Dodaj do ulubionych

wybory!!!!!

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.06, 12:34
witam. jak można sie wkręcic na wybory tzn. siedziec w komisji. jesli ktos
jest poinformowany bardzo prosze o jakąs wiadomośc
Obserwuj wątek
    • Gość: . Re: wybory!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.06, 10:15
      też chętny
    • Gość: ja Re: wybory!!!!! IP: *.czest.pl 04.10.06, 11:49
      Miejskie Biuro Wyborcze Urząd Miasta Częstochowy, ul. Śląska 11/13, parter,
      pokój nr 8, tel.: (034) 3707285, (034) 3707284.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka