lookas.prv.pl
21.11.03, 16:39
Dzisiaj mnie pewien kierowca po prostu zwalil z nog!!
MPK to jedna wielka samowolka! Kazdy robi co chce i zero odpowiedzialnosi za
czyny.
Stoje sobie dzisiaj rano (ok. 7.25) na przystanku przy kladce na Blesznie w
strone miasta. Przewaznie jezdze 21 bo jest pusciejszy, a przed nim jada
przewaznie jakies dwa autobusy podmiejskie. Dzisiaj pierwsze podjechalo 68,
zobaczylem jednak ze tyl autobusu jest pusty to postanowilem, ze dzisiaj
pojade sobie nim. Kierowca otworzyl tylko przednie drzwi mimo tego, ze byl
juz w strefie miejskiej i ludi bylo dosc sporo, bo stalem w kolejce do
wsiadania. Nagle zrobil sie taki tlok z przodu autobusu, ze ludzie nie mogli
przejsc dalej na pusty koniec autobusu. Na przystanku stalem jeszcze ja i
jakas dziewczyna przede mna, nagle - kierowca ZAMKNAL drzwi i po prostu
sobie odjechal...a ja i ta dziewczyna ze zdziwienia stalismy przez kilka
sekund w bezruchu..., czekalem dalej na moje ulubione 21...
przeciez to SKANDAL! co to sie porobilo z tym MPK? gdzie tu zdrowy rozsadek
i kultura? Wrona moze najpierw zabierz sie za poprawianie kultury kierowcow
i obslugi klienta, a potem likwiduj gapowiczow co ??
Coz z tego, ze zadzwonie ze skarga jak i tak kierowcy guzik zrobia, bo
ostatnio to cale MPK jest przeciwko wszystkim pasazerom, bez podzialu na
tych co bulą 50zl na miesieczny czy na tych ktorzy nic nie placa, dla nich
wszyscy jestesmy w tym samym worku. Istna mafia...
-----------------
-> <a href="www.lookas.prv.pl" target="_blank">www.lookas.prv.pl</a>
<-