Dodaj do ulubionych

Praca w Sece

IP: *.org 24.08.07, 09:14
Dostałam ofertę prace w Sece nie mam orientacji jak tam jest jakie godziny
pracy i jak płacą,proszę napiszcie bardzo sie denerwuję bo wiecie jak jest z
pracą w naszym mieście
Obserwuj wątek
    • Gość: ;) Re: Praca w Sece IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.08.07, 09:56
      3-4zl... porazka.. ale zalezy od sklepu. spronuj utargowac sobie procent od
      utargu np..
      • kotek1239 Re: Praca w Sece 24.08.07, 12:05
        godziny pracy - dwie zmiany pierwsza od 10 ( ewentualnie od 9.30 sa
        dyzury bo np trzeba umyc podłoge ) druga od 14-14.30 w zaleznosci
        jak jest umowione.. no chyba ze cały eteat to siedzisz od 10 do
        19.. 4 zeta za godzine.. chociaz nie iwem jak jest w tych sklepach
        przy wejsciu do seki m.in taka ekskluzywna perfumeria.. mozliew ze
        tam zarabia sie wiecej ale na stoiskach zazwyczaj 4 zeta
        • Gość: gosc Re: Praca w Sece IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.07, 17:38
          Z wlasnego doswiadczenia wiem, ze im mniejsze "prywaciarskie" stoisko tym
          wieksza kasa i mozliwosc premii zaleznej od utargu. W najlepszych sklepach placa
          najmniej niestety... Praca od 10 do 19 od poniedzialku do piatku i od 10 do 15 w
          soboty, jeden dzien w tygodniu wolny, tak jakos wychodzi. Pensja - nie wiecej
          niz 800 zl / msc, i brak mozliwosci podwyzki nawet przez 2 lata... Coz, takie sa
          realia niestety.
          • Gość: gosc Re: Praca w Sece IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.07, 18:29
            sory a za co chcecie dostać więcej?, szyby brudne, w sklepach
            chamska obsługa i jescze coś chcecie?, wypad głąby do pracy na
            zachód tam zobaczycie dopiero jak należy pracować a nie opird..ć
            sie żadac coraz wiecej za nic, czyli za nieróbstwo!!
            • Gość: aaa Re: Praca w Sece IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.07, 18:47
              Za co? A pomyslales, ze nie wszystkie ekspedientki to glaby? Znam wiele z
              wyzszym wyksztalceniem. Pomyslales, ze maja rodziny, dzieci a gdy wracaja do
              domu jest 20? Ze nie widuja sie z wlasnymi dziecmi, nie maja na nic czasu ani
              sily, bo padaja na twarz po 9 czy 12 godzinach na nogach, bez kawki, przerwy na
              sniadanko i takich tam dupereli i usmiechania sie do ludzi takich jak ty,
              chociaz wcale nie maja na to ochoty... A moze ty popracujesz tak tydzien za 200
              zl? I nauczysz sie "jak należy pracować a nie opird..ć
              sie "- cyt.? Powodzenia
              • Gość: jaaaa Re: Praca w Sece IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.07, 19:37
                "aaa" dobrze powiedziane a ty gosciu je**nij sie w ten pusty łeb
                baranie bo masz chyba jakies kompleksy.. a co do obslugi w sece jest
                bardzo miła
    • Gość: Marta Re: Praca w Sece IP: *.org 24.08.07, 20:40
      Byłam na rozmowie 3,50 na godz. i 1% na nas dwie od obrotu praca po 8 godz. i w
      soboty 5 ,rejestracja na 0,5 etatu nie mam pojęcia co o tym sądzić patrzyłam
      mały ruch i niema co robić.
      • Gość: ehh Re: Praca w Sece IP: *.107.inds.pl 24.08.07, 23:09
        mój Boże - 3,50 zł/h!!! i że oni nie wstydzą sie proponować takich żenujących i
        śmiesznych stawek, w żywe oczy robią sobie jaja z ludzi i przyszłych pracowników.
        Dziewczyno miej honor, poszukaj innej pracy, znajdziesz na pewno coś lepiej
        płatnego, nie pozwól swoim kosztem nabijać ich chytrych kieszeni!!!
        Pozdrawiam
        • Gość: jeden z... a kto da zarobic wlascicielowi???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.07, 23:25
          mnie taki maly punkt w centrum(nie w czewie) przynosi miesiecznie od
          800-1500zl.Zeby dopilnowac go poswiecam swoj czas, gorzej jak
          pracownik nie dopilnuje i okaze sie ze ktos ciucha skubnal
          np.takiego za ktorego placilem 200zl i co? Nie da sie w naszym kraju
          dac pracownikowi zarobic, bo ZAROBEK WLASCICIELI czesto jest
          ZENUJACY.Wczoraj sie dowiedzialem o podwyzce za wynajem o 100zl.Wiec
          doskonale rozumie tych co niestety placa 3,50 .
          Sam chcialbym dac zarobic wiecej ale czy to normalne zeby moj
          pracownik zarabial wiecej ode mnie? W naszym kraju swoj interes to
          kawal ciezkiej roboty ,a najgorsze to ze inni mysla ze mi sie forsa
          ulewa,to jest bol.
          • Gość: kisia Re: a kto da zarobic wlascicielowi???? IP: *.strefa.com 25.08.07, 16:03
            skoro nie stac cie zeby godnie wynagrodzic swojego pracownika to go
            nie zatrudniaj i sam pracuj w swoim sklepiku albo zatrudnij
            chinczyka ktory bedzie harowal za miske ryzu. Placac 3.5zl/h
            ponizasz ludzi. Za takie marne grosze to twoj pracownik powinnien
            obsługiwac co 5 osobe bo po co ma pracowac wydajnie skoro Ty i tak
            mu zaplacisz 3.5 za ktore to nie bedzie wiedzial czy moze zaplacic
            rachunki czy moze lepiej kupic cos do jedzenia. Jestes żenujacy!!!
            Nie ponizaj ludzi!!!
            Jestem ciekawa czy chcialbys zeby twoje dziecko pracowalo za takie
            pieniadze?????
            • Gość: jeden z... kisia prosze o czytanie ze zrozumieniem! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.07, 22:31
              gdzie napisalem ze moj pracownik zarabia 3,5???? Napisalem ze
              rozumie i boleje nad tym ze niestety ktos daje tak niska stawke bo
              interesy nie zawsze sa intratne.A Tobie Kisiu wydaje sie pewnie ze
              pieniazki w kasie to czysty zysk? :-PPP
              • Gość: kisia Re: kisia prosze o czytanie ze zrozumieniem! IP: *.strefa.com 26.08.07, 20:57
                owszem nie napisales ze dajesz ale nalezysz to grona tych ludzi
                ktorzy uwazaja ze to jest ok i to mnie wkurza gdyz takie
                postepowanie prowadzi do wyzysku przez takich jak ty wszyscy
                wyjezdzaja z tego kraju i niedlugo bedziecie sami dla siebie
                prowadzic interes
                pozrdawiam i zycze zdrowszego podejscia do ludzi
            • Gość: do kisia Re: a kto da zarobic wlascicielowi???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.07, 22:10
              Załóż swój sklepik i daj zarobić 8 zł na godzinę.Przyjdę do ciebie
              do pracy.
              • Gość: jeden z... Re: a kto da zarobic wlascicielowi???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.07, 00:25
                a moze Ty zaloz , a ja sie zaloze ze nie pociagniesz dluzej niz 2-3
                miesiace - glowiac sie skad wziasc na ZUS, podatek do US, czynsz,
                energie, straty, wyposazenie, towar ,reklamowki, tasmy do
                metkowania, rolki do kasy, promocje dla klientow, podwyzki dla
                pracownika, no i reszte zostaw sobie jak Ci cos
                zostanie.Eksperymentalnie przyjde popracowac za 5zl, kilku klientow
                odstrasze, paru powiem ze niechce mi sie ich obslugiwac jeszcze paru
                obgadam na glos ,ze bezguscia, zwine do chaty kiecke dla zony, po 3
                tygodniach zle sie poczuje i powiem ze nie przyjde . Powodzenia!!!
                TAk wyglada prowadzenie interesu w Polsce i przestancie pastwic sie
                nad pracodawcami, ktorzy sobie zyly wyprowaja zeby "skads" wzias
                kase na lepsze zarobki swoich pracownikow i rozwoj firmy.
                • Gość: jeden z... Re: a kto da zarobic wlascicielowi???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.07, 00:26
                  ...aaa sory ,myslalem ze to Kisia napisala , zmeczonym juz bo jutro
                  ciezki dzien ,norma 13 godzin:-)))
            • Gość: ktoś Re: a kto da zarobic wlascicielowi???? IP: *.171.106.123.crowley.pl 27.08.07, 18:30
              moze gdybys ty i tobie podobni robili zakupy u w takich małych
              punktach czy sklepikach, zamiast biegac po marketach to
              taki "prywaciarz-wyzyskiwacz" miałby z czego zapłacić pracownikowi.
              prowadze osiedlowy sklep spożywczy i bardzo wielu klientów
              przychodzi, wracając do domu z biedronki czy innego marketu z
              pełnymi tarbami zakupów zeby kupić chleb czy zapałki, bo przeciez
              inne rzeczy kupili gdzie indziej.
              i z czego uzbierać kase na koszty, towar i pensje. nie mówiąc o
              zyskach jak najbardziej teoretycznych

              no ale przeciez mój pracownik zawsze może isć do pracy w
              porzadnej międzynarowowej firmie, gdzie ma super wypłate, godne
              warunki i super perspektywy rozwoju, tylko chwilke przypomne sobie
              nazwy tych firma.....


              a już wiem...np. plus, auchan, lidl czy tesco


              a takim jak ty Kisia życzę tylko jednego - żebys sama zaczeła
              prowadziś jakąś działalność najlepiej handlową, pogadamy wtedy
              • Gość: ktoś Re: a kto da zarobic wlascicielowi???? IP: *.171.106.123.crowley.pl 27.08.07, 18:34
                sorki nie dopisałam do kogo kieruję pierwsze zdanie do Kisi i jej
                podobnych.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka