Gość: agucha42 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.07, 19:16 co sadzicie o tym salinie? boprzyjechalam tu po dlugim pobycie w niemczech i zostal mi polecony? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ha Re: INSIDE IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.03.07, 20:11 idz nie zwlekaj!!!Patryk jest zajebisty w tym co robi! Odpowiedz Link Zgłoś