Dodaj do ulubionych

Komu dać miejskie M?

10.01.08, 11:34
Ci co decydują o tym czy dac komuś komuś mieszkanie czy nie pewnie dla swojej
rodziny już dawno załatwili.Moja znajoma mieszka w starej kamienicy bez
ciepłej wody ze wspólną ubikacją,ma 2 małych dzieci-ale cóż nie nalezy
się.Mojego podania nawet nie przyjęli "ponieważ jest nam za dobrze".Bank też
nam kredytu nie da bo mamy za małe dochody.Najlepiej chyba byłoby iśc mieszkac
pod most i narobic z ośmioro dzieci to może wtedy daliby jakąś kawalerkę.
Obserwuj wątek
    • Gość: Khan mieszkania są IP: *.eranet.pl 10.01.08, 13:21
      Wystarczy wpłacić 20 000 złotych jednej z urzędniczek i po półtora roku masz
      piękne mieszkanie komunalne w blokach (!). I nie mówię tu o tych urzędnikach z
      górnej półki, tylko o tych, których nikt nie sprawdza, a praktycznie mają
      najwięcej do powiedzenia (szeregowi).

      Tą drogą jedna z byłych radnych którejś tam kadencji wstecz załatwiła sobie i
      córce mieszkanka.

      Tylko jak tą szajkę rozbić - zachodzę w głowę już rok z tym problemem.
      • Gość: ... Re: mieszkania są IP: *.adsl.inetia.pl 10.01.08, 22:27
        nawet korzystanie z internetu w sieciach komórkowych nie chroni
        przed odpowiedzialnościa karna
        • czarny.gargamel Re: mieszkania są 11.01.08, 12:30
          O co ci chodzi?
          • Gość: lukasz Re: mieszkania są IP: *.as.kn.pl 11.01.08, 12:37
            o pomowienie?
      • boozar Re: mieszkania są 11.01.08, 12:42
        Bardzo prosto - wystarczy policja, prokurator, CBA.
        Jeżeli wiesz o tym od roku i nie złożyłeś doniesienia do prokuratury to
        ukrywasz przestępstwo. A to jest karalne ;)
        A jeśli tylko Ci się wydaje, że w ten sposób możesz coś załatwić, to milcz, bo
        rzucać oskarżenia może każdy(oby Ciebie to nie spotkało kiedyś).
        Swoją drogą stało się to bardzo modne w Polsce ostatnio - rzucić oskarżenie i
        niech się tłumaczą, co że niewinni, opinie już będą mieli zszarganą.

        pozdrawiam
        • Gość: jodoboozara Re: mieszkania są IP: *.iplus.com.pl 11.01.08, 13:52
          A ty z choinki sie urwałes ,ze nie wiesz ,ze wPolsce prawo chroni
          łapowników.
          Bo łapówki i u lekarzy i uurzęników sa wymuszne .
          A pózniej jedni i drudzy strasza .
          Jak powiesz ,ze dałes tez bedziesz siedział!!!
          • boozar Re: mieszkania są 11.01.08, 14:05
            Niestety mylisz się.
            Jeśli wręczysz łapówkę urzędnikowi a następnie pójdziesz do prokuratury (a
            najlepiej jeśli pójdziesz tam wcześniej) to ten urzędnik będzie siedział.
            W mojej wypowiedzi chodziło zresztą nie o łapówki tylko o rzucanie oskarżeń
            (najlepiej anonimowo). Khan właśnie to zrobił; napisał że jakiś urzędnik bierze
            łapówki (nie podał jaki, więc rzucił oskarżenie na wszystkich urzędników - a w
            to nie wierzę jak zresztą każdy myślący człowiek).
            Jeśli mi coś się wydaje a nie mam na to dowodów, to nie pisze bzdur gdzie tylko
            mogę.

            pozdrawiam
            • Gość: Khan pomyłka IP: *.eranet.pl 12.01.08, 00:19
              Drogi boozar, nie rzucam bezpodstawnego oskarżenia, tylko za krótki jestem, by
              zawiadomić prokuraturę, bo wiem o procederze, ale jednocześnie wiem, że nikt się
              nie przyzna, że mieszkanie tą drogą właśnie dostał. Osobiście znam trzy
              przypadki tego procederu (w tym dwa opisane), wiem, że kroi się czwarty. Ale kto
              się przyzna, że dał komuś w łapę - przecież straci mieszkanie.

              Ale Drogi boozar - nie martw się - nie popuszczę. Sam czekam na mieszkanie (jak
              frajer - wg przepisów) i krew mnie zalew, jak widzę to, co opisuję. Po prostu
              czekam na okoliczności nieco bardziej sprzyjające. A wtedy będzie głośno. A
              jeśli chodzi o CBA - staram się tam o pracę - będę miał niezły debiut :)

              Pozdrawiam w imieniu podziemia :)

              PS:
              Khan właśnie to zrobił; napisał że jakiś urzędnik bierze
              > łapówki (nie podał jaki, więc rzucił oskarżenie na wszystkich urzędników - a w
              > to nie wierzę jak zresztą każdy myślący człowiek).

              Nie konkretyzuję osoby i prostuję - to nie wszyscy urzędnicy! Sprawa istnieje i
              kiedyś wyjdzie na jaw. I kto będzie się cieszył? Khan i reszta miasta :D
              • boozar Re: pomyłka 12.01.08, 22:12
                Oki
                Życzę powodzenia (w szybkim dostaniu mieszkania i zdobyciu pracy)

                Moja lekka irytacja wynikała z tego że już widziałem (oczami wyobraźni:)
                wypowiedzi (nie Twoje) na tym forum że wszyscy urzędnicy to łapówkarze itp.. (a
                ja nie lobię uogólnień).

                pozdrawiam
                PS. Życzę też nam wszystkim pozbycia się nieuczciwych urzędników (żeby była
                jasność;)
    • Gość: Epoka lodowcowa Re: Komu dać miejskie M? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.01.08, 18:54
      tak jest dokładnie , ja jak składałam takie podanie to też dostałam
      pismo że mi się nie należy - dziwne bo mąż pracuje ja niestety nie,
      ledwo wiążemy koniec z końcem , mieszkamy w starej kamienicy gdzie
      czynszu płacimy tyle co w niektórych blokach w częstochowie - ale
      oni w tej cenie czynszu mają choć centralne ogrzewanie, a oprócz
      tego maja ciepłą wode i gaz - u nas ciepłej wody brak, sieci gazowej
      brak, a wilgoć jest tak okropna że prawie na każdej ścianie mam
      pleśń. ale co to obchodzi urzędnika na ciepłej posadce, który ma
      ciepłe mieszkanko
      • Gość: lech Re: Komu dać miejskie M? IP: 212.160.86.* 11.01.08, 21:45
        Dać mieszkanie, wszystkim dać wszystko co chcą chcesz auto? powinni ci dać!
        chcesz wakacje powinni ci dać należy ci się przecież wszystko sie wszystkim
        należy!!!
    • Gość: załamana Re: Komu dać miejskie M? IP: *.gprs.plus.pl 10.01.08, 19:48
      Ja jestem ciekawa co za ludzie wymyślili ten regulamin na podstawie którego
      sprawdzane jest czy ci się należy lokal czy nie bo chyba normalni to oni nie
      byli.ja nie rozumiem jednej rzeczy na jakiej podstawie wyliczany jest dochód
      rodziny starającej się o mieszkanie?z tego co wiem nie może przekraczać
      czterystu paru zł na osobę więc do cho...y jak można za 1000zł(3-osobowa
      rodzina) żyć,jeść i jeszcze płacić za prąd,gaz i czynsz(na pewno nie mały)za
      piękne nowe mieszkanko np na Wyczerpach gdzie są bloki komunalne.znam ta okolicę
      często tam bywam i ludzie którzy mieszkają w tych blokach nie wyglądają na
      takich co żyją z 1000zł miesięcznie.
      • Gość: a Re: Komu dać miejskie M? IP: *.profiline.pl 10.01.08, 22:54
        i z czego potem płacą czynsz????
        • czarny.gargamel Re: Komu dać miejskie M? 11.01.08, 13:01
          To jakoś tak dziwnie działa.Menela,który robi imprezki alkoholowe z kolegami i nie płaci czynszu nie wyrzucą,a biedną ale dobrą rodzinę wypierniczą szybko za zaległości.
    • Gość: angrusz Re: Komu dać miejskie M? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.08, 20:48

      Mieszkanie winno byc dla naukowców z Politechniki czy AJD by w końcu
      mozna utworzyć Uniwesytet Cz.
      Oczywiście nie może to być kawalerka ale takie mieszkanie by ktos tu
      został by pracowac naukowo na stałe,
      • Gość: Sama Re: Komu dać miejskie M? IP: 89.174.23.* 13.01.08, 09:54
        FYI Politechnika i Akademia Jana Długosza posiadają blok mieszkalny dla
        pracowników na ulicy Gombrowicza,poza tym prawdziwi naukowcy a na tych nam chyba
        zależy potrafią nawet w tych trudnych dzisiejszych czasach zarobić na własne
        mieszkanie. tak więc jak Pan nie ma pojęcia na dany temat to proszę nie
        zaszczycać nas swoimi pożal się BOŻE opiniami i komentarzami
        PS. Sama na mieszkanie zarobiłam w ciągu 4lat pracując na Politechnice
        • Gość: On Re: Komu dać miejskie M? IP: 89.174.23.* 20.01.08, 19:40
          potwierdzam poprzednią wypowiedz!!!!!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka