Gość: carmen
IP: *.252.inds.pl
23.12.06, 22:29
i chodzi mi tu o mentalnosc nie pochodzenie ze wsi od razu mowie!!!dzisiaj stalam w kolejce w tesco z jednym napojem w kolejce gdzie kazdy wypchanych 10 wozkow karpiami i innymi rzeczami ale wiesniaki nie mogly mnie przepuscic w kolejce i jeszcze miedzy soba uzgadniaja czy maja mnie z wielka łaska przepuscic.bardzo mi sie spieszylo ale oni zadowoleni patrzeli jak stoje w wielkiej kolejce .ogolnie nastapil wielki lincz spoleczny jak poprosilam o przepuszczenie.ja zawsze kogos przepuszcze bez zadnego naradzania,ani najmniejszego problemu!!!!!!!!wiesniaki!!!!!!!!!!