Dodaj do ulubionych

buty w sece - Mustang

IP: *.net-komp.pl 29.09.06, 09:54
Witam,

2 lata temu mialem tam wlasnie kupione buty, firmy Mustang, po 3 miesiacach
sie rozlecialy!

jak jest teraz? czy ktos cos tam kupil i chodzi w nich? czy tez sa jakies
odpady w naszym miejscie sprzedawane? bo jak tak to nie zostaje nic innego
jak do katowic jechac...

pozdrawiam i czekam na odpowiedz.
Obserwuj wątek
    • Gość: manitou Re: buty w sece - Mustang IP: 80.51.254.* 29.09.06, 10:00
      duży wybór Mustanga jest w galerii w Auchan...przynajmniej kiedyś był.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka