nieanka 07.04.09, 10:02 Polecam witaminki wprost z straganu warzywnego na środku parkingu za Mleczarzem,ul.Wyzwolenia.W zeszłym roku przez wiosnę lato i jesień ,nowalijki były wzbogacane ołowiem.kurzem .W tym roku ta atrakcja trwa od nowa. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj