Dodaj do ulubionych

Imię dla szkoły

IP: *.zab.cdp.pl, / *.kat.cdp.pl 26.10.02, 22:53
Czyje imię można by jeszcze nadać częstochowskim szkołom. Przede wszystkim
chodzi o postaci lokalne
Obserwuj wątek
    • Gość: fsh Re: Imię dla szkoły IP: *.czest.pl / 192.168.1.* 26.10.02, 23:12
      szkola im. Haliny Poswiatowskiej oczywiscie, chociaz Munka Staszczyka tez
      niezle brzmi. Zeby sie tylko bron Boze nie skonczylo na Wolskim ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka