naturella
04.05.05, 11:28
Jestem w 11 tygodniu ciąży i nazbierało mi sie kilka pytań, o których zawsze
zapominam podczas wizyty:)
1. czy można brać witaminę C lub Rutinoscorbin?
2. czy można brać Oscillococcinum w przypadku gorszego samopoczucia, które
może sie rozwinąć w infekcję? (zawsze w początkach takiego samopoczucia
ładowałam w siebie kupę witamin i przechodziło)
3. czy Lactovaginal można stosować profilaktycznie?
4. co można stosować w przypadku zaparć, jeśli dieta nie pomaga i sposoby w
rodzaju soku z kapusty kiszonej również?
5. I ostatnie - mam zapisane globulki z Amoxycyliną (wyszły dwie bakterie w
posiewie), mam stosować raz dziennie - czy o stałej porze? czy to ma
znaczenie, czy w dzień, czy w nocy?
Z góry dziękuję za wyrozumiałość:)