Gość: a IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.07, 18:49 W którym częstochowskim komisie można ściągnąć simlocka z tej Nokii? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj