Dodaj do ulubionych

Akademia Długosza

IP: *.man.czest.pl 01.09.06, 21:28
Wybiera sie ktos może w tym roku na ta uczenie na administraje? Prosze tez o
jakies opinie na temat tego kierunku.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka