Gość: woj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.04, 20:04 2001 rok - to były jak zwykle pieprzone komuchy. A jaki komuch dba o prywatną własność? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: czytelnik Re: Prywatni właściciele ulicy Tuwima IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 20.03.04, 08:03 Jestem za właścicielami tej działki - tak trzymać. Chcą kożystać niech płacą a mają z czego!!!!! Od nich za darmo się nic nie dostanie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ssr Re: Prywatni właściciele ulicy Tuwima IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.03.04, 11:12 Sprawa jest prosta - droga konieczna. Dziwi mi stanowisko czytelników, bo jeśli chodzi o prywatnych użytkowników to zgoda powinni płacić, ale Urząd Miasta nie ma swoich pieniędzy jedynie podatników!!! Opłaty więc spowodują podniesienie miejskich podatków! Czy oto Wam chodzi? Pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leadman Re: Prywatni właściciele ulicy Tuwima IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.04, 11:16 Ja również popieram prywatnych właścicieli. Jak by nie było to Oni zostali skrzywdzeni przez nieprawne wywłaszczenie i oprócz tego, że odzyskali swoją własność powinni jeszcze dostać odszkodowanie. A władze niech się zastanowią nad tym co robią, bo Polacy to już nie ta sama "ciemna masa", którą dało się łatwo sterować i manipulować jak za minionych czasów. Osobiście uważam, że własność prywatna jest święta! i nie powinno być żadnej możliwości pozbawienia kogokolwiek jego własności! (chyba, że prawa właności nabył w sposób nielegalny). Pozdrawiam wszystkich prywatnych właścicieli i oby wreszcie w Polsce zaczęto szanować naszą właśność! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lenin Prywatni właściciele ulic w mieście? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.04, 11:38 Niech Ciszewski zamknie tą ulicę, postawi ochronę i pobiera opłatę od samochodów i pieszych. Którą ulicę jako następną kupi sobie Ciszewski? Może będzie to ul.Śląska, Plac Biegańskiego, a może cała Al.NMP? Oj, przydałby się znowu jakiś Lenin. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szcz Re: Prywatni właściciele ulic w mieście? IP: *.czes.gazeta.pl 20.03.04, 12:56 Co ty wygadujesz, chłopie. Facet odzyskał to co mu niezgodnie z prawem zabrano. Nie była to wtedy ulica ale działka. Potem władze na „wycyganionym” gruncie poprowadziły ulicę, która po prostu przecięła dawną działkę, a po latach wróciła odrobina sprawiedliwości i teren trzeba było zwracać. Teraz po prostu miasto musi go kupić. Oczywiście Centrum i WSP mogą wystąpić o drogę konieczną, ale taka sprawa w sądzie będzie się ciągnęła i nie wiadomo jak się zakończy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MAN Re: Prywatni właściciele ulic w mieście? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.04, 18:03 i to jest własnie typowy przykład: towarzysze nawalili - Wrona musi płacić i naprawiać Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: konrad Re: Prywatni właściciele ulic w mieście? IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 23.03.04, 08:26 Czyli popierasz wyplacanie zadoscuczynienia niemcom za utracone ziemie/wlasnosc? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mlody Prywatni właściciele ulic w mieście? IP: 213.199.204.* 24.03.04, 12:15 Takie bajki jak wy gadacie to az sie plakac chce!!!Jest ich wiec nalezy im sie kasa za udostepnianie tego odcinka jezdni!!!Jestem nawet za splaceniem zaleglosci z tych wszystkich lat podczas ktorych toczyly sie sprawy o to czyje te smieci .... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mlody Prywatni właściciele ulicy Tuwima IP: 213.199.204.* 23.03.04, 01:26 A ja mieszkam na Tuwima i bardzo bym sie cieszyl gdyby chociaz ten kawalek zamkneli bo w koncu byl by swiety spokoj!! Bo z tej czesci ulicy kozystaja wszyscy a tak szczerze mowiac to tylko nieliczni powinni, zrozumiem straz pozarna karetki ipt... ale ktos komu sie nie chce placic za parkowanie na czas to a ma blisko na tuwima to jedzie wlasnie tam bo tam jest za darmo ... wrrrr i robi sie taki balagan ze jak sobie chce wyjsc na zakupy z domu to robie wielki slalom miedzy samochodami!!!!! Do du**!!Pozdrawiam wlascicieli domku na tuwima i tych z parteru i tych z pietra nawet tych z Urzedu Probierczego, ktory sie tam znajduje bo oni maja ode mnie necik :)) I jak bedzie trzeba zablokowac ten kawalek to i ja sie dolacze ...... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zenek Re: Prywatni właściciele ulicy Tuwima IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.03.04, 22:44 Nie wiem, czy wiecie, ale Tuwim był Żydem. Shalom Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mieszkaniec Tuwima Re: Prywatni właściciele ulicy Tuwima IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.04, 06:51 No i co z tego. Powinno się zamknąć Tuwima, bo korzystaja z niej ludzi z prowincji parkując swoje graty, zeby oszczedzić złotówkę na parkowaniu. Powinny być wizy dla wieśniaków chcących wjechać do centrum. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tschenstochauer Re: Prywatni właściciele ulicy Tuwima IP: *.nas3.is1.u-net.net 26.03.04, 07:24 no i jeszcze tramwaj " nur fur tschenstochauer" ordnung must sein , pieprzony faszysto . bez szacunku . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mlody (z Tuwima:P) Prywatni właściciele ulicy Tuwima IP: 213.199.204.* 29.03.04, 02:03 Chlopie czy ty wiesz co tu sie dziejee??? przyjedz to zobaczysz:))) przerazisz sie !! Wizy to malo!! no chyba ze takie po 100 za miesiac !!!!!!! To by byl taki interes ze przesada!!pod moim blokiem ( tuwima 2 ) miesci sie okolo 10 samochodow czy jakos tak to w sumie jest dycha miesiecznie do kieszeni miasta :))) rewelacja!!!!!!!!!A tak na serio to jest znak zakazu wjazdu wiec qr... 997 albo 986 i niech placa po 100 za jeden dzien a nie za miesiac jak tak bardzo chca!!!!ale niech przyjda w piatek, sobote albo niedziele wtedy jest najwiecej studentow ktorzy chyba kupili prawo jazdy bo nie znaja sie na przepisach i parkuja gdzie popadnie!!! PS ogolnie mowiac wynocha z naszej ulicy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wiesniaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tschenstochauer do mlodego z tuwima IP: *.nas1.is7.u-net.net 29.03.04, 03:22 dzieki za zaproszenie okolica jest mi znajoma czesto smigam sobie tamtedy skrutami ktore czesto poprzez robienie slalomu miedzy smochodami sa dluzsze jak stoi zakaz wiazdu to zainteresuj tym policje czyli zluz obywatelskie doniesienie o popelnieniu wykroczenia rowniez parkowanie w niedozwolonym miejscu lub w niedozwolony sposob jestwykroczeniem jest jeszcze metoda gwozdzia troche wyobrazni jak umnie pod blokiem tez centrum jakis burak parkuje na trawniku jakby byl u siebie pod stodola to od razu bez ostrzerzenia zeby sie nienarazic dzwonie na policje juz kilku odjechalo z kwitkiem jednak jabym wolal spowrotem trawnik parkuje taki na chodniku przypadkowo zawadzam o lusterko lub robie znak kolana badz buta na karosarii niechcacy oczywiscie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mlody z Tuwima Re: do tschenstochauer od mlodego z tuwima:)) IP: 213.199.204.* 29.03.04, 22:22 byly juz klucze na autach ... 986 ( od 50 do 200 zl za parkowanie ) byly mega blokady na kolach bylo 997 ktore przyjechalo przeszlo sie obok samochodow wsiadlo spowrotem do swojego ( zaparkowanego na trawniku ) i pojechali wiec ja mam ich w du** ale 986 robia co moga a malo moga bo maja chyba tylko 3 blokady na kola na cale miasto Czestochowa:)) Hahahahaha w sumie maja 7 ale 4 zepsute a z tymi 3 tez sie ostatnio meczyli :)) jak widzialem jak oni je zakladaja to mialem niezly ubaw koles noga prostowal te blokady po 5 razy probowali to zakladac :)) wiec jaka tu polityka z jednej zalozonej blokady maja chyba 150 zl wiec mogli by sobie z 5 nowych kupic chociaz :)) Pozdro dla tschenstochauer odezwe sie jeszcze :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tschenstochauer Re: od tschenstochauer do mlodego z tuwima IP: *.nas3.is1.u-net.net 31.03.04, 01:06 a wyobraz sobie taka sytuacje mlody jakis burak zaparkowal na skrzyzowaniu sadze ze tam jest rownorzedne jesli sie nie myle jakis dwoch nieuwaznych sie spotkalo sa dwa auta do klepania wszystko idzie z polisy oc buraka bo zaslonil swoim autem widocznosc na skrzyzowaniu to dopiero jest nauczka trzeba walczyc z buraczanstwem wszystkimi dostepnymi metodami a ze policja jest slepa zle wyposazona i w ogole malo kumata to sie trzeba z tym pogodzic niestety srednio rozgarniety czlowiek znajduje sobie nieco lepsze zajecie niz stroz prawa w kraju w ktorym wiekszosc obywateli sra na prawo i na niebieskich czarnych i niewiem czy zauwazyles tych zielonych jaskrawych rzucajacych sie w oczy z daleka krzyczocych kolorem U W A G A M I L I C J A ! ! ! albo tych mondeami polciami ventami i czym kolwiek sie wolno bujaja po miescie to i tak jak sa w dwa czy cztery patrole w nocy to i tak g...wno zobacza nawet jesli maja dodatkowe 10-15 patroli pieszych plus z 5-10 oznakowanych a jeszcze do tego dochadza limity paliwa jeszcze pare lat temu jak bylo lepiej w kraju to bylo to 30 km na pojazd na dobe!!! serio jest jeszcze straz miejska.... hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah:) do lapania babc sprzedajacych zajebiscie swieze jaja mleko czy cokolwiek ch. w d. p. !!! Odpowiedz Link Zgłoś