Dodaj do ulubionych

Single, Wolni, Samotni

08.11.08, 15:08
Forum o wszystkich singlach, wolnych, samotnych, którzy chcą porozmawiać o
wszystkim i o niczym z innymi ludźmi "do wzięcia". Zapraszam osoby w różnym
wieku do rozmów, zakładania nowych tematów, poznajmy się.

samotni.mojeforum.net/index.php
Obserwuj wątek
    • dopamin Re: Single, Wolni, Samotni 09.11.08, 16:01
      up
    • Gość: Tigra Re: Single, Wolni, Samotni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.08, 17:26
      Nie rozumiem, po co od razu odrębne forum? Czy wolni-samotni-single to inny
      gatunek człowieka, który powinien ukrywać się przed światem i przebywać tylko z
      takimi samymi jak on?
      W ten sposób powoduje się raczej jeszcze większe wyobcowanie niż integrację z
      innymi ludźmi.
      • dopamin Re: Single, Wolni, Samotni 10.11.08, 11:51
        nie to nie inny gatunek człowieka ale to forum traktuje o sprawach które w jakiś
        bliższy lub dalszy sposób tyczą się singli
        • Gość: eee Re: Single, Wolni, Samotni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.08, 12:25
          Bardzo ciekawy,konkretny temat wymagający logicznych i sensownych
          wypowiedzi.A jednak zaczyna sę krętactwo.Pochwal się swoją
          wypowiedzią czy potrafisz konkretnie wyrazić swoje zalety a może i
          wady bez wulgaryzmu.Wiele osób odmiennej płci czeka na ciekawą
          konwersację.
          • dopamin Re: Single, Wolni, Samotni 11.11.08, 13:25
            sorry ale nie za bardzo rozumiem o co ci chodzi jakie krętactwo i poco mam pisać
            o swoich wadach i zaletach, chciałem tylko zareklamować to forum
            samotni.mojeforum.net/index.php
    • Gość: hhjhj Re: Single, Wolni, Samotni IP: *.pcz.pl 10.11.08, 13:04
      www.youtube.com/watch?v=UpQdU8oNG_Q
      • Gość: karolina Re: Single, Wolni, Samotni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.08, 14:44
        Ja też uważam ,że brak jest osób na forum do rzeczowej rozmowy.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka