kiwixxx
09.10.07, 00:20
politologia dzienna :/wiec jak t to z tymi warunkami jest ??? z ilu
przedmiotów mozna miec ? zeby móc
przejsc na kolejny rok po zaliczeniu ich ? jest taka mozliwosc ze teraz do konca
roku zaliczy sie wszytko i mozna jednoczesnie chodzic na zajecia kolejnego roku
czy ma sie rok w plecy i przymusowy urlop trzeba brac zeby pozaliczac az 3
przedmioty ???? dz z góry za odp