Gość: :-)))
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
30.07.07, 23:01
Panie Tomku
pisał pan niedawno ze odszedl wybitny fachowiec Kocyga z MZD. dlaczego tyle
razy w swych tekstach o swiatlach na Jagiellonskiej nie napisal pan ze
swiatla na estakadzie na Jagielolonskiej sa tylko jego pomyslem? tzn. pana
Kocygi? i jesli to co mowia jest prawda to powinien byc wyrzucony z pracy za
ten pomysl. no nie?