Dodaj do ulubionych

Raków - biedny, opuszczony, nikt ich nie lubi

08.04.11, 08:34
Z dniem dzisiejszym oficjalnie zostaje zakończona zgoda na linii Raków – Stalówka. Wszelkie pytania o okoliczności można kierować do osób decyzyjnych na Rakowie. Z racji, że zgody już nie ma, pojawianie się w barwach Stalówki lub łączonych na meczach Rakowa, jak i w Częstochowie nie jest „na miejscu”. Dziękujemy za wspólne lata. Szacunek pozostaje!

Uwaga: Zabrania się wszelkich internetowych rozkminek i wywodów na ten temat, kto się nie dostosuje będzie miał rozmowę wychowawczą.

źródło www.rakow.com.pl/archives/1389
Obserwuj wątek
    • desa455 Błazen 08.04.11, 21:51
      Hahahaha. Koleś, jak się nie znasz i nie jesteś KIBICEM Rakowa to nie pisz czegoś na co nie masz wiedzy. ;) Błazen z Ciebie. Idź lepiej pilnować swojego "klubu"....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka