smegolw 23.11.12, 16:20 Panie prokuratorze gada Pan głupoty za kradzież prądy odpowiada nie właściciel ale sprawca. Zakład to może straszyć co najwyżej a nie skutecznie to ściągnąć. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: WZ Re: Hurtownie okazały się fabrykami marihuany. Ta IP: *.rev.inds.pl 23.11.12, 20:05 ... a co oni tutaj robią ????????????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maniuś serwatka bzdury gada IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.11.12, 06:38 Też tak uważam. Sprawca kradzieży prądu jest znany, a więc wietnamczycy powinni płacić za wykorzystaną energię elektryczną. Prokurator mówi nieco od rzeczy; najłatwiej iść po najmniejszej linii oporu i domagać się forsy od właściciela domu. Wietnamczyk kradł, niech płaci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wi fi Re: bzdury gada IP: *.42.7.17.alfanet24.pl 24.11.12, 09:35 Skośnooki nic nie posiada za wyjatkiem tekstylnej torby z brudnymi łachami a wlasciciela domu mozna koncertowo ujebać,ze bedzie pamietał do konca życia ojczysty wymiar sprawiedliwosci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ortograf.gestapo Re: bzdury gada IP: *.dynamic.chello.pl 24.11.12, 16:19 Gość portalu: maniuś serwatka napisał(a): > najłatwiej iść po najmniejszej linii oporu Chyba po linii najmniejszego oporu. To jakaś paranoja żeby karać za posiadanie rośliny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dn Re: Hurtownie okazały się fabrykami marihuany. Ta IP: *.96.245.2.tvksmp.pl 24.11.12, 13:53 "W każdym przypadku prąd był pobierany nielegalnie. (...) Do tego dochodzą kary za nielegalny pobór prądu. Pieniędzy domagają się od właściciela nieruchomości, bo z nimi jest podpisana umowa na dostawy energii" Od kiedy podpisywane są umowy na nielegalny pobór prądu? Bo z powyższego wynika, że zgodnie z umową trzeba zapłacić za nielegalny pobór! Odpowiedz Link Zgłoś