Dodaj do ulubionych

Rozbój czy interwencja

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.01.05, 09:18
Z przykrością stwierdzam,że poważna kiedyś "gazeta" staje się brukowcem :-((
Obserwuj wątek
    • Gość: obywatel Rozbój czy interwencja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.05, 09:19
      Dziwie się że w takiej sytuacji jeszcze ktoś chce pracować w policji.Bandyci i
      złodzieje na wolności a policjanci do więzienia.Przecież to paranoja kto tym
      ludzią zwróci pózniej dobrą opinję jezeli okaze się ze nic ni są winni.A czemu
      nie zapytano tego osobnika dlaczego uciekał na dworcu?
      Ktoś mu doradził że najlepszą obroną jest atak.
      • Gość: zorba Re: Rozbój czy interwencja IP: cyberglina.ak* / *.internetdsl.tpnet.pl 11.01.05, 10:06
        a pewnie pozamykać każdego gliniarza na którego pierwsza lepsza szmata złoży
        bezdowodowe oskarżenie.i dziwić się,że policjancji boją się podejmować
        interwencji.a gdzie dowody kradzieży?ech ten kraj...
        • Gość: koles do zorby IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.01.05, 10:24
          poczekaj jak jakis palkaz cie pokreci o to ze napadles jakas babcie wieczorem
          choc ty wlasnie wracales od dziewczyny i nic z tego ze powiesz ze to nie ty i
          ze masz alibi bo szedles od dziewczyny , przechodziles tamtedy i to wystarczy
          innych podejrzanych nie stwierdzono dostajesz sanki do sprawy np 8 miesiecy w
          wiezieniu gdzie sie staczasz i gdzie siedzisz niewinnie, jestes poprostu
          pokrecony przez jakas babcie i przez psa ktory ci wmowil ze to ty, widac ze
          nigdy nie miales doczynienia z wymiarem sprawiedliwosci i gó.. wiesz o
          polskiej policji wiec takie teksty jak zapuszczasz nie sa na miejscu.
          • Gość: zorba Re: do kolesia IP: cyberglina.ak* / *.internetdsl.tpnet.pl 11.01.05, 12:15
            zapomniałeś dodać,że zapewne wracałeś po jednym głębszym i wydawało Ci się,że
            jesteś herosem.no ale na szczęście skutecznie Cię ostudzono i oby tak dalej.
      • Gość: koles do obywatela IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.01.05, 10:16
        ty idioto jakby zaczal uciekac to by do niego strzelali jakto zwykli robic ci
        zlodzieje w niebieskich lub czarnych mundurkach. Obywatel sie znalazl. Jestes
        pewnie jakms sprzedawczykiem . Pal Frana facet.
    • Gość: czytelnik Re: Rozbój czy interwencja IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 11.01.05, 10:13
      Tematem następnego artykułu będzie historia, o kotku który zjadł myszkę i
      pużniej bolał go brzuszek.
      Ręce opadają , lepiej napiszcie o Hucie Częstochowa lub o Przedszkolu z ulicy
      Tetmajera i o słynnej pani dyrektor H.
      • Gość: Do kolesia Re: Rozbój czy interwencja IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.01.05, 11:08
        Stary nie ogladaj po raz enty "Symetrii"
    • Gość: prorocy to ..... ! Re: Rozbój czy interwencja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.05, 13:42
      Jakiś łach 19 - letni z dwoma (2) promilami stwierdza, że policjanci buchneli mu fona i kilka papierosów.... a pani prokurator uwierzyła łachowi i po najmniejszej lini oporu postanowiła zatrzymać policjantów - bo ich najlatwiej. Pozniej okaze się,ze pani prokurator braklo dowodow dla sadu i sprawa zostanie umorzona tyle tylko ze ci policjanci maja juz zszarpana opinie i w/g mnie powinni wtedy pania prokurator do sadu o zniesławienie podac. Burdel w tym kraju jest i basta !!!!!!
      • Gość: prorocy... Re: Rozbój czy interwencja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.05, 01:17
        Tak wlasnie myslalem, ze h.. z tego bedzie !!! 3 pseudo prokuratorów kontra 3 policjantow - wynik pewny !!! policjanci zawieszeni do czasu .... nie wiadomo jakiego a prorokom nic. typowe - nic dadac nic ujac !!
    • Gość: częstochowianka Re: Rozbój czy interwencja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.05, 12:34
      Najlepiej z tego artykułu podoba mi się :
      "Sprawa jest złożona, pracuje nad nią trzech prokuratorów".

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka