IP: *.com 16.12.06, 18:49
Kto widział stłuczkę na rakowie pod estakadą 12.12.06 ?
Obserwuj wątek
    • Gość: jojo Re: stłuczka IP: *.com 16.12.06, 23:11
      no wlasnie, czy ktos moze widzial? sam jestem ciekaw jak to bylo bo ponoc Lka
      sie zderzyla... :)
      • Gość: Kol Re: stłuczka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.12.06, 09:05
        A z jakiej szkoły jazdy była ta Lka..?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka