Gość: plan IP: 212.87.241.* 24.08.07, 15:32 moze ktos ma wyobraznie jak dobrze napisac biznesplan.moze jakies przyklady .jest mi to potrzebne a nie mam czasu napisac .dzieki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: napisałem Re: biznesplan IP: *.masterkom.pl 24.08.07, 16:31 popytaj wśród znajomych,napewno któryś/aś z nich pisał/a lub jego znajomy/a.Ja właśnie w ten sposób dotarłem do "lektury" na której się wzorowałe.Napisanie mojego biznesplanu zajęło mi 2godziny Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: biznesplan IP: 195.205.202.* 24.08.07, 17:12 radze zapytac studentow zarzadzania z politechniki oni maja bo robili na zajecia, bedzie jako wzor lub podstawa do zrobienia wlasnego Odpowiedz Link Zgłoś