Dodaj do ulubionych

Prywatni właściciele ulicy Tuwima

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.04, 20:04
2001 rok - to były jak zwykle pieprzone komuchy. A jaki komuch dba o prywatną
własność?
Obserwuj wątek
    • Gość: czytelnik Re: Prywatni właściciele ulicy Tuwima IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 20.03.04, 08:03
      Jestem za właścicielami tej działki - tak trzymać.
      Chcą kożystać niech płacą a mają z czego!!!!! Od nich za darmo się nic nie
      dostanie.
    • Gość: ssr Re: Prywatni właściciele ulicy Tuwima IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.03.04, 11:12
      Sprawa jest prosta - droga konieczna. Dziwi mi stanowisko czytelników, bo jeśli
      chodzi o prywatnych użytkowników to zgoda powinni płacić, ale Urząd Miasta nie
      ma swoich pieniędzy jedynie podatników!!! Opłaty więc spowodują podniesienie
      miejskich podatków! Czy oto Wam chodzi? Pozdr.
    • Gość: leadman Re: Prywatni właściciele ulicy Tuwima IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.04, 11:16
      Ja również popieram prywatnych właścicieli. Jak by nie było to Oni zostali
      skrzywdzeni przez nieprawne wywłaszczenie i oprócz tego, że odzyskali swoją
      własność powinni jeszcze dostać odszkodowanie. A władze niech się zastanowią
      nad tym co robią, bo Polacy to już nie ta sama "ciemna masa", którą dało się
      łatwo sterować i manipulować jak za minionych czasów.
      Osobiście uważam, że własność prywatna jest święta! i nie powinno być żadnej
      możliwości pozbawienia kogokolwiek jego własności! (chyba, że prawa właności
      nabył w sposób nielegalny).
      Pozdrawiam wszystkich prywatnych właścicieli i oby wreszcie w Polsce zaczęto
      szanować naszą właśność!
    • Gość: Lenin Prywatni właściciele ulic w mieście? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.04, 11:38
      Niech Ciszewski zamknie tą ulicę, postawi ochronę i pobiera opłatę od
      samochodów i pieszych. Którą ulicę jako następną kupi sobie Ciszewski? Może
      będzie to ul.Śląska, Plac Biegańskiego, a może cała Al.NMP?
      Oj, przydałby się znowu jakiś Lenin.
      • Gość: szcz Re: Prywatni właściciele ulic w mieście? IP: *.czes.gazeta.pl 20.03.04, 12:56
        Co ty wygadujesz, chłopie. Facet odzyskał to co mu niezgodnie z prawem zabrano.
        Nie była to wtedy ulica ale działka. Potem władze na „wycyganionym” gruncie
        poprowadziły ulicę, która po prostu przecięła dawną działkę, a po latach
        wróciła odrobina sprawiedliwości i teren trzeba było zwracać. Teraz po prostu
        miasto musi go kupić. Oczywiście Centrum i WSP mogą wystąpić o drogę konieczną,
        ale taka sprawa w sądzie będzie się ciągnęła i nie wiadomo jak się zakończy.
        • Gość: MAN Re: Prywatni właściciele ulic w mieście? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.04, 18:03
          i to jest własnie typowy przykład: towarzysze nawalili - Wrona musi płacić i
          naprawiać
        • Gość: konrad Re: Prywatni właściciele ulic w mieście? IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 23.03.04, 08:26
          Czyli popierasz wyplacanie zadoscuczynienia niemcom za utracone ziemie/wlasnosc?
          • Gość: Mlody Prywatni właściciele ulic w mieście? IP: 213.199.204.* 24.03.04, 12:15
            Takie bajki jak wy gadacie to az sie plakac chce!!!Jest ich wiec nalezy im sie
            kasa za udostepnianie tego odcinka jezdni!!!Jestem nawet za splaceniem
            zaleglosci z tych wszystkich lat podczas ktorych toczyly sie sprawy o to czyje
            te smieci ....
    • Gość: Mlody Prywatni właściciele ulicy Tuwima IP: 213.199.204.* 23.03.04, 01:26
      A ja mieszkam na Tuwima i bardzo bym sie cieszyl gdyby chociaz ten kawalek
      zamkneli bo w koncu byl by swiety spokoj!! Bo z tej czesci ulicy kozystaja
      wszyscy a tak szczerze mowiac to tylko nieliczni powinni, zrozumiem straz
      pozarna karetki ipt... ale ktos komu sie nie chce placic za parkowanie na czas
      to a ma blisko na tuwima to jedzie wlasnie tam bo tam jest za darmo ... wrrrr i
      robi sie taki balagan ze jak sobie chce wyjsc na zakupy z domu to robie wielki
      slalom miedzy samochodami!!!!! Do du**!!Pozdrawiam wlascicieli domku na tuwima
      i tych z parteru i tych z pietra nawet tych z Urzedu Probierczego, ktory sie
      tam znajduje bo oni maja ode mnie necik :)) I jak bedzie trzeba zablokowac ten
      kawalek to i ja sie dolacze ......
    • Gość: Zenek Re: Prywatni właściciele ulicy Tuwima IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.03.04, 22:44
      Nie wiem, czy wiecie, ale Tuwim był Żydem.

      Shalom
      • Gość: Mieszkaniec Tuwima Re: Prywatni właściciele ulicy Tuwima IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.04, 06:51
        No i co z tego.
        Powinno się zamknąć Tuwima, bo korzystaja z niej ludzi z prowincji parkując
        swoje graty, zeby oszczedzić złotówkę na parkowaniu. Powinny być wizy dla
        wieśniaków chcących wjechać do centrum.
        • Gość: tschenstochauer Re: Prywatni właściciele ulicy Tuwima IP: *.nas3.is1.u-net.net 26.03.04, 07:24
          no i jeszcze tramwaj " nur fur tschenstochauer"
          ordnung must sein , pieprzony faszysto . bez szacunku .
          • Gość: Mlody (z Tuwima:P) Prywatni właściciele ulicy Tuwima IP: 213.199.204.* 29.03.04, 02:03
            Chlopie czy ty wiesz co tu sie dziejee??? przyjedz to zobaczysz:))) przerazisz
            sie !! Wizy to malo!! no chyba ze takie po 100 za miesiac !!!!!!! To by byl
            taki interes ze przesada!!pod moim blokiem ( tuwima 2 ) miesci sie okolo 10
            samochodow czy jakos tak to w sumie jest dycha miesiecznie do kieszeni
            miasta :))) rewelacja!!!!!!!!!A tak na serio to jest znak zakazu wjazdu wiec
            qr... 997 albo 986 i niech placa po 100 za jeden dzien a nie za miesiac jak tak
            bardzo chca!!!!ale niech przyjda w piatek, sobote albo niedziele wtedy jest
            najwiecej studentow ktorzy chyba kupili prawo jazdy bo nie znaja sie na
            przepisach i parkuja gdzie popadnie!!! PS ogolnie mowiac wynocha z naszej
            ulicy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wiesniaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            • Gość: tschenstochauer do mlodego z tuwima IP: *.nas1.is7.u-net.net 29.03.04, 03:22
              dzieki za zaproszenie okolica jest mi znajoma czesto smigam sobie tamtedy
              skrutami ktore czesto poprzez robienie slalomu miedzy smochodami sa dluzsze
              jak stoi zakaz wiazdu to zainteresuj tym policje czyli zluz obywatelskie
              doniesienie o popelnieniu wykroczenia
              rowniez parkowanie w niedozwolonym miejscu lub w niedozwolony sposob
              jestwykroczeniem
              jest jeszcze metoda gwozdzia
              troche wyobrazni
              jak umnie pod blokiem tez centrum jakis burak parkuje na trawniku jakby byl u
              siebie pod stodola to od razu bez ostrzerzenia zeby sie nienarazic dzwonie na
              policje juz kilku odjechalo z kwitkiem jednak jabym wolal spowrotem trawnik
              parkuje taki na chodniku przypadkowo zawadzam o lusterko lub robie znak kolana
              badz buta na karosarii niechcacy oczywiscie!
              • Gość: Mlody z Tuwima Re: do tschenstochauer od mlodego z tuwima:)) IP: 213.199.204.* 29.03.04, 22:22
                byly juz klucze na autach ... 986 ( od 50 do 200 zl za parkowanie ) byly mega
                blokady na kolach bylo 997 ktore przyjechalo przeszlo sie obok samochodow
                wsiadlo spowrotem do swojego ( zaparkowanego na trawniku ) i pojechali wiec ja
                mam ich w du** ale 986 robia co moga a malo moga bo maja chyba tylko 3 blokady
                na kola na cale miasto Czestochowa:)) Hahahahaha w sumie maja 7 ale 4 zepsute a
                z tymi 3 tez sie ostatnio meczyli :)) jak widzialem jak oni je zakladaja to
                mialem niezly ubaw koles noga prostowal te blokady po 5 razy probowali to
                zakladac :)) wiec jaka tu polityka z jednej zalozonej blokady maja chyba 150 zl
                wiec mogli by sobie z 5 nowych kupic chociaz :)) Pozdro dla tschenstochauer
                odezwe sie jeszcze :))
                • Gość: tschenstochauer Re: od tschenstochauer do mlodego z tuwima IP: *.nas3.is1.u-net.net 31.03.04, 01:06
                  a wyobraz sobie taka sytuacje mlody
                  jakis burak zaparkowal na skrzyzowaniu sadze ze tam jest rownorzedne jesli sie
                  nie myle jakis dwoch nieuwaznych sie spotkalo sa dwa auta do klepania
                  wszystko idzie z polisy oc buraka bo zaslonil swoim autem widocznosc na
                  skrzyzowaniu
                  to dopiero jest nauczka
                  trzeba walczyc z buraczanstwem wszystkimi dostepnymi metodami
                  a ze policja jest slepa zle wyposazona i w ogole malo kumata to sie trzeba z
                  tym pogodzic
                  niestety
                  srednio rozgarniety czlowiek znajduje sobie nieco lepsze zajecie niz stroz
                  prawa w kraju w ktorym wiekszosc obywateli sra na prawo
                  i na niebieskich czarnych i niewiem czy zauwazyles tych zielonych jaskrawych
                  rzucajacych sie w oczy z daleka krzyczocych kolorem
                  U W A G A M I L I C J A ! ! !
                  albo tych mondeami polciami ventami i czym kolwiek sie wolno bujaja po miescie
                  to i tak jak sa w dwa czy cztery patrole w nocy to i tak g...wno zobacza
                  nawet jesli maja dodatkowe 10-15 patroli pieszych plus z 5-10 oznakowanych
                  a jeszcze do tego dochadza limity paliwa jeszcze pare lat temu jak bylo lepiej
                  w kraju to bylo to 30 km na pojazd na dobe!!! serio
                  jest jeszcze straz miejska.... hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah:)
                  do lapania babc sprzedajacych zajebiscie swieze jaja mleko czy cokolwiek

                  ch. w d. p. !!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka