Gość: niebawem IP: *.supernet.pl 15.07.06, 20:43 Jakiego miejsca brakuje w Częstochowie, klubu, pubu, dsykoteki??? W jakim miejscu? Z jaka muzyka?? Z jakim klimatem?? Z jakimi cenami? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: fuj Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie IP: *.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 15.07.06, 20:45 Z dziwkami na rurce... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niebawem Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie IP: *.supernet.pl 15.07.06, 20:49 nie chodzilo mi o tego typu miejsce, tylko o takie gdzie mlodzi ludzie przychodziliby sie zabawic w weekend po ciezkim tygodniu, zabawic, wytanczyc, napic Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pomr Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie IP: *.pl / *.sfc.pl 15.07.06, 21:04 Napewno jakiegoś z klimatem rockowym. Odpowiedz Link Zgłoś
dgolebiewska Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie 15.07.06, 21:10 czy rozwiazanie np zeby w rozne dni tygodnia byly rozne imprezy wchodzi w gre np. poniedzialek hip hop wtorek techno sroda house czwartek rock piatek lata 80 sobota mieszanka przpaplatanka :) niedziela impreza tematyczna (czekam na pomysly) wszelkie uwagi i sugestie beda bardzo wskazane :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: flamaster Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie IP: *.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 15.07.06, 21:33 Bardzo dobry pomysł. Skoro nikt w Częstochowie nie może sam wpaść na lokal z dobrym klimatem to możemy wzorować się na klubach w innych miastach... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mona Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.06, 21:18 Pomysl dobry.Ale pozostaje podstawowa kwestia. WIEK. Dzieci opanowaly wszystkie Czestochowskie kluby. Trzeba cos z tym zrobic. Nie mam nic przeciwko nim, niech maja swoje kluby. Ale prosze nie wszystkie. proponuje wjazd od 21 lat (chociaz).Taki mial byc "DON KICHOT" ale ....sami widzimy. POZDRAWIAM...i czekam Odpowiedz Link Zgłoś
zgredzik11 Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie 26.07.06, 21:36 Na rakowie brakuje klubu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość portalu Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie IP: *.adsl.alicedsl.de 15.07.06, 21:09 gdzie nie bedzie muzyki zywcem wzietej w vivy i mtv i gdzie srednia wieku nie bedzie nizsza niz 21 lat !!! jezdz do krakowa i sam zobacz !!! Odpowiedz Link Zgłoś
dgolebiewska Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie 15.07.06, 21:12 dlatego tez napisalam na tym forum po to zeby zasiegnac porady osob zainteresowanych, poniewaz nosze sie z zamiarem otwarcia jakiejs nowej imprezowni ale nie chce 'umoczyc' wiec zbieram Wasze opinie Odpowiedz Link Zgłoś
harry1983 Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie 16.07.06, 00:19 dgolebiewska napisała: > dlatego tez napisalam na tym forum po to zeby zasiegnac porady osob > zainteresowanych, poniewaz nosze sie z zamiarem otwarcia jakiejs nowej > imprezowni ale nie chce 'umoczyc' wiec zbieram Wasze opinie Mówisz poważnie ? No więc tak - takie miejsce, gdzie można by iść z dziewczyną, napić się piwa albo jakiegoś innego drinka, zjeść coś, przy okazji potańczyć, ale nie przy trzepaniu dywanów w rytmie techno, tylko przy jakichś spokojnych melodiach, gdzie WC to będzie WC a nie syf. Coś w stylu knajpy z "Bodyguarda" do której Costner zabrał Houston :P, i przede wszystkim gdzie za krzywe spojrzenie na jakiegoś pakera nie dostanie się w mordę - porządna OCHRONA by się przydała (nie napakowany goryl, tylko myślący ochroniarz) Takie mniej więcej klimaty - gdzie nie będzie dzieciarni, chamstwa, dresiarzy / szpanerów itd, może jakaś selekcja przy wejściu albo coś ? W sumie wystarczy inna muzyka niż w "lokalach" typu Depo czy Porter i dzieciarni nie będzie. Oczywiście domyślam się, że za takie luksusy pewnie by trzeba słono płacić, ale myślę, że taki lokal zyskał by popularność wśród ludzi, którzy nie chadzają do lokali typu Depo/Porter ze względu na to, że nie odpowiada im muzyka/klimat/towarzystwo. Może lepiej pomyśleć o klientach mających trochę inne gusta niż spora część dzisiejszej młodzieży ? Zresztą w tego typu wątkach, które już były na forum ludzie ok. trzydziestki twierdzili, że właśnie taki lokal bez nastolatek by się przydał, bo czują się jak emeryci. Co do muzyki - to można by uwarunkować np. od dnia - np w piątki muzyka w klimacie lat 80-tych / 90 - tych, w sobotę bardziej rockowa - generalnie inna niż w większości dyskotek w mieście - lokal powinien mieć niepowtarzalny klimat - może czasem jakieś koncerty ? Ja bym to widział w takim kształcie - bo nie ma sensu otwierać kolejnej dresiarskiej dyskoteki, bo po co ? No i jeszcze ważna rzecz - lokalizacja. Co Ty na to ? Życzę powodzenia :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niebawem Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie IP: *.supernet.pl 15.07.06, 21:29 haloooo czekam na opinie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: flamaster Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie IP: *.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 15.07.06, 21:34 Może sama masz jakiś pomysł? Przedstaw go, a ludzie mogą go w jakiś sposób uzupełnić... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niebawem Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie IP: *.supernet.pl 15.07.06, 21:38 tak jak napisalam wczesniej, imprezy tematyczne czy moze lepiej kazdy dzien przyporzadkowany innej muzyce? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: taki Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie IP: *.aster.pl / *.aster.pl 15.07.06, 21:38 oczywiscie to bardzo trudne pytanie, nie wiadomo, jaka duza bedzie grupa odbiorcow, nie chcesz miec chyba na karku dressow i upalonych nastolatek. Mysle, ze dobry przyklad mozna brac z miejsc we Wroclawiu i Lodzi. Szczegolnie Lodz ma nieprzecietne knajpy i kluby - jesli nie znasz, obejrzyj Lodz Kaliska, La Strada, Irish Pub, Lizard King, Jazzga itd. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niebawem Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie IP: *.supernet.pl 15.07.06, 21:59 jesli chodzi o dresow i upalone nastolatki to szybko mozna nad tym zapanowac poprzez odpowiednia selekcje przy wejsciu :) tego sie nie obawiam piszcie bo kazda uwaga jest dla mnie na wage zlota, a moze nie potrzeba fajnego lokalu skoro nic nie chcecie wniesc do mojego pomyslu?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nexgen... Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie IP: *.prio139.trustnet.pl 18.07.06, 15:18 Mam dwa pomysły o tórych słyszałem i żal ze nie doswiadczyłem jeszce: 1) Knajpa w której jest zupełnie ciemno - tak ze własnej dłoni nie widzicie- tylko obsługa wyposazona jest w noktowizory --> uruchomcie wyobraźnie:))))))))))) 2) knajpa nie dosiedzenia tylko do leżania Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niebawem Re: Brakuje klubu hokejowego! IP: *.supernet.pl 15.07.06, 22:43 :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 12.12m Re: Brakuje klubu hokejowego! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.06, 00:39 ja jestem za twoja przeplatanka,bo wszedzie tylko to techno i techno,pobawiłabym sie przy czyms innym,wejscie od 21 lat.jakies konkursy co sobota itd,kiedys chodziłam na dicho do 'polnamu' i było extra zawsze sie cos działo a to zawody strongmenów, a to walki w kisielu itd,były dymy,fajne nagłosnienie,rurka tez byla,balkonik i klatka.był fajny klimat,szkoda ze jej juz nie ma. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ona :) Re: Brakuje klubu hokejowego! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.07.06, 22:20 Jesli coś takiego powstanie i nie będzie miało przesadnie wywindowanych cen to wycałuje własciciela :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: funkybitt Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.07.06, 00:42 Wariant 1. - Nastrojowy i klimatyczny, w pelni profesjonalny(czyli nie z nazwy, a dzialajacy wg ustalonego kanonu muzycznego i okreslonych charakterystycznych wariantow) klub/restauracje/kawiarnie smooth jazzowy, czemu smooth? po pierwsze dlatego ze uwzgledniajac warianty marketingowe podejzewam ze sprawdzi sie o wiele bardziej od tradycyjnego jazzu, jest bardziej uniwersalny i plastyczny, mozna podpiac pod niego mase wykonawcow kozystajac z podgatunkow takich jak urban jazz czy chillout, co za tym idzie dobrze beda sie tam czuli klubowicze, ulicznicy i melomani. Klub jazzowy wg mnie nie wypali bo zbyt malo osob bedzie go odwiedzac-mlodych, ze wzgledu na to iz jazz jest w ich pojeciu czyms abstrakcyjnym, badz niemodnym, zato smooth i urban zachacza o muzyke elektroniczna, hiphop i rnb w nieco lagodniejszym brzmieniu, przyjemnym dla ucha nie przeszkadzajacym w rozmowie, piciu itp. wspolczesnych rozrywkach, nie chodzi o dancing bo dyskotek w miescie jest juz i tak zbyt wiele, ale idealne miejsce wg mnie na spokojny wieczor ze znajomymi, spotkanie biznesowe czy dobra ksiazke :) mozna by bylo robic wieczory tematycznne tj. klasyka jazzowa, bardziej funkowe brzmienie, elektroniczne itp. ale w normalnych porach powinna ciagle brzmiec mieszanka smoothjazzowa, ktora idealnie kojarzyla by sie z lokalem. kolejnym atutem ktory przemawia za smooth jest to iz w klubie jazzowym niepowinno sie grac smooth jazzu(bo zbyt konserwatywni jazzowcy nazywaja ten typ elevator music, ktory rzekomo niewiele ma wspolnego z jazzem) i takie miejsce moglo by blyskawicznie stracic smak, a w klubie smoothjazzowym mozna spokojnie grac klasyczny jazz ktory stwarzal by bajkowy klimat w deszczowe wieczory :) heh, juz sobie tak wymyslalem co i jak w tym temacie, ciekawe czy by wypalilo, niemam i pewnie nigdy nie bede mial srodkow na taki biznes ale pomysl wg mnie jest dobry(jakby co moge zajac sie warstwa mzuyczna, hehe). Przedewszystkim wazny byl by klimat, klasyczne polaczenie z nowatorstwem w dobrej nieultrafioletowej otoczce, dizajnerski profesjonalizm i mala reklama w miescie jako eksluzywny klimatyczny klub dla koneserow i jazda :) ceny powinne byc na kazda kieszen, tansze piwa dla normalnych ludzi i lepsze gatunki dla tych ktorym wiedzie sie lepiej, nie powinno byc albo tanio albo drogo, powienin byc duzy wybor.. Wariant 2. - Kozacki klub Funkowy, zwarzywszy an to iz jestem zatwardzialym milosnikiem tego typu muzyki, ciezko by bylo tego nie zaproponowac, funk staje sie coraz bardziej popularny, min dzieki wznowieniom w nurtach hiphopowych czy house, wg mnie byl by to komercyjny i kluturowy strzal w 10, po pierwsze dlatego ze funk jest maxymmalnie elastyczny, w takim klubie mozna grac hiphop/house/disco/electro/breakbity i generalnie wypasiona muzyke zachaczajaca o rozne klimaty, i nie straci sie publiki ani nie zyska metki "gowniany klub bo.. " a np w klubie hiphopowym nie powinno sie robic house i odwrotnie, tutaj nie obowiazuje taka zasada :) idealne miejsce na klabing, party czy wypicie piwa przy mniej bujajacych rytmach.. (itp. itp. mogl bym wymieniac bez konca same plusy, ale juz chyba dosc sie napisalem, eheh) kurde ze tez mnie niestac na taki biznes :D heh zabawne ale mam to wszytko przed oczami, wymyslony design, klimat itp, heh nienormalny jestem, wiem, ale co ta muzyka robi z ludzmi :D Pozdro :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: funkybitt Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.07.06, 01:00 nieeee przeplatanka nurtow to typowa dyskoteka tylko cykliczna, nikt dluzej nie zatrzyma sie przy klubie ktorzy ciagle gra co innego, taki klub zginie jak serial puszczczany na tv co tydzien (biorac pod uwage ze ktos lubi cos tam co leci w czwartek np) jeden odcinek obejzysz, moze drugi tez, obiecasz sobie przyczaic trzeci ale zapomnisz, nie bedziesz mial czasu itp.. to nie moze byc miejsce na ktore musisz sie czaic, tylko miejsce w ktorym bedziesz sie teoretycznie dobrze czul zawsze.. ja rzadko chodze po klubach w zasadzie bo w kazdym czuje sie nieswojo, wszedzie plastik, chromik, ultrafiolet, diskopolowe buractwo z byle remizy, wszystko musi byc zrobione stylowo, z pomyslem pompa i klimatem, nawet buracka dyskoteke mozesz zrobic tak ze bedzie wygladala swietnie, przyczym swietnie wcale nie oznacza wybajerzenia tylko szczypte dobrego smaku i finezji. Klimat=wnetrze, trzeba o tym pamietac, jak klub nie byl by zorbiony buracko tylko pomyslowo to i ludzie czuli by sie w nim troche inaczej, a chyba poto sie wychodzi na relaks zeby sie relaksowac a nie spinac :) btw ciekawa dyskusja sie klaruje :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jedna Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie IP: *.prenet.pl 16.07.06, 00:47 Jestem jak najbardziej za rzeczonymi wcześniej imprezami tematycznymi i klubem jazzowym. Jeśli chodzi o mój wkład, moja inwencję, to sugeruję klub dla singli- idac za ciosem tego forum, gdzie ciagle pisze sie o samotności, problemach z poznaniem drugiej połówki itd. pozdrawiam i powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 12.12m Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.06, 00:51 ooooooooo-ten pomysl tez jest dobry,tez to słysze w uszach.fajna klima,świeczuszki...no no. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: funkybitt Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.07.06, 01:12 pomysl dobry tylko ma to wygladac na zasadzie takiej ze ktos idzie do klubu zajmuje stolik i siedzi w oczekwianiu? takim oto sposobem po godzinie ktos drugi ma podbic z nawijka, czesc widze ze jestes samotny, moze sie przysiade? heh, nie no po pierwsze skoro ktos ejst samotny pewnie brakuje mu pewnoesci siebie, a napewno w takich klimatach jej nie zdobedzie, po drugie bedzie to pewnie przytulek mimo wszystko rowznych dziwnych ludzi, tzn zboczencow itp klimatow ktorzy beda sie czaili na czyjas chwile slabosci, a przybita osobe potrzbujaca bliskosci latwo urobic mysle.. wystarczy jedne incydent ktory sie rozniesie po miescie i miejsce spalone co za tym idzie utopione pieniadze, niewiem, wydaje mi sie ze lepiej nakrecic nastrojowe miejsce ktore mimochodem bedzie pelnilo taka funkcje niz przytulek samotnych serc, to jest jak sklep z odzieza dla otylych, wiekszosc osob nie pojdzie sie tam zaopatrzac bo uwarza to za obciach albo mysli ze jeszcze daje rade, a osoby z dystansem do siebie to nadal dosc rzadki zjawisko, heh :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niebawem Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie IP: *.supernet.pl 16.07.06, 10:20 bardzo dziekuje wszystkim za sugestie piszcie, piszcie :) myslalam tez o koncertach wtym miejscu... i ciekawa jestem czy jesli chodzi o lokalizacje to wolicie sie zabawic w scislym centrum miasta czy moze lepiej gdzies na obrzezach??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: evermind bez używek IP: *.net.pl / *.realestate.net.pl 16.07.06, 11:31 brakuje miejsca, np. jakiejś kawiarenki z zakazem palenia i najlepiej bez alkoholu, gdzie można by spokojnie wypić herbatkę, kawkę czy zjeśc ciacho i np. posłuchać dobrej muzyki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pucca Re: bez używek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.06, 11:51 Ja bym zaproponowala klub z trzeba salami i wtedy kazdy by byl zadowolony:). Tylko nie taki w stylu don kochota gdzie sala na dole jest z reguly zamknieta, a u gory w kojocie i na dole w don kichocie graja to samo tylko ze w innej kolejnosci(chociaz raz czy dwa zdarzylo mi sie trafic ta taka samą piosenke i tu i tu). Kazda sala powinna miec okresloną tematyke. Z bardzo ostrym techno w sumie mozna sobie dac spokoj bo ten typ muzyki i tak juz kroluje w czewie. Przydalała by sie sala np. z fajnym r'n'b. Jesli chodzi natomiast o granice wieku to wydaje mi sie 21 lat to glupi wymysl. Jest wielu mądrych 18,19,20-latkow ktorzy chcieli by sie pobawic w klubie ktory odbiega klimatem od depo portera czy vivy. Jest takze wielu 21-latkow ktorzy swoim zachowaniem potrafia skutecznie zepsuc zabawe swoim np. wiesnaickim zachowaniem. Dlatego proponuje raczej selekcje przy wejsciu aby w srodku nie pojawialy sie (jak to juz wczesniej napisano) szalone upalone 15-stki, zadymiarze, dresiarze itp. Oprocz tego generalny wystroj dyskoteki okreslony tematycznie a kazda z sal wedlug typu muzyki. Jesli chodzi o miejsce o okolice alei bylyby idealne:). Pzd Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niebawem Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie IP: *.supernet.pl 16.07.06, 14:19 a co z nazwą?? Odpowiedz Link Zgłoś
harry1983 Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie 16.07.06, 14:32 Ogłaszasz konkurs na nazwę ?? :D Jeśli lokal w takim kształcie jak pisałem wcześniej to może...hm... "oaza normalności" albo "ostatni bastion" hehe czy coś w tym stylu. Albo "No dres allowed" :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niebawem Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie IP: *.supernet.pl 16.07.06, 20:12 to moze freak club albo excentrix Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hmmm Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.06, 20:24 jesli by to byla dyskoteka z mieszana muzyka nazwałabym ja "MIX" po prostu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niebawem Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie IP: *.supernet.pl 16.07.06, 20:32 nie dyskoteka tylko klub :) to przecie wielka roznica Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ON Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.07.06, 20:56 Mysle ze np 3 sale bylyby dobrym wyjsciem. Wejscie min od 21 lat. Moze to i prawda ze sa czasem madrzejsi ludzie w wieku 18 lat od takich 21, ale mimo wszystko tych pokopanych 18 jest duzo wiecej (nie mowie ze wszyscy - bo nie chce generalizowac). Najlepiej zeby muza nie byla za glosno, zeby bylo sobie mozna spokojnie pogadac a nie krzyczec. W Cz-wie brakuje takich lokali. Sa albo dyskoteki (gdzie trzeba krzyczec zeby pogadac), albo kawiarnie (gdzie nie mozna potanczyc). Jesli chodzi o miejscowke to najlepiej zeby gdzies blisko centrum. Ludzie z poza miasta maja jednakowa droge. A tak jakby mieli jechac przez cala czestochowe to moze im sie odwidziec. No ale wszystkim sie nie dogodzi. POWODZENIA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niebawem Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie IP: *.supernet.pl 16.07.06, 20:40 lanser glamór ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hmmm Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.06, 21:22 gosc niebawem napisał/a;Jakiego miejsca brakuje w Częstochowie, klubu, pubu, dsykoteki??? wiec jesli chodzi o nazwe to nie mam sobie nic do zarzucenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niebawem Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie IP: *.supernet.pl 17.07.06, 08:55 no tak sformulowalam to jakos niejednoznacznie, ale jesli chodz o mnie to powstanie raczej klub a nie dyskoteka pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.07.06, 07:27 to kiedy coś powstanie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niebawem Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie IP: *.supernet.pl 17.07.06, 11:26 ciagle czekam na opinie :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niebawem Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie IP: *.supernet.pl 17.07.06, 11:35 Golden Club Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niebawem Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie IP: *.supernet.pl 17.07.06, 13:38 a moze zamiast klubu, poprostu pub z miejscem do tanczenia, trzy sale: dla palacych , niepalacych no i ta z dj i parkietem? Tez imprezy tematyczne rozne wydarzenia kulturalne itp Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niebawem Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie IP: *.supernet.pl 17.07.06, 21:43 moze ktos cos jeszcze doda? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jedna Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie IP: *.prenet.pl 17.07.06, 22:01 mam jeszcze propozycję na nazwę - satisfaction :-) ps. i jak juz będzie ten klub, to jako osoba mająca forumowy wkład w jego powstanie od razu rezerwuje sobie pierwszy koncert - bo "troche" spiewam - może wyjdzie cos fajnego z połączenia sił? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niebawem Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie IP: *.supernet.pl 18.07.06, 00:41 oczywiscie Jedna, bedziemy w stalym kontakcie na forum a pozniej jak zacznie sie cos dziac i klub ruszy to oczywiscie dostaniesz karte klubowicza :)) Odpowiedz Link Zgłoś
harry1983 Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie 18.07.06, 01:40 A może teraz Ty powiesz, w jakim kształcie to widzisz ? Masz już trochę opinii, co Ty na to ? Jak w tym momencie zapatrujesz się na klimat lokalu, lokalizację, no i pytanie podstawowe - ceny. Bierz pod uwagę, że nie wszyscy palą pieniędzmi w piecu, a wśrod nich zdarzają się normalni ludzie - pomyśl o tym. Pozdrawiam i powodzenia :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: garden foha 16 Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie IP: *.masterkom.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 18.07.06, 01:57 DOBRZE SIE SKŁADA bo od września chcę uruchomić ,,wieczorki taneczne''może inną nazwę przyjmiemy.Będą to piątki od godz 18 do 24 lub póżniej.Muzyka ma być do tańca ale dla 30-40 to latków.Pojemność lokalu to 40 osób.I jest problem szukam człowieka DJ a który by poprowadził tego typu sprawę.Najlepiej młody i zdolny.Lokal działa od stycznia tg roku.Jeśli znacie dajcie znać kubadutki@vp.pl lub601542281.To jest poważna oferta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jedna Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie IP: *.prenet.pl 18.07.06, 02:13 pozwole sobie zasugerowac i zaproponowac- moze oprócz dj-a mozna zaserwować muze na zywo od czasu do czasu- zwołałabym kapele i zaaranzowalibyśmy "conieco" na takie potrzeby to tez jest jak najbardziej na powaznie pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: garden focha 16 Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie IP: *.masterkom.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 18.07.06, 02:29 Dziękuję za sugestje miałem doświadczenia z żywą muzyką ale chyba nie trafiłem na tych ... skąd wziąć profesjonalistów,sami amatorzy.tragedia dla uszu !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niebawem Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.07.06, 15:10 mam kilka pomyslow i od sierpnia bede wszystko realizowac, chcialabym miec z Wami staly kontakt na tym forum co pozniej moze zaowocuje stala wspolpraca w realu a jesli nie to na pewno wejsciowkami i znizkami na alkohol :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jedna Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie IP: *.prenet.pl 18.07.06, 17:12 O! Bardzo miło. Ja jestem otwarta na takie działania, współpracować będę chetnie. Jesli chodzi o żywą muzykę to przecież zawsze można kogoś przesłuchać wstpnie i zdecydować- tak, czy nie. Miałam możliwośc koncertować na zywo i podobao się tak publiczności jak i mnie (bo bardzo to lubię). Anyway- nawet jeśli nie współpraca muzyczna to i tak się dołączę - angażowanie się w zycie kulturalne miasta to jest zdecydowanie moja działka. moze niektórych w tym miejscu zaskoczę jak się podpisze, ale juz czas na to Rubia jedna ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niebawem Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.07.06, 17:53 mi jest tym bardziej milo i jeszcze mocniej sie ciesze :)) Pozdrawiam i sciskam mocno Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Temur Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.06, 19:03 "Eden", "21". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anana Kofana Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie IP: *.com.pl / *.cn.com.pl 18.07.06, 18:48 Polecam odwiedzenie Drewnianego Konika, jesli ktos bedzie w Katowicach. Wlasnie tego bym chciala - nieduzy lokalik, niewielki parkiet, na scianach wystawy zdjec. Muzyka - mniej nowosci i "hitow na czasie", bardziej George Michael, Fatboy Slim, Blackstreet... "stare ale jare". A klimat sam stworzy sie odpowiedni :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czytelnik Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie IP: 80.54.173.* 18.07.06, 19:18 Cześć, brakuje klubu takiego w którym by można posłuchac dobrej muzyki np. jazz, jakiś blusik choć nie koniecznie a jak by jeszcze na żywo i przy tym spokojnie wypić kawe, piwo itp. a od czasu do czasu jakaś imprezka przy zespole na żywo to hmm. mażenie./ Były kiedyś fajne kluby w Częstochowie z klimatem np."Środowiska" w filharmoni, B-mol, klub E-mpik, Liliput, Teatralna gdzie przychodziło dużo ciekawych ludzi choć nie każdemu się podobały te lokale ale zawsze można wypośrodkować atmosfere i klimat byle nie była to następna dyskoteka z małolatami i żeby nie było za drogo i za tanio bo się manelstwo będzie schodzić.Jest "Utopia" ale to trochę za mało i jest trochę za konserwatywna musi być coś więcej choć jest w miare OK. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niebawem Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie IP: *.supernet.pl 18.07.06, 21:23 dziekuje :) super ze piszecie, bo kazda sugestia jest dla mnie wazna pozdrawiam i sciskam mocno Odpowiedz Link Zgłoś
harry1983 Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie 18.07.06, 22:01 Z tym "leżącym" klimatem uważam, że pomysł jest chybiony - od razu ograniczamy klientelę do bogatych snobów - a nie każdy, kto ma więcej pieniędzy to człowiek na poziomie, czasem (dość często) ktoś kto ma kasę to zwyczajny cham. Byłbym raczej za czymś dla normalnych ludzi, którzy jak wcześniej wspomniałem, nie przepadają za knajpami w klimatach typu depo. Z pomysłów dorzuciłbym jeszcze np. stół bilardowy i rzutki, szafę grającą (pzynajmniej na jednej sali). Jakiś ciekawy wystrój wnętrza też byłby fajny. No i jeśli kilka sal, to proponowałbym tak - jedna, na której można potańczyć, druga np. z bilardem, rzutkami, szafą grającą, trzecia gdzie można spokojnie, w ciszy lub przy pokojnej muzyce zjeść coś, porozmawiać, napić się czegoś, no albo potańczyć, ale jakieś wolne kawałki. Jeżeli byłaby taka różnorodność to co do nazwy... hmm "Rainbow Club" ?? :D Każdy znajdzie jakąś barwę dla siebie :D Odpowiedz Link Zgłoś
skugge Re: Do Niebawem - grafik student 18.07.06, 21:52 Szczerze mówiąc chcialbym żeby był taki klub w cze-wie do ktorego buractwo napewno by nie przychodzilo. A mianowicie moze na poczatku nazwa np- Czytadło (coś takiego jest w warszawie Klubo-czytelnia-kawiarnia;) Wyobrażam sobie ten pub w taki sposób że wchodząc do niego powiedzmy sa diwe salki lub jedna. Na okolo książki (niestey musialyby być jakos zabezpieczone chociazby szafki z szybami), kanapy, stoliki, krzesla. Czyli w sumie załóżmy coś w stylu Bostonu tylko ze troche inny wystrój. Mógłby być oczywiście jakiś fajny dizajn itd ale ten pub polegałby na tym ze wchodzisz, kupujesz kawke,deser jakiś, piwo, wino, drinka, rozkladasz sie na kanapie , ostatecznie zapalasz papierowska i czytasz sobie ksiażke która bierzesz z półki. Książek niemusiałoby być dużo na początku ale cościekawego cos co przyciągnie gdzie student czy gość w krawacie przyjdzie między zajeciami/z pracy i sobie miło odpocznie. Oczywiscie nie kazdy musi czytac. Jedni piją w dobrym towarzystwie ,ktos inny rozklada sie na kanapie czytajac Masłowską(przykład). Takie połączenie Gruszki z Empikiem, hehe W krakowie jest taki pub Dym - w sumie tam brakuje tylko książek bo gazety są i atmosfera też jest i ludzi niebrakuje :) Oczywiście nie jestem jakimś chłopaczkiem w okularkach który nie wychodzi z domu i jak dla mnie to jest pare knajp ktore naprawde cenie ale drugich takich niestety nie ma ...a przydałoby sie. Mówie o Gruszce, Bostonie, Absyncie czy C4. Kiedys była jeszcze 3 Aleja no ale juz nie ma:/ Sofa też miałaby swój klimat ale niestety za dużo tam gimnazjalistów:| ps.Robiłem dla pubu Viva obrazy/fotografie, które teraz u nich wiszą. Tzn juz nie wiszą bo chyba ją zamkneli. Ale jeśli jesteś zanteresowany współpracą (czy chodzi o wystrój czy tylko coś na ściane)to odezwij sie i wyśle Ci na mejla zdjęcia tych prac :) POZDRAWIAM Odpowiedz Link Zgłoś
skugge Re: Do Niebawem - grafik student 18.07.06, 22:13 no w sumie bilard tez byłby dobry:) ale w tej drugiej salce a te książki to oczywiście zawsze można byłoby je kupic:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niebawem Re: Do Niebawem - grafik student IP: *.supernet.pl 19.07.06, 07:05 a moze light club? albo transfer? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niebawem Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.07.06, 12:10 :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karlajn Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.07.06, 13:31 ja proponowłabym cos orientalnego...coś czego jeszce nie ma i rzadko spotkac ghdzie indziej ... no chocby klub w stylu buddha bar bodajze w warszawie jest cos w tym stylu wiec wpisz w googlach i zobacz..hmm...muzyka proponowałąbym cos z rodzaju ambitnej muzyki elektronicznej bo techno u nas juz za dużo..muzyka moze nawet orientalna..ale dobra jak pisałam amibitna...pozatym wlaczyłabym na Twoim miejscu o koncerty ..nawiaz kontakty przez net z menagerami ciekawych grup ..lub przez inne żródło..niektóre grupy są skłonne grac za darmo np.koncert charytatywny luz ze wzgledu na to iz to bedzie nowy klub ...np. koncert grupy Sklapel, micromusic ..uwierz mi to wzbudziłoby niesamowite zainteresowanie czestochowian..wstep mysle ze tu nalezałoby wypowiedziec walke nieletnim ..wstep załozmy od 20 lat ...dlaczego?..bo mysle ze chcemy sie bawi kulturlanie, uniknac chołoty i słodkich dziewczynek...bo cóż w czestochowie jest niewiele miejsc w których srednia wieku przekracza 15 lat ...to mogłoby byc miejsce z dusza ...to nalezałoby zapewnic odpowiedni wystrój...inny ...oryginalny nie kiczowaty i niepowtarzalny...orietalne wzory ..ciekawe gadzety ...tu mam moje małe wyobrazenie , które spotkałoby sie z aprobtą..znasz klub Le Madame w warszawie któery niestety już upadł?...to było miehjsce kochane przez miliony ludzie ..bo miało domowy klimat...takie włąsnie mijesce z dusza..takie miejsce przydałoby się czestochowie..ja dałam mały zarys ..lecz gdyby to uzupełnic ..mam taka swoja wizje klubu ..jak nie Ty to je kiedys cos takiego stworze ;] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hera Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.07.06, 16:13 klubik z jakas fajna muzyka taneczna, przy ktorej mozna potanczyc z chlopakiem a nie tylko techniawy i rąbanki, do ktorych nie wiadomo jak sie poruszac Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maja Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie IP: *.man.czest.pl 19.07.06, 20:01 popieram, w Częstochowie brakuje klubu/dyskoteki dla luidzi, którzy czas jakiś temu skończyli 18 lat, z klimatem, muzyka może być różna-klubowa, czasem koncert. Łza się w oku kręci za dawną Prasową, różnie bywało, ale zawsze coś się działo i zabawa byla zawsze extra. W tej chwili nie bardzo jest się gdzie wybrać w sobotę wieczorem, Don Kichot- kiszka, Genesis niby wnętrze fajne, ale skąd oni mają takich tragicznych dj-ów? Smucą strasznie!!! Klub jest smutny , jak w polskim filmie: nic się nie dzieje. Byliśmy ostatnio ze znajomymi, sobota- północ a na parkiecie smętnie kręciło się kilka osób. Jeśli ktoś zamierza otworzyć coś nowego to pamiętajcie, że nie tylko nastolaki w tym mieście lubią się bawić, powodzenia!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niebawem Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.07.06, 11:15 :) wszystkie wskazowki sa bardzo cenne Odpowiedz Link Zgłoś
skugge Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie 20.07.06, 17:59 jeśli jesteś zainteresowany napisz do mnie to przesle Ci zdjecia grafik z Vivy ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niebawem Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie IP: *.supernet.pl 21.07.06, 07:19 moze jeszcze ktos sie skusi cos dodac..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niebawem Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie IP: *.supernet.pl 22.07.06, 16:11 :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ona Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.07.06, 16:59 Ty naprawde chcesz coś fajnego zrobic czy tylko założyłes wątek- tak dla jaj? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niebawem Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie IP: *.supernet.pl 23.07.06, 20:09 naprawde chce cos fajnego zrobic i dlatego napisalam zeby zrobic swoiste badanie rynku :) tu na forum :)) ciesze sie ze w ogole jest jakis odzew i mam przeczucie ze faktycznie przydalby sie jakis klub z klimatem :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jedna Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie IP: *.prenet.pl 23.07.06, 22:58 cześć niebawem - chciałam Ci tylko przekazać, że znalazłam swietntych muzyków, z którymi "widzę" przyszłościowo świetną współpracę- taka muzyczka na żywo się przyda, jak myślę jka tylko napiszą coś nowego (teksty moje-ich muzyka), dam ci znać i powiesz, czy chciałabyś nas goscić swoim lokalu pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: d Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.06, 21:40 najlepiej jakiś klub w starej fabryce Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maja Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie IP: *.man.czest.pl 26.07.06, 21:29 Jak tam Niebawem, idą przygotowania do otwarcia klubu? Pisałaś o sierpniu? Czy jakieś info zamieścisz na forum? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niebawem Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie IP: *.supernet.pl 29.07.06, 18:41 oczywiscie dam znac na forum jak ida przygotowania :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zyczliwy Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.06, 19:43 ja proponowalbym klub w stylu "hipnozy" w katowicach... muzyka bedaca raczej tlem niz pierwszorzedna sprawa, tak zeby mozna bylo pogadac, (mysle ze cos z pogranicza jazzu byloby okej)... choc oczywiscie pomysl z wystepami na zywo jest b. dobry, tyle ze moze nie codziennie... poza tym zawsze duzy plus maja lokale w ktorych mozna cos zjesc (chocby pizze, salatke, jakies wloskie dania,deserki)- co za tym idzie wazne zeby mozna bylo wygodnie usiasc proponowalbym kanapy albo jakies wygosne fotele... to oczywiscie tylko jedna z wielu mozliwych kombinacji ale rada ogolna- klub musi byc do kogos adresowany, do jakiejs konkretnej grupy... jesli zdecydujesz sie na taki mix, to to bedzie lokal dla kazdego a zarazem dla nikogo... proponuje wiec zdecydowac sie na jakis jeden profil... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niebawem Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie IP: *.supernet.pl 31.07.06, 08:45 a teraz z innej beczki :) gdzie chcielibyscie zeby byl ten klub? szukam juz konkretnego miejsca, wiec jesli ktos wie o fajnym konkret miejscu i w dodatku niedrogim pod wynajem to czekam na wiadomosci. zaczynam rowniez powoli urzadzac to miejsce wiec dane dotyczace wyposazenia beda rowniez dla mnie cenne:) pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
skugge Re: jakiego klubu brakuje w Czestochowie 04.08.06, 14:33 zamkneli Absynt na Bisnes Centrum, tylko ze jesli tam chcesz cos robic to proponuje od pierwszego dnai karteczek - od 21 lat. Ciekawa propozycja jest zrobienie na piętrze w kształcie wystającej rury o średnicy 100cm z blatem z szyby w którym możnabyłoby patrzeć na to co się dzieje piętro niżej. Pomysł fajny bo widziałem takie coś w klubie we francji. Były dwa poziomy, na dole muzyka i ludzie sie bawili i tańczyli a na górze bardziej klubowo ale nie z żadną elektorniczną muzyką raczej jnew jazz,jakies nowe brzmienia,tez cos mocniejszego.i był tam własnie ten stolik.Ludzie sobie stali przy nim i pijąc piwo zerkali w dół. Druga sprawa GENIALNA jak dla mnie to brak popielniczek a zamiast nich - sotliki,na jednej nodze,też rura jakaś;), na stoliku na środku dziura - z tej rury. Nie wiedziałem gdzie zgasić fajke znajomy francuz uświadomił mnie że to właśnie popielniczki.Wszystko gdzieś spadało- jak do takiego zsypu i co najważniejsze nic nie śmierdziało. Fajna sprawa. Odpowiedz Link Zgłoś