Gość: janusz IP: *.zab.cdp.pl, / *.kat.cdp.pl 26.10.02, 22:53 Czyje imię można by jeszcze nadać częstochowskim szkołom. Przede wszystkim chodzi o postaci lokalne Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: fsh Re: Imię dla szkoły IP: *.czest.pl / 192.168.1.* 26.10.02, 23:12 szkola im. Haliny Poswiatowskiej oczywiscie, chociaz Munka Staszczyka tez niezle brzmi. Zeby sie tylko bron Boze nie skonczylo na Wolskim ;) Odpowiedz Link Zgłoś