IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.10.05, 14:53
czy zna ktoś naprawde dobrą krawcową, która uszyje sukienkę wieczorową? będę
bardzo dźwięczna za tel. lub adres
Obserwuj wątek
    • Gość: xxl-xl-l Re: krawcowa IP: *.man.czest.pl 05.10.05, 15:33
      W pierwszej bramie za Merkurym na Wolności jest świetna krawcowa.Nie pamiętam
      dokładnie adresu.Tel do niej:3613214
      Szyłam sukienkę na wesele rewelacja-i cena przystępna.
      • Gość: mary Re: krawcowa IP: *.czestochowa.agora.pl 05.10.05, 15:37
        Chyba masz na myśli bramę za Megasamem, a dokładniej obok salonu Orange. Jeżeli
        tak, to polecam. Mnie też szyła bez problemów, do tego pani jest bardzo miła.
    • Gość: xyz Re: krawcowa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.10.05, 17:21
      To pani Krystyna Frączek, zakład mieści sie w opisywanej bramie, w podwórku, po
      prawej stronie na I piętrze !Na bramie jest zielony szyld :SZYCIE MIAROWE
      • Gość: xxl-xl-l Re: krawcowa IP: *.man.czest.pl 05.10.05, 21:32
        Tak,tak tak.O ten mi chodziło.
        Nie ma to jak zakręcić na maksa.Dobrze,że "wyprostowałyście"moją pokrętną
        odpowiedź.:)))
        Grunt,że o tą samą krawcową chodziło.Naprawdę polecam.
        • Gość: aaa Re: krawcowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.05, 18:59
          Super krawcowa jest na ul. Kalinowej szyje naprawdę świetnie.Ma na imię Aldona
          Telefon 3-666-300
          • Gość: ??? Re: krawcowa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.10.05, 19:45
            a gdzie jest ulica Kalinowa?
            • Gość: aaa Re: krawcowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.05, 16:31
              Kalinowa jest na Grabówce
    • Gość: buba Re: krawcowa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.10.05, 13:52
      no tak, ale czy faktycznie ta pani mieszkajaca koło megasamu, uszyje to co ma
      sie na mysli, a nie odwali kichę??????
    • irishgirl Re: krawcowa 07.10.05, 14:26
      w budynku Montex na 4 albo 5 pietrze(juz niepamietam),ona jest bardzo fajna
      ,szybko szyje-również suknie ślubne i jest niedroga!!
      U niej w pokoju mozna zobaczyc pare sukni w jej wykonaniu
      naprawde polecam-konkretna babeczka :)
      • irishgirl Re: krawcowa 07.10.05, 14:41
        nazywa sie Studio Mariage-chyba na 4 pietrze:)
        • Gość: ty Re: krawcowa IP: 195.116.81.* 07.10.05, 18:08
          www.aaaby.pl/0,0.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka