Gość: przemek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.05.07, 20:05 moze ktos wie jak ominac podatek od spadeku po wujku chodzi o wkład mieszkaniowy wujek zmarl w tym roku Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: abc Re: spadek a podatek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.05.07, 21:20 polecam forum,tam sa fachowcy w tej dziedzinie forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=656 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: konrad Re: spadek a podatek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.07, 21:55 Zameldowanie sie i po 5 latach poprzez zasiedzenie nie placisz podatku. Odpowiedz Link Zgłoś