IP: *.katowice.sdi.tpnet.pl 08.04.02, 12:00
Wiecie co, zacząłem się uczyć angielskiego. Zacząłem w LIBERTY - jest po prostu
świetnie. Po miesiącu znam już tyle słówek i zwrotów, że mogę oglądać filmy bez
dubbingu. Zachęcam was bardzo serdecznie.
Szkoła znajduje się na ul. Nowowiejskiego 6, tel. 368 35 25 lub komórka 0 605
881 729
Pozdrawiam wszystkich fajnych ludzi z Częstochowy
Wit
Obserwuj wątek
    • Gość: Tuptus Re: LIBERTY IP: *.wp.shawcable.net 10.04.02, 06:38
      Zalecam ostroznosc co do poprzedniej informacji...to jest raczej REKLAMA...
      Jestem czestochowianinem i od lat mieszkam na zachodzie..tu konczylem dwie
      specjalnosci. Nie spotkalem geniusza w Ameryce, ktory po miesiacu nauki w pelni
      rozumialby dialogi filmowe...to czasem zajmuje kilka lat.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka