IP: *.juranet.czest.pl 23.08.06, 21:44
mam pytanie podobne do watku "boks" , mianowicie :
-gdzie jest w czestochowie szkolka capoeiry ??
-jakie sa ceny treningów ??
-dni i godziny treningow ??
Obserwuj wątek
    • Gość: xxx Re: capoeira IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.06, 21:55
      www.kscapoeira.com/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka