Dodaj do ulubionych

Anima Liberti

IP: *.man.czest.pl 19.09.06, 11:23
Witam wszystkich.

Chciałem wszystkich powiadomić, że zespół Anima Liberti wraca na scenę
Już 29 września odbędzie się koncert w kieleckim klubie "Cockney". A jeszcze w tym roku zagramy w Częstochowie koncert reANIMAcyjny.
Już niedługo powróci w pełni sprawna strona www.animaliberti.prv.pl na której zaprezentowani zostaną również nowi członkowie zespołu.

Pozdrowienia dla wszystkich

Anima Liberti
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka