Gość: xx
IP: *.icis.pcz.pl
06.09.05, 22:08
Chcialoby sie powiedziec wreszcie - dla mnie Halina Poswiatowska to jedna z
kilku najwazniejszych symboli Czestochowy (sztucznie troche to brzmi, ale coz
robic).
Trzymam kciuki za realizacje pomyslow. A Galeria rzezb rzeczywiscie powinna
tam bezwzglednie pozostac.