taki_i_owaki
08.04.11, 08:34
Z dniem dzisiejszym oficjalnie zostaje zakończona zgoda na linii Raków – Stalówka. Wszelkie pytania o okoliczności można kierować do osób decyzyjnych na Rakowie. Z racji, że zgody już nie ma, pojawianie się w barwach Stalówki lub łączonych na meczach Rakowa, jak i w Częstochowie nie jest „na miejscu”. Dziękujemy za wspólne lata. Szacunek pozostaje!
Uwaga: Zabrania się wszelkich internetowych rozkminek i wywodów na ten temat, kto się nie dostosuje będzie miał rozmowę wychowawczą.
źródło www.rakow.com.pl/archives/1389