Dodaj do ulubionych

TV Trwam: Rozmowy Niedokończone o motocyklowym ...

22.03.12, 16:16
Taka opowieść.
Pomalowaliście sobie podłogę w mieszkaniu.
Jeszcze dobrze nie wyschła, a wam wpadł do głowy pomysł zorganizowanie imprezy dla większej liczby gości, którzy jakby nie było przyjdą, wiec nie byłoby ładnie aby ich poupychać w łazience czy kuchni.
Idziecie do sąsiada , właściciela mieszkania i mówicie mu Bezczelnie że U NIEGO w POKOJU będą wasi goście, a jego goście "poszli won" -( to jego problem, a ON z NIMI był już od dawna umówiony), a na dodatek wyzywacie GO ,że on to jest taki i owaki.
Jakiej reakcji się po nim spodziewacie?

Normalne JEST ŻE was WYWALI z mieszkania na "zbitą mordę".

Tak i tutaj został spuszczony w referendum usłużny tw ale myślenie na jg pozostało jakby w UM ten ich sługa siedział tam nadal i wykonywał polecenia.

PS:
I to by było na tyle, ...albo aż tyle.
Obserwuj wątek
    • 62maniek TV Trwam: Rozmowy Niedokończone o motocyklowym ... 22.03.12, 18:52
      Do czego to doszło koszerna reklamuje programy TV trwam i Radia Maryja. Słuchajcie a dowiecie się jaki to Tow. Matyjaszczyk cwaniak. Niech sobie zrobi zlot 22 lipca i sam pobłogosławi motocyklistów z balkonu ratuszowego.
      • Gość: gość Re: TV Trwam: Rozmowy Niedokończone o motocyklowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.12, 19:24
        Tow. Matyjaszczyk z tow. Baltem -to prawdopodobnie poniosą przez Pierwszą,Drugą,-i Trzecią Aleję NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY 22 lipca tablicę kamienną z napisem "NIEDZIELA WITA PIELGRZYMÓW",-i osobiście zamontują ją tam ,-gdzie była!

        Matyjaszczyk,-jako prezydent-najprawdopodobniej wyda polecenie, gdzie szukać tej kamiennej tablicy.

        Tak słyszałem na "Bieganie".
    • Gość: gość Re: TV Trwam: Rozmowy Niedokończone o motocyklowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.12, 19:10
      "jmk-skiw",- przyznaj się,-ile dzisiaj wypiłeś?
      • Gość: Praktyk Re: TV Trwam: Rozmowy Niedokończone o motocyklowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.12, 19:25
        Węgrzyn niech się odwali od Matyjaszczyka. To nie on i Paulini zarządzają miastem i ponoszą koszty utrzymania. Moim zdaniem organizator zjazdu ( obojętnie gdzie i z jakiej okazji się odbywa) powinien wystąpić o zgodę do władz miasta. Nie po to wybieramy władze aby za ich plecami organizowano bez uzgodnień masowe (jeszcze z pretensjami) imprezy.
    • januszek1945 TV Trwam: Rozmowy Niedokończone o motocyklowym ... 22.03.12, 19:18
      Dla mnie też to szok, że na tym forum, rządzonym przez ziejącego nienawiścią do Kościoła Katolickiego kichę, nie skasowano reklamy TV TRWAM.
      • Gość: yet Re: TV Trwam: Rozmowy Niedokończone o motocyklowy IP: *.adsl.inetia.pl 23.03.12, 10:05
        Miliardy wydaje się na stadiony aby na parę dni ściągnąć ludzi.
        Tu odwrotnie.
        Idąc tym tropem najlepiej miasto otoczyć płotem, rozkopać ulice dojazdowe.
    • Gość: moto Re: do jmk-skiw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.12, 07:22
      Nie bierz już tego świństwa...
      • dyziek_o Re: do jmk-skiw 23.03.12, 09:41
        I słusznie zauważył " Praktyk " że co i rusz jakiś "działacz" z bożej łaski, pod pozorem
        robienia dobrze społeczeństwu, usiłuje pouczać Prezydenta i władze naszego miasta jak mają postępować. Kogo podejmować a kogo nie.
        A klechy mogą sobie decydować kto będzie śmiecił na terenach klasztornych a nie w mieście.
        Brawo Krzychu za inicjatywę.
        Co byś ino nie odpuścił. Bo następnym razem kreski nie dam.
        Dyzio.
        • Gość: tellmewhoyouare Re: do jmk-skiw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.12, 11:53
          dyziu , a miałem cie za rozgarniętego, a tu słoma wychodzi, Krzychu twój idol?
          Przecież ten gość do jaj jamnika w ciąży nie dorasta... zero wiedzy o zarządzaniu trwaniem miasta, zero dalekowzrocznego myślenia, zero programu działań wyrywających miasto z marazmu, zero realizmu i ambicji na miarę tej miachowsi... i te partyjniackie gry o koryto i wpływy... mam nadzieję na jeszcze tylko dwa lata kadencji... a potem kolejna wtopa...

          dyziu - ogarnij się, miej oczy szeroko otwarte, nie zadowalaj się byle czym... Krzychu to cienki bolek, grający na prymitywnych antyklerykalnych nastrojach (co tym funkcjonariuszom kk się należy, to należy, ale bez przesady...), Krzychu wydmuszka na jedną kadencję... o jedną za długo... szkoda czasu, kasy publicznej i próżnej nadziei...
          • dyziek_o Re: do jmk-skiw 25.03.12, 18:08
            Nawet jeśli przyznam Ci rację, - częściowo oczywiście, - podaj nazwisko, na kogo w zamian mam postawić ?!
            Potem porozmawiamy,
            Pozdrawiam serdecznie,
            Dyzio.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka