Dodaj do ulubionych

blacharstwo samochodowe

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.06, 22:12
ostatnio robiłem furke u takiego gościa na lisińcu.tomek z dobrzynskiej i
powiem wam że nie spotkałem się dawno z tak miłą obsługo i radą aby uniknąć
kosztów.bo reszta tych innych dziadów to sami złodzieje.
Obserwuj wątek
    • Gość: calibros Re: blacharstwo samochodowe IP: *.dip.t-dialin.net 15.07.06, 00:07
      to sie mozesz zdziwic bo znam jeszcze jednego dobrego blacharza ktory zna sie na
      fachu i nie bierze duzo
    • Gość: Aarle Re: Ee tam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.06, 01:44
      morfeusz nie rób tatusiowi reklamy bardzo cie prosze
      • Gość: mmm Re: Ee tam IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.07.06, 08:23
        Nie przesadzaj ze w Cze-wie nie ma dobrego blacharza!!!
        Jest np.Radek Majchrzak z Wyczerp!
    • Gość: XYZ Re: blacharstwo samochodowe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.06, 09:42
      Ja miałem do czynienia z blacharzem z Sabinowa to jest jadąc Jagielońską w
      kierunku Sabina ostatnia uliczka w prawo - mało, że odwalił mi kit to jeszcze
      źle wstawił szybę w drzwiach i uszkodził kika innych elementów - ale za to nie
      chciał oddać pieniedzy. Uważajcie na niego jest Andrzej T.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka