Gość: gwiazdka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.10.05, 14:53 czy zna ktoś naprawde dobrą krawcową, która uszyje sukienkę wieczorową? będę bardzo dźwięczna za tel. lub adres Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: xxl-xl-l Re: krawcowa IP: *.man.czest.pl 05.10.05, 15:33 W pierwszej bramie za Merkurym na Wolności jest świetna krawcowa.Nie pamiętam dokładnie adresu.Tel do niej:3613214 Szyłam sukienkę na wesele rewelacja-i cena przystępna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mary Re: krawcowa IP: *.czestochowa.agora.pl 05.10.05, 15:37 Chyba masz na myśli bramę za Megasamem, a dokładniej obok salonu Orange. Jeżeli tak, to polecam. Mnie też szyła bez problemów, do tego pani jest bardzo miła. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyz Re: krawcowa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.10.05, 17:21 To pani Krystyna Frączek, zakład mieści sie w opisywanej bramie, w podwórku, po prawej stronie na I piętrze !Na bramie jest zielony szyld :SZYCIE MIAROWE Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxl-xl-l Re: krawcowa IP: *.man.czest.pl 05.10.05, 21:32 Tak,tak tak.O ten mi chodziło. Nie ma to jak zakręcić na maksa.Dobrze,że "wyprostowałyście"moją pokrętną odpowiedź.:))) Grunt,że o tą samą krawcową chodziło.Naprawdę polecam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaa Re: krawcowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.05, 18:59 Super krawcowa jest na ul. Kalinowej szyje naprawdę świetnie.Ma na imię Aldona Telefon 3-666-300 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ??? Re: krawcowa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.10.05, 19:45 a gdzie jest ulica Kalinowa? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaa Re: krawcowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.05, 16:31 Kalinowa jest na Grabówce Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: buba Re: krawcowa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.10.05, 13:52 no tak, ale czy faktycznie ta pani mieszkajaca koło megasamu, uszyje to co ma sie na mysli, a nie odwali kichę?????? Odpowiedz Link Zgłoś
irishgirl Re: krawcowa 07.10.05, 14:26 w budynku Montex na 4 albo 5 pietrze(juz niepamietam),ona jest bardzo fajna ,szybko szyje-również suknie ślubne i jest niedroga!! U niej w pokoju mozna zobaczyc pare sukni w jej wykonaniu naprawde polecam-konkretna babeczka :) Odpowiedz Link Zgłoś
irishgirl Re: krawcowa 07.10.05, 14:41 nazywa sie Studio Mariage-chyba na 4 pietrze:) Odpowiedz Link Zgłoś