misiak32
11.05.08, 09:49
Witam.
Wczoraj w godzinach popołudniowych natknąłem się na prawdopodobnie psychicznie
chorego człowieka w samochodzie marki Land Rover na niemieckich tablicach
celnych w okolicy Kamienicy Polskiej.Ostrzegam wszystkich przed kontaktem z
tym osobnikiem , przy pokonywaniu skrzyżowania z DK 1 Ominął mnie z lewej
strony (ja skręcałem w lewo) zajechał drogę i pouczał według "swojego kodeksu
drogowego" w jaki sposób mam przekraczać skrzyżowanie a do tego stwierdził że
chętnie by mi dał w mordę bo nie zrobiłem tego jak on myślał że zro, poza tym
taka piana mu szła z ust że musiałem użyć spryskiwaczy żeby usunąć jego płyny
ustrojowe z przedniej szyby.
jeszcze raz ostrzegam wszystkich normalnych użytkowników przed tym
niezrównoważonym osobnikiem.
podkreślam że pokonanie tego skrzyżowania wymaga niskiej prędkości ze względu
na ogromnie koleiny w tym miejscu co grozi w normalnym osobowym samochodzie
utratą zawieszenia.
facet ma około 26-28 lat