Gość: jfk IP: *.gre.pl 24.03.07, 13:34 jak najlepiej dojechac w aleje ze stradomia Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: lolek Re: jak dojechac w aleje IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.03.07, 13:55 Najlepiej prosto Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: jak dojechac w aleje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.07, 14:21 Wsiąść w autobus najlepiej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: @ Re: jak dojechac w aleje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.07, 14:24 dopóki jeszcze jeżdżą.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: jak dojechac w aleje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.07, 14:29 Albo w PKP na dworcu "Stradom" w jakiś pociąg jadący do Częstochowy Osobowej. Wysiąść na dworcu głównym, przesiąść się w jakiś podmiejski autobus na Piłsudskiego, dojechać np. do Korwinowa, skąd przesiąść się znów na PKP jadące do Cz-wy, ale tym razem trzeba wysiąść na dworcu PKP Raków, przesiąść się na tramwaj, pojechać w kierunku Kucelina, wsiąść w MPK jadące na Zawodzie, na Zawodziu przesiąść się w autobus linii 31 jadący w kierunku Kręciwilka. Na Kręciwilku można albo iść dalej z buta do Kusiąt, albo wsiąść w 58bis. Gdy już będziemy w Kusiętach, trzeba poczekać na pociąg relacji Kielce - Częstochowa, i wysiąć znów na stacji Raków PKP, tylko, iż tym razem wsiąśćw autobus 23 koło Sądu na Rejtana. On już zawiezie w same aleje (i dalej na Stradom). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jfk Re: jak dojechac w aleje IP: *.gre.pl 24.03.07, 21:55 a ja chcialem odwrotnie Odpowiedz Link Zgłoś