izulak23
23.11.07, 20:45
wytknąc można tyle mankamentów że szkoda gadać. A o wspomnianych miejscach na
rower - ręce opadają. podjeżdzam pod empik i co...mam z rowerem wchodzić do
salonu. makabra. trzeba myslec praktycznie.
a młodych nie ma jak zatrzymać. sam sie o tym przekonałem - składając podanie
o staż do ARiMR I URZEDU MIASTA (pare miesiecy temu). krótko powiem nie
otrzymałem zadnej odpowiedzi. dla porównania gdy złożyłem takie podanie w
Krakowie, tamtejsza ARiMR zadzwonila do mnie po paru dniach, abym przyszedł na
rozmowe.