Gość: morfeusz
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
14.07.06, 22:12
ostatnio robiłem furke u takiego gościa na lisińcu.tomek z dobrzynskiej i
powiem wam że nie spotkałem się dawno z tak miłą obsługo i radą aby uniknąć
kosztów.bo reszta tych innych dziadów to sami złodzieje.