Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.06, 12:34 witam. jak można sie wkręcic na wybory tzn. siedziec w komisji. jesli ktos jest poinformowany bardzo prosze o jakąs wiadomośc Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ja Re: wybory!!!!! IP: *.czest.pl 04.10.06, 11:49 Miejskie Biuro Wyborcze Urząd Miasta Częstochowy, ul. Śląska 11/13, parter, pokój nr 8, tel.: (034) 3707285, (034) 3707284. Odpowiedz Link Zgłoś