Gość: Sibol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.06, 09:31 Mam upierdliwego wirusa ktorego nie moge usunac. Jesli mozecie poleccie mi jakis dobry program antywirusowy. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: drummerz Re: Poleccie mi dobry antywirus. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.06, 09:35 avast - na uzytek prywatny mozna go legalnie uzywac za darmo, do tego dosc dobry Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Re: Poleccie mi dobry antywirus. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.06.06, 09:37 ja również polecam Avast! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sibol Re: Poleccie mi dobry antywirus. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.06, 09:44 Avastem probowalem (zreszta mialem go zainstalowanego na stale)Procz tego MKS- Vir i Adawar`em SE i qpa :( Odpowiedz Link Zgłoś
petraaa Re: Poleccie mi dobry antywirus. 20.06.06, 10:17 A spróbowałeś jakimś do usuwania np. trojanów, skoro avast jest za słaby? A może masz nieaktualną bazę wirusów avasta? Ściągnij aktualizację. Poza tym jest taki program ArcaClean (nie pamiętam dokładnie nazwy), do usuwania trojanów. Ja też miałam. Przyniosłam na płycie z danymi z pracy, ale avast sobie poradził. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nóż_w_brzuchu Re: Poleccie mi dobry antywirus. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.06, 19:05 Poczytaj dobrze stronę MKS Vir, spróbój dostępnych tam narzędzi. Z programów antywirusowych najlepiej u mnie sprawdza się Zone Labs Security Suite, antyvir z firewallem. Od roku nie złapałem ani jednego, wszystko wyłąpuje w locie. Cena ok 75$. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: darek Re: Poleccie mi dobry antywirus. IP: *.pl / *.sfc.pl 20.06.06, 11:53 Nie chwalcie Avasta, nic nie wart. Trzy razy musiałem formatować kompa. Mam teraz BitDefendera, słyszalem, że dobry. Po jego instalacji wykonał skanowanie i usunął wirusa, którego Avast nie widział. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ala Re: Poleccie mi dobry antywirus. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.06, 14:18 AV personal Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Iza Re: Poleccie mi dobry antywirus. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.06, 18:42 a co myślicie o kaspersky? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Poleccie mi dobry antywirus. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.06, 18:47 sprobuj nodem32 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 3-solidnie Re: Poleccie mi dobry antywirus. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.06, 19:54 Proszę o kontakt tlefoniczny 0 602855601 Najlepsze i najnowsze wiadomości. Zawsze sprawdzone. Dobre programy. Nieodpłatnie .. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Iza Re: Poleccie mi dobry antywirus. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.06, 20:07 skoro nie odpłatnie, to dlaczego nie udzielisz porady na forum... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Iza Re: Poleccie mi dobry antywirus. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.06, 20:08 a tak swoją drogą to specjalizujesz się i w sukienkach wieczorowych i antywirusach ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zzz Re: Poleccie mi dobry antywirus. IP: *.gre.pl / 212.160.86.* 20.06.06, 22:31 avast jest beznadziejny po prostu zwykly chwast, wielu wirusow nie wykrywa, czasami nie potrafi usunac to syf, dziwie sie ze Pan xx go poleca. Ja polece darmowego ez antyvirus jest o wiele lepszy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcin_r Re: Poleccie mi dobry antywirus. IP: *.21.pl / *.21.pl 20.06.06, 22:40 Avast jest do bani (piszę z własnego doświadczenia), nod32 również (sprawdzone w dziale IT). Dobrze wypada Panda, ale jest zasobożerna. Ja osobiście użytkuję AntiVir PE i oczywiście zdrowy rozsądek to podstawa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lesio Re: Poleccie mi dobry antywirus. IP: *.org / *.org 20.06.06, 23:30 u4.eset.com/eval/win/v2/nentplst.exe Masz linka do 30 dniowego noda, jak usuniesz syfa to pomysl nad dobrym antywirem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sibol Re: Poleccie mi dobry antywirus. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.06.06, 17:56 Oki, dzieki kookne sobie i sprawdze czy da rade;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adek Re: Poleccie mi dobry antywirus. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.06.06, 00:15 www.f-secure.com/poland/protectyourpc/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: NOD32 Re: Poleccie mi dobry antywirus. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.06.06, 08:09 Zdecydowanie NOD32 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a Re: Poleccie mi dobry antywirus. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.06.06, 08:13 tezmam avast i mam trojaka...ale slyszalam ze aby zmienic program antywirusowy, trzeba znowu zrobic format?tak? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: darek Re: Poleccie mi dobry antywirus. IP: *.pl / *.sfc.pl 21.06.06, 09:43 Nie musisz robić formatu jeśli uda Ci się zlokalizować tego wira i usunąć. Ewentualnie nowy antivir go znajdzie i usunie tak jak to było w moim przypadku. Ale przed instalacją nowego antywira należy wcześniej odinstalować poprzedniego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Slams Re: Poleccie mi dobry antywirus. IP: *.man.czest.pl 21.06.06, 11:38 Avast - darmowa wersja obowiazjue przez 14 miesiecy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do forumowiczow Re: Poleccie mi dobry antywirus. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.06, 10:10 thx 4 all za rady ;) wirusa potraktowalem formatem. nie mialem juz sily sie z nim meczyc Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lesio Re: Poleccie mi dobry antywirus. IP: *.org / *.org 23.06.06, 16:46 co cie nie zwalnia od obowiazku posiadania antywira i porzadnej przegladarki np: www.firefox.pl lub www.opera.com Odpowiedz Link Zgłoś
lapowkapl Re: Poleccie mi dobry antywirus. 23.06.06, 16:48 kaspersky - zdecydowanie! Odpowiedz Link Zgłoś
mmaly Re: kasperski AV 24.06.06, 00:21 Wywal jeden wielki wirus pod nazwą Windows. Zainstaluj Linux. Będzie lepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZiomBoy Re: kasperski AV IP: *.org / *.org 24.06.06, 03:17 taaa najwiekszy zamulacz systemu po nortonie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: kasperski AV IP: 80.48.49.* 24.06.06, 08:48 najlepszy antywirus pod windowsa to kombinerki - ciach kabel , nic się nie ściągnie i po sprawie . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: kasperski AV IP: 80.48.49.* 24.06.06, 08:50 Gość portalu: ZiomBoy napisał(a): > taaa najwiekszy zamulacz systemu po nortonie uruchom windowsa na 386SX... powodzenia . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZiomBoy Re: kasperski AV IP: *.org / *.org 24.06.06, 11:16 Ktorego Panie madralinski? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: brzuchu win95 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.06, 21:32 win95 zaskoczy bez problemu na bryloczkowatym 386sx, 98 ruszy już na 486dx2 z 8mb pamięci Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZiomBoy Re: win95 IP: *.org / *.org 24.06.06, 22:19 ale 98 SE potrzebuje juz min 16 mb ramu. Odpowiedz Link Zgłoś