Gość: 76 IP: 217.153.246.* 31.03.07, 23:08 Gdzie by mozna jutro rospalić gryla, na wolnym poiwietrzu ma się rozómieć Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
skj.languages Re: gril 31.03.07, 23:12 Gość portalu: 76 napisał(a): > Gdzie by mozna jutro rospalić gryla, na wolnym poiwietrzu ma się rozómieć Nie zapomnij o słowniku poprawnej polszczyzny Odpowiedz Link Zgłoś
pipin10 Re: gril 31.03.07, 23:20 czy wszyscy na forum sami poloniści i mądrale. Czy nikt już normalnie nie może odpowiedzieć. do zainteresowanego. Moze ktos z twoich znajomych ma działkę? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zielona trawka Re: gril IP: 212.87.241.* 31.03.07, 23:19 Ale będzie gril! Pachnie mi tu palenem czarownic na stosach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 76 Re: gril IP: 217.153.246.* 01.04.07, 10:55 widze że takich miejsc nie ma. DZIEKI Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maggus Re: gril IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.07, 12:13 Może okolice Bałtyku? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga Re: gril IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.04.07, 16:22 na balkonie se rozpal Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bingo Re: gril IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.07, 16:57 Slownik bedzie za rozpalke! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Magda Re: gril IP: 80.51.236.* 01.04.07, 22:51 Jadąc do Olsztyna Legionów jak już sie wyjedzie z Częstochowy to po prawej stronie jest takie fajne miejsce, super na grilla, przymierzamy sie spędzić tam któryś wolny dzień przy grillu. Odpowiedz Link Zgłoś