Dodaj do ulubionych

Chory człowiek w Land Roverze!!!!!

11.05.08, 09:49
Witam.
Wczoraj w godzinach popołudniowych natknąłem się na prawdopodobnie psychicznie
chorego człowieka w samochodzie marki Land Rover na niemieckich tablicach
celnych w okolicy Kamienicy Polskiej.Ostrzegam wszystkich przed kontaktem z
tym osobnikiem , przy pokonywaniu skrzyżowania z DK 1 Ominął mnie z lewej
strony (ja skręcałem w lewo) zajechał drogę i pouczał według "swojego kodeksu
drogowego" w jaki sposób mam przekraczać skrzyżowanie a do tego stwierdził że
chętnie by mi dał w mordę bo nie zrobiłem tego jak on myślał że zro, poza tym
taka piana mu szła z ust że musiałem użyć spryskiwaczy żeby usunąć jego płyny
ustrojowe z przedniej szyby.
jeszcze raz ostrzegam wszystkich normalnych użytkowników przed tym
niezrównoważonym osobnikiem.
podkreślam że pokonanie tego skrzyżowania wymaga niskiej prędkości ze względu
na ogromnie koleiny w tym miejscu co grozi w normalnym osobowym samochodzie
utratą zawieszenia.

facet ma około 26-28 lat
Obserwuj wątek
    • Gość: 666 Re: Chory człowiek w Land Roverze!!!!! IP: 212.87.241.* 11.05.08, 09:56
      ..y kabel!!!!!!!!!!!
    • Gość: Gość Re: Chory człowiek w Land Roverze!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.08, 10:06
      Dlaczego nie zadzwoniłeś na policję? Wylewanie żalów na forum nic ci nie da.
      Jakbyś zadzwonił to może by sie okazało, ze ten nerwowy rocznik nie opłacił w
      terminie akcyzy, nie ma badan technicznych, OC?
      W takich sprowadzanych samochodach różnie z tym bywa.
      Spełniłbyś tylko swój obywatelski obowiązek.
      PS Kilkanaście dni temu, opolska policja zarekwirowała kilkadziesiąt samochodów
      z dwóch autokomisów, powód? Nie opłacona w terminie akcyza.
      Samochody będą zlicytowane.
      • Gość: milos Re: Chory człowiek w Land Roverze!!!!! IP: *.adsl.inetia.pl 11.05.08, 10:16
        Takie sprawy się rozwiązuje pomiędzy mężczyznami a nie jak ciota żalisz się na
        forum.
        Trzeba było lać go w ryja jak uważałeś że masz rację.
        • Gość: inna Re: Chory człowiek w Land Roverze!!!!! IP: *.adsl.inetia.pl 11.05.08, 10:31
          nie żali sie tylko przestrzega czy to zle???
        • Gość: zwykły człowiek Re: Chory człowiek w Land Roverze!!!!! IP: 212.160.86.* 11.05.08, 16:20
          jeśli uważasz że powinno sie schodzić do poziomu takich chorych ludzi to tylko
          współczuć ...
          • Gość: k Re: Chory człowiek w Land Roverze!!!!! IP: *.tktelekom.pl 11.05.08, 16:36
            Kupil burak auto i mysli ze jest krolem szos. Spotka lepszego od
            siebie...Kwestia czasu. Dzieki za ostrzezenie przed tym idiota.
    • Gość: antydriver Wy wszyscy jesteście chorzy w tych gratach IP: 212.87.232.* 12.05.08, 09:21
      Wy wszyscy jesteście chorzy w gratach sprowadzonych z Reichu. Od
      spalin sie wam mózgi podziurawiły. Pozbijacie sie na tych drogach
      moto-matołki.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka