Dodaj do ulubionych

biznesplan

IP: 212.87.241.* 24.08.07, 15:32
moze ktos ma wyobraznie jak dobrze napisac biznesplan.moze jakies przyklady
.jest mi to potrzebne a nie mam czasu napisac .dzieki
Obserwuj wątek
    • Gość: napisałem Re: biznesplan IP: *.masterkom.pl 24.08.07, 16:31
      popytaj wśród znajomych,napewno któryś/aś z nich pisał/a lub jego
      znajomy/a.Ja właśnie w ten sposób dotarłem do "lektury" na której
      się wzorowałe.Napisanie mojego biznesplanu zajęło mi 2godziny
    • Gość: ja Re: biznesplan IP: 195.205.202.* 24.08.07, 17:12
      radze zapytac studentow zarzadzania z politechniki oni maja bo robili na
      zajecia, bedzie jako wzor lub podstawa do zrobienia wlasnego

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka