szczesliwie IP: 195.205.189.* 04.08.03, 00:24 Slyszec :) no wlasnie .... Odpowiedz Link Zgłoś
tradycja1 Re: Buggi mam nadzieje ze szczesliwie 04.08.03, 00:39 Atob spokojnie ,zaraz sie Buggi odezwie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Buggi Re: Atob IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 04.08.03, 01:07 wsiadajac do taksowki zapomnialam Ci za bardzo mily wieczor podziekowac. 20 min i bylam w domu. Mam nadzieje, ze nie zauwazyles, jak mi sie po tych piwach i Martini jezyk platal. Maxxa wielka szkoda, ze Cie nie bylo Tradi pilam piwo i to nie jedno. Wierz mi na slowo, ale przed Sopotem potrenuje Niech szkoda gadac Basiu Atob nie mogl Cie uslyszec, bo huk pod tym mostem niemilosierny byl dobranoc Odpowiedz Link Zgłoś
tradycja1 Re: Atob 04.08.03, 01:11 Ciesze sie byl to udany wieczor tak jak Ci zyczylam po moim pobycie w Warszawie.Przed wami Sopot,lepiej sie usune w cien bo sie zadrecze myslami ze musze tutaj siedziec... Odpowiedz Link Zgłoś