Gość: Marta IP: *.man.czest.pl 01.09.06, 21:28 Wybiera sie ktos może w tym roku na ta uczenie na administraje? Prosze tez o jakies opinie na temat tego kierunku. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj