Dodaj do ulubionych

Poleccie mi dobry antywirus.

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.06, 09:31
Mam upierdliwego wirusa ktorego nie moge usunac. Jesli mozecie poleccie mi
jakis dobry program antywirusowy.
Obserwuj wątek
    • Gość: drummerz Re: Poleccie mi dobry antywirus. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.06, 09:35
      avast - na uzytek prywatny mozna go legalnie uzywac za darmo, do tego dosc dobry
      • Gość: xxx Re: Poleccie mi dobry antywirus. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.06.06, 09:37
        ja również polecam Avast!
        • Gość: Sibol Re: Poleccie mi dobry antywirus. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.06, 09:44
          Avastem probowalem (zreszta mialem go zainstalowanego na stale)Procz tego MKS-
          Vir i Adawar`em SE i qpa :(
          • petraaa Re: Poleccie mi dobry antywirus. 20.06.06, 10:17
            A spróbowałeś jakimś do usuwania np. trojanów, skoro avast jest za słaby? A
            może masz nieaktualną bazę wirusów avasta? Ściągnij aktualizację. Poza tym jest
            taki program ArcaClean (nie pamiętam dokładnie nazwy), do usuwania trojanów. Ja
            też miałam. Przyniosłam na płycie z danymi z pracy, ale avast sobie poradził.
            Pozdrawiam.
          • Gość: nóż_w_brzuchu Re: Poleccie mi dobry antywirus. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.06, 19:05
            Poczytaj dobrze stronę MKS Vir, spróbój dostępnych tam narzędzi. Z programów antywirusowych najlepiej u mnie sprawdza się Zone Labs Security Suite, antyvir z firewallem. Od roku nie złapałem ani jednego, wszystko wyłąpuje w locie. Cena ok 75$.
        • Gość: darek Re: Poleccie mi dobry antywirus. IP: *.pl / *.sfc.pl 20.06.06, 11:53
          Nie chwalcie Avasta, nic nie wart. Trzy razy musiałem formatować kompa. Mam
          teraz BitDefendera, słyszalem, że dobry. Po jego instalacji wykonał skanowanie
          i usunął wirusa, którego Avast nie widział.
    • Gość: Ala Re: Poleccie mi dobry antywirus. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.06, 14:18
      AV personal
      • Gość: Iza Re: Poleccie mi dobry antywirus. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.06, 18:42
        a co myślicie o kaspersky?
        • Gość: ja Re: Poleccie mi dobry antywirus. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.06, 18:47
          sprobuj nodem32
    • Gość: 3-solidnie Re: Poleccie mi dobry antywirus. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.06, 19:54
      Proszę o kontakt tlefoniczny 0 602855601
      Najlepsze i najnowsze wiadomości. Zawsze sprawdzone.
      Dobre programy. Nieodpłatnie ..
      • Gość: Iza Re: Poleccie mi dobry antywirus. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.06, 20:07
        skoro nie odpłatnie, to dlaczego nie udzielisz porady na forum...
      • Gość: Iza Re: Poleccie mi dobry antywirus. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.06, 20:08
        a tak swoją drogą to specjalizujesz się i w sukienkach wieczorowych i
        antywirusach ??
        • Gość: zzz Re: Poleccie mi dobry antywirus. IP: *.gre.pl / 212.160.86.* 20.06.06, 22:31
          avast jest beznadziejny po prostu zwykly chwast, wielu wirusow nie wykrywa,
          czasami nie potrafi usunac to syf, dziwie sie ze Pan xx go poleca. Ja polece
          darmowego ez antyvirus jest o wiele lepszy.
    • Gość: marcin_r Re: Poleccie mi dobry antywirus. IP: *.21.pl / *.21.pl 20.06.06, 22:40
      Avast jest do bani (piszę z własnego doświadczenia), nod32 również (sprawdzone w
      dziale IT). Dobrze wypada Panda, ale jest zasobożerna. Ja osobiście użytkuję
      AntiVir PE i oczywiście zdrowy rozsądek to podstawa.
      • Gość: Lesio Re: Poleccie mi dobry antywirus. IP: *.org / *.org 20.06.06, 23:30
        u4.eset.com/eval/win/v2/nentplst.exe
        Masz linka do 30 dniowego noda, jak usuniesz syfa to pomysl nad dobrym antywirem.
        • Gość: Sibol Re: Poleccie mi dobry antywirus. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.06.06, 17:56
          Oki, dzieki kookne sobie i sprawdze czy da rade;)
    • Gość: adek Re: Poleccie mi dobry antywirus. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.06.06, 00:15
      www.f-secure.com/poland/protectyourpc/
    • Gość: NOD32 Re: Poleccie mi dobry antywirus. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.06.06, 08:09
      Zdecydowanie NOD32
      • Gość: a Re: Poleccie mi dobry antywirus. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.06.06, 08:13
        tezmam avast i mam trojaka...ale slyszalam ze aby zmienic program antywirusowy,
        trzeba znowu zrobic format?tak?
        • Gość: darek Re: Poleccie mi dobry antywirus. IP: *.pl / *.sfc.pl 21.06.06, 09:43
          Nie musisz robić formatu jeśli uda Ci się zlokalizować tego wira i usunąć.
          Ewentualnie nowy antivir go znajdzie i usunie tak jak to było w moim przypadku.
          Ale przed instalacją nowego antywira należy wcześniej odinstalować poprzedniego.
    • Gość: Slams Re: Poleccie mi dobry antywirus. IP: *.man.czest.pl 21.06.06, 11:38
      Avast - darmowa wersja obowiazjue przez 14 miesiecy
    • Gość: do forumowiczow Re: Poleccie mi dobry antywirus. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.06, 10:10
      thx 4 all za rady ;) wirusa potraktowalem formatem. nie mialem juz sily sie z
      nim meczyc
      • Gość: Lesio Re: Poleccie mi dobry antywirus. IP: *.org / *.org 23.06.06, 16:46
        co cie nie zwalnia od obowiazku posiadania antywira i porzadnej przegladarki np:
        www.firefox.pl lub www.opera.com
    • lapowkapl Re: Poleccie mi dobry antywirus. 23.06.06, 16:48
      kaspersky - zdecydowanie!
      • Gość: katon2 kasperski AV IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.06, 19:54
        • mmaly Re: kasperski AV 24.06.06, 00:21
          Wywal jeden wielki wirus pod nazwą Windows.
          Zainstaluj Linux. Będzie lepiej.
          • Gość: ZiomBoy Re: kasperski AV IP: *.org / *.org 24.06.06, 03:17
            taaa najwiekszy zamulacz systemu po nortonie
            • Gość: gość Re: kasperski AV IP: 80.48.49.* 24.06.06, 08:48
              najlepszy antywirus pod windowsa to kombinerki -
              ciach kabel , nic się nie ściągnie i po sprawie .
            • Gość: gość Re: kasperski AV IP: 80.48.49.* 24.06.06, 08:50
              Gość portalu: ZiomBoy napisał(a):
              > taaa najwiekszy zamulacz systemu po nortonie

              uruchom windowsa na 386SX... powodzenia .
              • Gość: ZiomBoy Re: kasperski AV IP: *.org / *.org 24.06.06, 11:16
                Ktorego Panie madralinski?
                • Gość: brzuchu win95 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.06, 21:32
                  win95 zaskoczy bez problemu na bryloczkowatym 386sx, 98 ruszy już na 486dx2 z 8mb pamięci
                  • Gość: ZiomBoy Re: win95 IP: *.org / *.org 24.06.06, 22:19
                    ale 98 SE potrzebuje juz min 16 mb ramu.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka