Gość: czukihek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.07, 16:24 Co należy [ a co nie ] zabrać do wojska z góry dziękuję za poważne odpowiedzi[ za te wesołe też].... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Paolo Re: co do wojska IP: 89.174.23.* 05.05.07, 16:54 najlepiej nie bierz nic...Panstwo Cie powolalo - niech sie teraz martwi o Ciebie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xedos Re: co do wojska IP: *.realestate.net.pl 05.05.07, 19:35 Hej kolego. teoretycznie nic Ci nie jest potrzebne do wojska bo wszystko Ci tam dadzą. Ale w praktyce nie pojedziesz przeciez na golasa. Najwazniejsze: dokumenty i troche kasy.I nie spij sie za bardzo po drodze. Powodzonka " kiblarzu" :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: e. Re: co do wojska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.07, 21:04 Weź rozum. Bo widzę, że w pewnym momencie życia Oi go zabrakło. Odpowiedz Link Zgłoś