Dodaj do ulubionych

co do wojska

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.07, 16:24
Co należy [ a co nie ] zabrać do wojska z góry dziękuję za poważne odpowiedzi[
za te wesołe też]....
Obserwuj wątek
    • Gość: Paolo Re: co do wojska IP: 89.174.23.* 05.05.07, 16:54
      najlepiej nie bierz nic...Panstwo Cie powolalo - niech sie teraz martwi o
      Ciebie...
    • Gość: gość Re: co do wojska IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.07, 18:40
      ups
    • Gość: xedos Re: co do wojska IP: *.realestate.net.pl 05.05.07, 19:35
      Hej kolego. teoretycznie nic Ci nie jest potrzebne do wojska bo wszystko Ci tam
      dadzą. Ale w praktyce nie pojedziesz przeciez na golasa. Najwazniejsze:
      dokumenty i troche kasy.I nie spij sie za bardzo po drodze. Powodzonka "
      kiblarzu" :-)
    • grzegrzolek Re: co do wojska 05.05.07, 20:01
      wódki nie zapomnij :)
    • Gość: e. Re: co do wojska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.07, 21:04
      Weź rozum. Bo widzę, że w pewnym momencie życia Oi go zabrakło.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka