Dodaj do ulubionych

Buggi mam nadzieje ze szczesliwie

IP: 195.205.189.* 04.08.03, 00:20
dotarlas do domu :) Ja dobieglem do nocnego i dlatego juz w domu
jestem .Dzieki za wspanialy wieczor i fajna zabawe . :)
Obserwuj wątek
    • basia Re: Buggi mam nadzieje ze szczesliwie 04.08.03, 00:21
      O! Atob.Miło Cię widzieć

      Ps.Słyszeć też;)
      • Gość: atob Re: Buggi mam nadzieje ze szczesliwie IP: 195.205.189.* 04.08.03, 00:24
        Slyszec :) no wlasnie ....
    • tradycja1 Re: Buggi mam nadzieje ze szczesliwie 04.08.03, 00:39
      Atob spokojnie ,zaraz sie Buggi odezwie...
    • Gość: atob dobranoc :) n\txt IP: 195.205.189.* 04.08.03, 00:51
      • Gość: Buggi Re: Atob IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 04.08.03, 01:07
        wsiadajac do taksowki zapomnialam Ci za bardzo mily wieczor podziekowac. 20
        min i bylam w domu. Mam nadzieje, ze nie zauwazyles, jak mi sie po tych piwach
        i Martini jezyk platal.

        Maxxa wielka szkoda, ze Cie nie bylo
        Tradi pilam piwo i to nie jedno. Wierz mi na slowo, ale przed Sopotem
        potrenuje
        Niech szkoda gadac
        Basiu Atob nie mogl Cie uslyszec, bo huk pod tym mostem niemilosierny byl

        dobranoc
        • tradycja1 Re: Atob 04.08.03, 01:11
          Ciesze sie byl to udany wieczor tak jak Ci zyczylam po moim pobycie w
          Warszawie.Przed wami Sopot,lepiej sie usune w cien bo sie zadrecze myslami ze
          musze tutaj siedziec...
          • basia Re: Atob 04.08.03, 10:06
            My też będziemy siedzieć w cieniu.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka