Gość: :) IP: 212.160.86.* 18.04.07, 20:44 dziewczyny czy któras z was brała może beta karoten w tabletkach na ładniejsza opalenizne?i jakie efekty?czy opłaca sie inwestowac w to? pozdrawiam.dzieki za informacje:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gosc Re: beta karoten IP: *.adsl.inetia.pl 18.04.07, 21:05 Nie lepiej pić sok z marchwi ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaa Re: beta karoten IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.04.07, 22:51 jeśli zależy ci na dosć szybkim,ładnym odcieniu skóry,to lepszy jest sok z marchewki,ale nie przesadzaj z jego ilością.Beta karoten jest idealny,gdy chcesz sie latem ładnie i szybko opalać i nie miec poparzeń.Chroni,a sok z marchewki nie Odpowiedz Link Zgłoś