Gość: fred IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.01.05, 09:18 Z przykrością stwierdzam,że poważna kiedyś "gazeta" staje się brukowcem :-(( Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: obywatel Rozbój czy interwencja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.05, 09:19 Dziwie się że w takiej sytuacji jeszcze ktoś chce pracować w policji.Bandyci i złodzieje na wolności a policjanci do więzienia.Przecież to paranoja kto tym ludzią zwróci pózniej dobrą opinję jezeli okaze się ze nic ni są winni.A czemu nie zapytano tego osobnika dlaczego uciekał na dworcu? Ktoś mu doradził że najlepszą obroną jest atak. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zorba Re: Rozbój czy interwencja IP: cyberglina.ak* / *.internetdsl.tpnet.pl 11.01.05, 10:06 a pewnie pozamykać każdego gliniarza na którego pierwsza lepsza szmata złoży bezdowodowe oskarżenie.i dziwić się,że policjancji boją się podejmować interwencji.a gdzie dowody kradzieży?ech ten kraj... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koles do zorby IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.01.05, 10:24 poczekaj jak jakis palkaz cie pokreci o to ze napadles jakas babcie wieczorem choc ty wlasnie wracales od dziewczyny i nic z tego ze powiesz ze to nie ty i ze masz alibi bo szedles od dziewczyny , przechodziles tamtedy i to wystarczy innych podejrzanych nie stwierdzono dostajesz sanki do sprawy np 8 miesiecy w wiezieniu gdzie sie staczasz i gdzie siedzisz niewinnie, jestes poprostu pokrecony przez jakas babcie i przez psa ktory ci wmowil ze to ty, widac ze nigdy nie miales doczynienia z wymiarem sprawiedliwosci i gó.. wiesz o polskiej policji wiec takie teksty jak zapuszczasz nie sa na miejscu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zorba Re: do kolesia IP: cyberglina.ak* / *.internetdsl.tpnet.pl 11.01.05, 12:15 zapomniałeś dodać,że zapewne wracałeś po jednym głębszym i wydawało Ci się,że jesteś herosem.no ale na szczęście skutecznie Cię ostudzono i oby tak dalej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koles do obywatela IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.01.05, 10:16 ty idioto jakby zaczal uciekac to by do niego strzelali jakto zwykli robic ci zlodzieje w niebieskich lub czarnych mundurkach. Obywatel sie znalazl. Jestes pewnie jakms sprzedawczykiem . Pal Frana facet. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czytelnik Re: Rozbój czy interwencja IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 11.01.05, 10:13 Tematem następnego artykułu będzie historia, o kotku który zjadł myszkę i pużniej bolał go brzuszek. Ręce opadają , lepiej napiszcie o Hucie Częstochowa lub o Przedszkolu z ulicy Tetmajera i o słynnej pani dyrektor H. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Do kolesia Re: Rozbój czy interwencja IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.01.05, 11:08 Stary nie ogladaj po raz enty "Symetrii" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prorocy to ..... ! Re: Rozbój czy interwencja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.05, 13:42 Jakiś łach 19 - letni z dwoma (2) promilami stwierdza, że policjanci buchneli mu fona i kilka papierosów.... a pani prokurator uwierzyła łachowi i po najmniejszej lini oporu postanowiła zatrzymać policjantów - bo ich najlatwiej. Pozniej okaze się,ze pani prokurator braklo dowodow dla sadu i sprawa zostanie umorzona tyle tylko ze ci policjanci maja juz zszarpana opinie i w/g mnie powinni wtedy pania prokurator do sadu o zniesławienie podac. Burdel w tym kraju jest i basta !!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prorocy... Re: Rozbój czy interwencja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.05, 01:17 Tak wlasnie myslalem, ze h.. z tego bedzie !!! 3 pseudo prokuratorów kontra 3 policjantow - wynik pewny !!! policjanci zawieszeni do czasu .... nie wiadomo jakiego a prorokom nic. typowe - nic dadac nic ujac !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: częstochowianka Re: Rozbój czy interwencja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.05, 12:34 Najlepiej z tego artykułu podoba mi się : "Sprawa jest złożona, pracuje nad nią trzech prokuratorów". Odpowiedz Link Zgłoś