Gość: buty
IP: *.net-komp.pl
29.09.06, 09:54
Witam,
2 lata temu mialem tam wlasnie kupione buty, firmy Mustang, po 3 miesiacach
sie rozlecialy!
jak jest teraz? czy ktos cos tam kupil i chodzi w nich? czy tez sa jakies
odpady w naszym miejscie sprzedawane? bo jak tak to nie zostaje nic innego
jak do katowic jechac...
pozdrawiam i czekam na odpowiedz.