Dodaj do ulubionych

Mamy w Częstochowie najwyższe bezrobocie od sze...

    • angrusz1 Jakikolwiek rząd 14.08.12, 11:00
      , jakikolwiek prezydent miasta będą rządzić to należy spodziewać się długiego okresu zastoju i zaciskania pasa .

      biznes.interia.pl/raport/kryzys_w_usa/news/prof-l-balcerowicz-grozi-nam-wyrazne-spowolnienie-z,1831466

      To wina dotychczasowych polityków , którzy w porę nie mieli odwagi podjąć trudnych i bolesnych decyzji .
      Woleli zadłużać kraj i pompować sztucznie aktywność gospodarczą .

      Teraz przychodzi kres takiej polityki .
      • Gość: realista Re: Jakikolwiek rząd IP: *.net.stream.pl 14.08.12, 11:24
        Szkoda, że zaciskanie pasa odbędzie się na zasadzie jeszcze większych represji aparatu państwa (szczególnie skarbówka) po podwyżce podatków która zmniejszy wpływy do budżetu a jeszcze większe rzesze ludzi wepchnie do szarej strefy nie mówiąc o nędzy.
        Wystarczy popatrzeć ile sklepów i firm w Częstochowie się zamknęło w tym roku...
    • Gość: Szifty Szukam pracy - najlepiej w Urzędzie Miasta Cz. IP: *.96.236.248.tvksmp.pl 14.08.12, 14:08
      30latek z doświadczeniem szuka pracy z możliwością nadgodzin (od fizycznej po administracje, bez akwizycji), podstawa min 10zł/h.
      szifty@gazeta.pl
      Panie Prezydencie, czekam na wiadomość.
      • Gość: realista Re: Szukam pracy - najlepiej w Urzędzie Miasta Cz IP: *.net.stream.pl 14.08.12, 14:50
        A czemu prezydent ma szukać tobie pracy?
        • Gość: u Re: Szukam pracy - najlepiej w Urzędzie Miasta Cz IP: *.prohosterz.com 14.08.12, 15:07
          tym bardziej, że nie jesteś nawet członkiem SLD
          • Gość: Bezrobotna Re: Szukam pracy - najlepiej w Urzędzie Miasta Cz IP: *.dynamic.chello.pl 20.08.12, 07:06
            I nie jesteś spokrewniony z .....
            • Gość: realista Re: Szukam pracy - najlepiej w Urzędzie Miasta Cz IP: *.net.stream.pl 20.08.12, 12:00
              ale nie ma co narzekać tylko trzeba wziąć los w swoje ręce
        • Gość: Szifty Re: Szukam pracy - najlepiej w Urzędzie Miasta Cz IP: *.96.236.248.tvksmp.pl 14.08.12, 17:53
          Mi nie musi, ale paru tysiącom częstochowian może a nawet powinien. Jest po części odpowiedzialny za sytuacje ekonomiczną regionu, pomimo że nie ma tego stricte wpisane w obowiązkach prezydenta miasta. Cieszy mnie to, że wyszedłeś z tematu obniżenia podatków (choć trafny, przecież każdy o tym wie że spowodowałoby to ożywienie przynajmniej na jakiś czas, bo nie na stałe a później znowu będziesz szukał rozwiązania). Skoro jesteś realistą to wiesz, że do obniżenia podatków nie dojdzie tak więc temat zamknięty i dla ciebie z pewnością bolesny skoro prowadzisz działalność. Masz dużo czasu, żeby pisać na forum ale z pewnością jako szef nie ograniczasz się do tego samego co Krzyś, a to w nim jako najbliższemu nam politykowi można doszukiwać się winy za obecną sytuację miasta.
          Dotychczasowe działania prezydenta sprowadzały się do robienia dobrego wrażenia. Żadne z jego decyzji nie miały faktycznego wpływu na polepszenie warunków życia częstochowian. Parę festynów i wizualne poprawienie kilku miejsc w Częstochowie, są nietrafnymi decyzjami jak na owe czasy. Większość ludzi ma to do siebie, że jak już się dostaną do korytka to zapominają o innych i jak było wcześniej. Wraz z możliwościami jakie daje mu stanowisko wzrasta odpowiedzialność. Niestety Krzyś nie jest w stanie udźwignąć tego ciężaru.
          • Gość: nn Re: Szukam pracy - najlepiej w Urzędzie Miasta Cz IP: *.adsl.inetia.pl 14.08.12, 18:45
            On bardzo dobrze dzwiga ciezar zatrudnienia swoich ale musza byc ssprawdzeni lub poleceni Nikogo nie przyjmue poprzez agencje pracy tymczasowej tak jakszuka zwykly szary bez znajomoscci ale wybory nie dlugo i wkoncu zlodzieji w switle prawa w koncu rozlicza wtej wiosce
          • Gość: realista Re: Szukam pracy - najlepiej w Urzędzie Miasta Cz IP: *.net.stream.pl 16.08.12, 00:51
            Czy nam się to podoba czy nie samorządy nie mają żadnej władzy żeby ściągnąć inwestora czy inwestorów... dlatego 99% tych urzędników powinno być zwolniona bo to tylko obciąża budżet.
            Prezydent czy to miasta czy państwa jest od ładnego uśmiechania się i uścisków dłoni.
            Bo niby co może zrobić prezydent wg. Ciebie? napić się wódki z kimś???
            Podatków nie obniży ( a to najważniejszy czynnik) czy nie znajdzie wykwalifikowanej kadry dla potencjalnego inwestora.
      • Gość: helios Re: Szukam pracy - najlepiej w Urzędzie Miasta Cz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.12, 18:39
        zwróć się do platformy tam jedna z posłanek mówi że pomaga
    • angrusz1 Mamy w Częstochowie najwyższe bezrobocie od sze... 14.08.12, 20:19
      "Wyznanie wiary leminga:

      Wierze w jednego Tuska, Ojca Wszech-uwielbianego, Stworzyciela Stadionów i Autostrad, wszystkich dotacji z Unii widzialnych i niewidzialnych. I w jednego Pana Rostowskiego, doradce Tuska prawdomównego, który z Putina jest zrodzony przed wszystkimi dlugami. Tusk z Tuska, Europejskosc z Europejskosci, Fakty prawdziwe z TVNu prawdziwego. Przez Lisa stworzone, mówione. Wspólistotne Tuskowi, a przez Niego wszystko sie stalo. On to dla nas lemingów i dla naszego oglupienia zstapil z Kremla. I za sprawa Putina Wielkiego przyjal miliardy z Unii i stal sie komuchem. Pomógl Grecji równiez za nas, pod namowa Angeli zostal poklepany i pochwalony. I ponownie wybrany dnia trzeciego, jak oznajmia OBOP. I wstapil do Rzadu; siedzi po prawicy Bronka. I powtórnie przyjdzie w chwale na nastepna kadencje, a Kurestwu Jego nie bedzie konca. Wierze w pancerna brzoze, Sikorskiego, jej Ozywiciela, który od Tuska i Rostowskiego pochodzi. Który z Tuskiem i Bronkiem wspólnie odbiera uwielbienie i chwale który mówil przez Olejnik i Durczoka. Wierze w jeden, wielki, powszechny i europejski kryzys. Wyznaje brak emerytury na odpuszczenie grzechów. I oczekuje kromki chleba, szklanki wody i nowej edycji Tanca z Gwiazdami w TVN.

      • Gość: Leming Nastała 4 RP... IP: *.dynamic.chello.pl 20.08.12, 07:22
        I nastała 4 RP lemingi wymarły lub wyjechały z Najjaśniejszej 4 RP ......jest dobrobyt , emeryci utrzymują się z odwróconej hipoteki ( nie ma kto pracować bo kto miał choć kropelkę oleju w dyńce to wyjechał ......) coraz bliżej do Korei Północnej ....obywatele odwiedzają miejsca święte .... stolica pięknieje nowe pomniki ...
        Warszawa wycieczka szkolna uczniów szkoły podstawowej zwiedza stolicę.
        - Uwaga, dzieci, dochodzimy do ulicy Lecha Kaczyńskiego, która przez wiele lat była nazywana Krakowskim Przedmieściem – mówi pani nauczycielka.
        - Jak to? Przecież przed chwilą byliśmy na ulicy Lecha Kaczyńskiego!
        - Oj, Piotrusiu, znowu nie uważałeś. To nie była ulica, tylko aleja, i nie Lecha Kaczyńskiego, tylko Prezydenta Kaczyńskiego.
        - Psze pani, a co to za budynek?
        - To Sanktuarium Lecha Kaczyńskiego Jedynego Prezydenta IV RP, dawniej był to Pałac Prezydencki. Chciałabym wam zwrócić uwagę na stojące przy bramie krzyże. Wiecie skąd się wzięły?
        - Kogoś tu ukrzyżowali?
        - Nie, Wojtusiu. No jak to? Nie wiecie?
        - Nie wiemy, psze pani.
        - No przecież macie w tygodniu po 5 lekcji z historii życia Lecha Kaczyńskiego.
        - No tak, ale w podstawówce przerabia się tylko młodzieńcze lata Kaczyńskiego, ostatnio mieliśmy lekcje o Pierwszej Komunii pana prezydenta.
        - Jak to młodzieńcze lata? A reszta?
        - Resztę żywota Lecha Kaczyńskiego przerabia się dopiero w gimnazjum i liceum, psze pani.
        - Aaaa, chyba, że tak. No więc słuchajcie, drogie dzieci. Ten wielki krzyż postawiono tu po śmierci pana prezydenta, aby oddać cześć jego pamięci i przez długie lata toczono walki, aby mógł tu pozostać. Na szczęście teraz może tu stać i nikt go nie zabierze.
        - Psze pani, a można sobie przy nim zrobić zdjęcie?
        - Można Martynko, ale uważaj, aby go nie dotknąć, bo jest na nim metalowa siatka, która jest pod wysokim napięciem. To takie zabezpieczenie, gdyby ktoś próbował zabrać stąd krzyż.
        - A ten mniejszy krzyż to skąd?
        - Ten mniejszy postawiono, aby uczcić pamięć tych, którzy bronili tego dużego krzyża.
        - Psze pani, a wejdziemy do środka pałacu?
        - Niestety, nie możemy, bo właśnie jest w nim remont. Włoscy malarze malują olbrzymi fresk na suficie.
        - Psze pani, a co to jest fresk?
        - Takie malowidło na suficie, widzieliście przecież fresk w Kaplicy Sykstyńskiej.
        - Ja nie widziałem.
        - Jak to, Wojtusiu? Nie byłeś z nami rok temu na wycieczce Śladami Wielkiego Męża Stanu – misje zagraniczne Lecha Kaczyńskiego?
        - Nie, bo byłem wtedy chory.
        - A, psze pani, a co będzie na tym fresku namalowane?
        - Arcydzieło, moje drogie dzieci. Będzie na nim przedstawione jak Bóg przekazuje Lechowi Kaczyńskiemu berło i koronę, aby zaprowadził porządek na Ziemi.
        - Oj, to szkoda, że nie można wejść do środka i zobaczyć.
        - Mówi się trudno, ale możemy obejrzeć pałac, to znaczy sanktuarium z zewnątrz, też jest co oglądać.
        - Ooo, a co to są za tablice?
        - To 14 stacji przedstawiających mękę Lecha Kaczyńskiego, jaką przeszedł w czasie swojego życia.
        - „Stacja 7 – Lech Kaczyński kłóci się z Donaldem Tuskiem o krzesło w Brukseli po raz drugi” – fajne!
        - A patrzcie tu: „Lech Kaczyński przez Niemców kartoflem nazwany”!
        - No już starczy, musimy iść dalej – mamy jeszcze tyle do zobaczenie w Warszawie.
        - O kurcze! Patrzcie to! Co to za wielkie bryły, psze pani?
        - Oj, Piotrusiu, przecież widać, że to buty.
        - A po co ktoś postawił taki wielki pomnik butom?
        - To nie jest pomnik butów, tylko pierwszy element budowanego pomnika Lecha Kaczyńskiego. Na razie zrobili mu tylko buty, ale cały czas budują resztę postaci.
        - Ale psze pani, ten pomnik będzie tak wielki, że jego głowy w ogóle nie będzie widać z ziemi!
        - No, w Warszawie na pewno nie da się zobaczyć twarzy pana prezydenta, ale za to z Moskwy jego srogie spojrzenie będzie widoczne doskonale...

    • angrusz1 Ciekawy 14.08.12, 21:18
      felieton .

      Ciągle WSI , której oczywiście już nie ma .

      www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=2584
    • angrusz1 Mamy w Częstochowie najwyższe bezrobocie od sze... 28.08.12, 08:34
      biznes.onet.pl/duze-miasta-traca-miejsca-pracy,18563,5229133,1,prasa-detal
      • Gość: studentka Re: Mamy w Częstochowie najwyższe bezrobocie od s IP: *.adsl.inetia.pl 16.09.12, 15:10
        dobrze w takim razie, że studiuję farmację :D
        • Gość: h brawo SLD obudziliśta energię Częstochowy IP: *.static.reverse.lstn.net 16.09.12, 15:15
    • Gość: e bezrobocia nie ma ale wśród świty prezydenta IP: *.unisonplatform.com 16.09.12, 19:32
      każdy z przybocznych dostał mianowanie na kilka etatów i niby sumiennie je wykonuje. Pozabierali pracę innym.
    • angrusz1 Oto i w UK 04.11.12, 17:41
      także kombinują z umowami śmieciowymi :

      www.bbc.co.uk/news/uk-20157878
      Sporo nauczycieli - tzw supply teacher - zatrudnionych poprzez firmę - agencja pracy tymczasowej - zarejestrowanej na jednej wyspie z obszaru Channel Islands - nie płacąc składek na ubezpieczenie społeczne i stosownych podatków .
      • angrusz1 Re: Oto i w UK 04.11.12, 18:03
        Tutaj fragment :

        "Professional Passport wrote to Treasury minister David Gauke in July 2011 to point out the "potentially embarrassing" issue of public sector agency workers being employed by offshore umbrella companies."
    • zapamietalem Re: Mamy w Częstochowie najwyższe bezrobocie od s 11.04.14, 14:08
      nie ale skad nie kwił tylko podał kiełbase wyborcza
    • eiskra.1 Re: Mamy w Częstochowie najwyższe bezrobocie od s 12.04.14, 00:57
      Jeżeli chcą być Państwo na bieżąco z modą dziecięcą
      gorąco zachęcamy do polubienia Nas na Facebooku lub odwiedzenia nas w C.H. Jagiellończycy na I p. BOX 230 w Częstochowie .
      Znajdą tu Państwo sporo ciekawych propozycji co do ubioru naszych dzieciaków oraz będą na bieżąco z nowościami w naszym sklepie.

      Z pozdrowieniami
      Mamo, kup

      www.facebook.com/mamokupisz?ref=hl
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka