Dodaj do ulubionych

Upadek Sabata. Wrona i Krawczyk rządzą klubem P...

26.03.13, 12:44
Pan Krawczyk kiedyś był autentycznie zaangażowany na rzecz społeczeństwa. Dziś to tylko karierowicz i stołkotrzymacz . O Wronie wypowiadać się nie będę - referendum było nie tak dawno.
Obserwuj wątek
    • Gość: gośc Re: Upadek Sabata. Wrona i Krawczyk rządzą klubem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.13, 12:53
      Są różne wrony !
      • Gość: gawron Re: Upadek Sabata. Wrona i Krawczyk rządzą klubem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.03.13, 18:19
        Tylko tak samo kraczą. Kra, kra, kra i z nieswojego biorą.
    • mistral75 Re: Upadek Sabata. Wrona i Krawczyk rządzą klubem 26.03.13, 12:56
      ciemnobedzie napisał:

      > Pan Krawczyk kiedyś był autentycznie zaangażowany na rzecz społeczeństwa. Dziś
      > to tylko karierowicz i stołkotrzymacz . O Wronie wypowiadać się nie będę - refe
      > rendum było nie tak dawno.

      Cos slyszales, ...cos widziales, ...gdzies stales na boku, wiec nie wypowiadaj sie przy braku znajomosci...chociaz osob...:)
      • Gość: Franek Re: Upppp- Ludzie IP: *.adsl.inetia.pl 26.03.13, 19:08
        LUDZIE, czym Wy się interesujecie! Zainteresujcie się tym co Was dotyczy - cenami biletów komunikacji miejskiej (w Warszawie najwyższe i relatywnie wyższe niż w krajach starej UE!!), zainteresujcie się tzw. ustawą śmieciową (ustawa dot. gospodarowania odpadami). Tym się interesujcie. Włosy Wam staną dęba na głowie jak wejdzie w życie od 01.07.2013! W Warszawie 89 zł od posesji prywatnej (jak się sortuje śmieci, jak się nie sortuje 40% więcej!). Niezależnie ile osób mieszka. Przecież na całym świecie (np. Szwajcaria) za posortowane śmieci się nie płaci. Wrzuca się do pojemników i koniec! Firma, która wygra przetarg dostanie posegregowany materiał wtórny, na którym zarobi miliardy, a my jeszcze będziemy do tego dopłacać 89 zł!?! W domach komunalnych ma być 19 zł od mieszkańca (w mieszkaniu np. 4 osoby x 19 zł) i wiadomo, ze ktoś w bloku nie posegreguje śmieci, a firma odbierająca udowodni i płacicie wszyscy 40% w całym bloku od osoby więcej!!! Tym się interesujcie, a nie pierdołami, bo takie duperele w Interii to specjalnie dla Was ta przykrywka, pod którą Gronkiewiczowa załatwia kolejny interes (pierwszy interes to bilety komunikacji miejskiej, która - rzekomo- jest deficytowa, a tak naprawdę przynosi krociowe zyski miastu i firmie odbierającej śmieci!!). Ludzie, zajmijcie się swoimi sprawami, organizujcie się! WYŚLIJ DALEJ. NIE DAMY SIĘ
    • Gość: vbc Re: Upadek Sabata. Wrona i Krawczyk rządzą klubem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.13, 12:59
      Mylić Wronę Przemysława z Wroną Tadeuszem to naprawdę wielka sztuka! Opluwać Krawczyka, który jest jednym z najaktywniejszych radnych to zwykłe chamstwo.

      --
      Visca el Barca!
      • Gość: gośc Re: Upadek Sabata. Wrona i Krawczyk rządzą klubem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.13, 13:11
        Czy to nie jest wojna pomiędzy zwolennikami Leszczyny i Rospondek ?
        • Gość: Misia Re: Upadek Sabata. Wrona i Krawczyk rządzą klubem IP: *.net.stream.pl 26.03.13, 16:05
          Koło numer 2 jeszcze śpi zimowym snem..........
        • zgred_stiopa Re: Upadek Sabata. Wrona i Krawczyk rządzą klubem 27.03.13, 10:08
          A co mnie obchodzi kto z kim w lokalnym kole partii rządzącej się tłucze lub sypia ze sobą?
          Wiadomo - Fiona jest młodą królewną, Rozpondkowa ma swoje lata, Sabat wykazał się nadgorliwością a pani Dorota S. wszystko nam opisała, abyśmy mieli kawałek swojskiego spektaklu a'la "n wspólnej" czy cuś
          A bezmyślna gawiedź wszystko łyknie łącznie z reklamami
    • kizior28 Upadek i kto TU klubem PO rządzi..? 26.03.13, 13:29
      To moze ja bym się nadał na te, abo inne stanowisko Pani poseł Halino Rozpondek ..., miast sabata Carownic i nnnych pseudo wyznawców i carowników. Bom jo bidny..! i bezrobotny... , a Pani tu mocno w Tych strukturach partiji umocowana, a ja zapewne PIJ
      ..ar i POP.. pop ARCIE pani dostarce !!!
      Pozdrawia..am !
    • Gość: denver Re: Upadek Sabata. Wrona i Krawczyk rządzą klubem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.13, 16:08
      Z takimi gigantami umysłu i charakteru jak Sabat, Wrona P., Wawrzkiewicz and company i ich zapleczem intelektualnym, "platforma obywatelska" w Częstochowie straciła wszelkie szanse na wzbudzenie sympatii u ludzi inteligentnych - samodzielnie i krytycznie myślących.
      I słaba to pociecha, że reprezentanci PISu czy SLD są jeszcze mniej "atrakcyjni", a niektórzy nawet odpychający...

      A miasto zwija się i w perspektywie 20 lat grozi mu detroityzacja - bankructwo!

      • Gość: A Re: Upadek Sabata. Wrona i Krawczyk rządzą klubem IP: *.42.2.73.alfanet24.pl 26.03.13, 18:04
        Maciej na wiceprzewodniczacego!? A jakie on ma kwalifikacje i sukcesy?
        • Gość: xxx Re: Upadek Sabata. Wrona i Krawczyk rządzą klubem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.13, 19:12
          Wawrzkiewicz jest szczególnie uzdolniony-żenada.Ale to świadczy że PO sięgnęła dna.
          • Gość: Precz z peło Rozwiązać to ugrupowanie IP: *.dynamic.chello.pl 26.03.13, 19:56
            Ta partia nie ma prawa egzystować.Nędzni ludzie na górze,dno totalne w dołach.Szczególne dziadostwo to radni Platformy z Częstochowy.Układne sukinsyny .Każdemu do dupy wlezą ,by być przy korycie.Dzięki tym pieprzonym lizusom ,Matyjaszczyk rządzi sobie beztrosko i robi co chce .Czyli nic .
            • Gość: Kazimierz mam mam IP: *.apus-net.pl 26.03.13, 21:36
              Bidulo jedna........................., i wystarczy
            • Gość: adam Re: Rozwiązać to ugrupowanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.13, 21:54
              Myślę,że przesadzasz i nie masz pojęcia o faktach. Tak sobie piszesz,bo musisz się wyżalić i Cię rozumiem, ale ta partia jeszcze długo i dobrze bedzie egzystować!
    • Gość: Zyta Re: KTO???? wrona???? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.03.13, 08:20
      Kto rządzi klubem??? wrona??? Ten chory pisowiec????? Koniec świata. Przecież to sabotaż dla PO.
      • Gość: do zyty Re: KTO???? wrona???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.13, 12:57
        To całkiem inny Wrona! Przemysław Wrona - 30 letni radny od poczatku związany z PO. Zbieżność nazwisk z b. prezydentem naprawdę jest tu przypadkowa!
        • Gość: kruk Re: KTO???? wrona???? IP: *.adsl.inetia.pl 27.03.13, 19:31
          Wrona to wrona i basta. Jaka wrona jest każdy kruk to wie.
    • jarekd59 Upadek Sabata. Wrona i Krawczyk rządzą klubem P... 27.03.13, 08:25
      Pani Halino,
      Bartłomiej Sabat zrobił dużo złego dla PO w Częstochowie, obraził wiele osób w tym Panią, wyrok sądu koleżeńskiego odsyła go na dwa lata do czyśca, uważam, że błędem byłoby wstrzymywanie się do nadchodzących wyborów z wyborem na wiceprzewodniczącego Zarządu Powiatowego. Błędem byłoby także proponowanie na wiceprzewodniczącego rady pana Wawrzkiewicza.
      Uważam, że należy uszanować wyrok sądu koleżeńskiego, winnego ukarać i jeśli wyrazi skruchę dać mu szansę ponownie za dwa lata, na miejsce w zarządzie powiatu i wiceprzewodniczącego rady miasta należy bezwzględnie zaproponować Marcina Biernata, który posiada wysokie kwalifikacje do pełnienia tych funkcji, w procesie dowiódł swoich racji w postępowaniu przeciwko Bartłomiejowi Sabatowi, jego postawa moralna, pracowitość i zaangażowanie w sprawy miasta i Platformy zasługują na wyróżnienie.
      Pominięcie Marcina Biernata w obsadzie stanowisk po Bartłomieju sabacie mogłoby wskazywać na to, że Pani kontestuje prawomocny wyrok sądu koleżeńskiego.
      • Gość: marian Re: Upadek Sabata. Wrona i Krawczyk rządzą klubem IP: *.gre.pl 27.03.13, 09:39
        Ciekawy pomysł z Marcinem Biernatem - myślę ze jest tego godzien, ale nie wiadomo czy on jest faktycznie radnym. Trzeba to najpierw wyjaśnić żeby nie stać się pośmiewiskiem

        htttp://czestochowa.gazeta.pl/czestochowa/1,35271,13615171,Obywatelski_donos__Czy_Marcin_Biernat_na_pewno_jest.html#TRrelSST
        • zgred_stiopa Re: Upadek Sabata. Wrona i Krawczyk rządzą klubem 27.03.13, 10:14
          Gość portalu: marian napisał(a):

          > Ciekawy pomysł z Marcinem Biernatem - myślę ze jest tego godzien, ale nie wiad
          > omo czy on jest faktycznie radnym. Trzeba to najpierw wyjaśnić żeby nie stać si
          > ę pośmiewiskiem
          >
          > htttp://czestochowa.gazeta.pl/czestochowa/1,35271,13615171,Obywatelski_donos__C
          > zy_Marcin_Biernat_na_pewno_jest.html#TRrelSST

          i jeśli już:
          czestochowa.gazeta.pl/czestochowa/1,35271,13615171,Obywatelski_donos__Czy_Marcin_Biernat_na_pewno_jest.html
      • zgred_stiopa Re: Upadek Sabata. Wrona i Krawczyk rządzą klubem 27.03.13, 10:11
        jarekd59 napisał:

        > Pani Halino,
        > Bartłomiej Sabat zrobił dużo złego dla PO w Częstochowie, obraził wiele osób w
        > tym Panią, wyrok sądu koleżeńskiego odsyła go na dwa lata do czyśca, uważam, że
        > błędem byłoby wstrzymywanie się do nadchodzących wyborów z wyborem na wiceprz
        > ewodniczącego Zarządu Powiatowego. Błędem byłoby także proponowanie na wiceprze
        > wodniczącego rady pana Wawrzkiewicza.
        > Uważam, że należy uszanować wyrok sądu koleżeńskiego, winnego ukarać i jeśli wy
        > razi skruchę dać mu szansę ponownie za dwa lata, na miejsce w zarządzie powiatu
        > i wiceprzewodniczącego rady miasta należy bezwzględnie zaproponować Marcina Bi
        > ernata, który posiada wysokie kwalifikacje do pełnienia tych funkcji, w procesi
        > e dowiódł swoich racji w postępowaniu przeciwko Bartłomiejowi Sabatowi, jego po
        > stawa moralna, pracowitość i zaangażowanie w sprawy miasta i Platformy zasługuj
        > ą na wyróżnienie.
        > Pominięcie Marcina Biernata w obsadzie stanowisk po Bartłomieju sabacie mogłoby
        > wskazywać na to, że Pani kontestuje prawomocny wyrok sądu koleżeńskiego.


        Biernat, nie pie(...)
        nikt cię nie chce
      • Gość: :) Re: Upadek Sabata. Wrona i Krawczyk rządzą klubem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.13, 21:08
        dzień bez wazeliny dniem straconym?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka