07.04.09, 10:02
Polecam witaminki wprost z straganu warzywnego na środku parkingu
za Mleczarzem,ul.Wyzwolenia.W zeszłym roku przez wiosnę lato i
jesień ,nowalijki były wzbogacane ołowiem.kurzem .W tym roku ta
atrakcja trwa od nowa.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka