Dodaj do ulubionych

La Mexicana - potancówa Dobrowolskich???

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.11.06, 21:00
czy to prawda,ze Dobrowolscy organizuja w La Mexicanie imprezy?
podobno bardzo fajne:) Byl ktos z Was? jakie opinie?
Obserwuj wątek
    • Gość: gość Re: La Mexicana - potancówa Dobrowolskich??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.11.06, 21:02
      Chyba ma to byc coś porzadniejszego bo byłam świadkiem że nie wpuszczaja w
      adidasach i dzinsach !!!!
      • Gość: pawel Re: La Mexicana - potancówa Dobrowolskich??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.11.06, 21:06
        w dzinsach??? to w co ma sie czlowiek ubrac? w dresy moze????
        • Gość: pawel Re: La Mexicana - potancówa Dobrowolskich??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.11.06, 21:08
          ludzie ten swiat juz powariowal!! do restauracji na impreze idziesz potanczyc,
          kupic cos do jedzenia przy okazji, a oni Tobie podziekują, bo
          w ...........adidasach jestes i w dzinsach....;;/;/;/;/

          to taka selekcja jak w reszcie czestochowskich super lokali o nienajlepszej
          slawie na forum;p
          • takijeden81 Re: La Mexicana - potancówa Dobrowolskich??? 04.11.06, 16:27
            oni wyznają zasadę z pewnego wspaniałego filmu :)"klient w krawacie jest mniej
            awanturujący się " :)
    • Gość: paolo Re: La Mexicana - potancówa Dobrowolskich??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.11.06, 17:02
      ee nie wierze w to... sam bylem u nich na kursie i wszyscy to luzacy, a co za
      tym idzie tak samo śa luzakami gdy ida do nich na impreze! wiec to bez sensu by
      Dobrowolscy zapraszali na zajeciach, a potem kursanci przed lokalem nagle sie
      dowiaduja, ze nie wejda...;/
    • Gość: Karola Re: La Mexicana - potancówa Dobrowolskich??? IP: *.inds.pl 04.11.06, 17:09
      Tak ja bylam jeszcze pzred wakacjami. Była swietna impreza. zarezerwowali lokal
      i super sie bawilismy:)
      • paolo101 Re: do Karoli 04.11.06, 17:14
        i to prawda z ta selekcją, czy tylko takie sciemnianie???
        • Gość: eeewkaaa Re: do Karoli IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.11.06, 17:19
          A tak swoją drogą w adidasach to powinno się biegać, a nie tańczyć.
          • Gość: ania Re: do Karoli IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.11.06, 17:28
            oj czepiasz sie...moze komus akurat wygodnie w adidasach...;)

            i to wcale nie znaczy ze jest dresiarzem....
        • Gość: Karola Re: do Karoli IP: *.inds.pl 04.11.06, 17:39
          u nas to bylo tak ze najpierw mielismy turniej tanca a pozniej byla impreza
          takze sila rzeczy kazdy byl ubrany w garnitur i lakierki:) ale nie sadze ze
          gdyby ktokolwiek byl w adidasach to nie zostal by wpuszczpny
          • Gość: paolo Re: do Karoli IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.11.06, 17:40
            fajowo:)
    • Gość: Beata Re: La Mexicana - potancówa Dobrowolskich??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.11.06, 17:18
      jaka tam srednia wiekowa? tzn ja nic nie mam do strych, czy mlodych, ale warto
      wiedziec gdzie sie idzie. Ale kto by nie byl to i tak wiem,z ezapewne fajne
      zabawy tam sa jesli prowadza to Ci ludzie.
    • Gość: Anka Re: La Mexicana - potancówa Dobrowolskich??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.11.06, 17:41
      a tam sa ludzie w prach, czy są tez wolne jednostki[czytaj: single i
      singielki;)]???????????????????
      • Gość: Karola Re: La Mexicana - potancówa Dobrowolskich??? IP: *.inds.pl 04.11.06, 17:44
        to tak jak wczesniej pisalam najpeirw byl turniej a pozniej wszyscy szlismy na
        impreze wiec kazdy byl z kims nie koniecznie z partnerem zyciowym:):) ale z
        partnerem z ktorym tanczy:)
        • paolo101 Re: La Mexicana - potancówa Dobrowolskich??? 04.11.06, 17:48
          no ale nie trzeba brac udzialu w tym turnieju chyba:) mozna zapewne przyjsc
          potanczyc i popatrzec na turniej....

          a chodza tam "normalni ludzie" czy bardziej takie zule, awanturnicy?
          • ola.klajn Re: La Mexicana - potancówa Dobrowolskich??? 06.11.06, 16:50
            Dobrowolscy rezerwuja stoliki w Mexicopelii dla swoich kursantów i dbaja o to,
            żeby muzyka była do tańczenia ;) towarzyskiego. Imprezka jest fajna, ale
            ostatnio byli w lokalu tez ludzie spoza kursu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka