IP: *.net / *.net 09.05.06, 22:10
Jak jest waszym zdaniem czy kanary w częstochowie i innych miastach powinni
patrzec na nasze legitymacje?? Przeciez jest ochrona danych osobowych!
Obserwuj wątek
    • t3d1 Re: kontrol 09.05.06, 22:15
      To nie pokazuj mu danych i zdjecia tylko pieczatke :D
      • Gość: mysha Re: kontrol IP: *.net / *.net 09.05.06, 22:22
        Nie ejstem wariatką!! TYlko jakbyś nie zauważyła...to kanar sam bierze sobie
        nasza legitymacje w reke:/
    • Gość: TTT Re: kontrol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.06, 21:51
      kup cały bilet i wtedy nie musisz pokazywać swojej twarzyczki i danych z
      legitymacji :) niestety jest taki przepis że tylk oza okazaniem legitymacji
      możesz jeździć na ulgowych
      • Gość: :) Re: kontrol IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.05.06, 22:39
        :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka