Gość: kret IP: *.com 16.12.06, 18:49 Kto widział stłuczkę na rakowie pod estakadą 12.12.06 ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jojo Re: stłuczka IP: *.com 16.12.06, 23:11 no wlasnie, czy ktos moze widzial? sam jestem ciekaw jak to bylo bo ponoc Lka sie zderzyla... :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kol Re: stłuczka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.12.06, 09:05 A z jakiej szkoły jazdy była ta Lka..? Odpowiedz Link Zgłoś