Dodaj do ulubionych

Roboty przy Jagielończykach

27.06.09, 21:11
Witajcie.
Wiecie co powstanie między Jagielończykami a KFC, bo cały teren jest ogrodzony
i coś tam mierzą geodeci.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: dd Re: Roboty przy Jagielończykach IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.06.09, 21:32
      a co tam może powstać? kolejna hala targowa
    • Gość: JP Re: Roboty przy Jagielończykach IP: *.net.stream.pl 27.06.09, 22:01
      To pewne--kolejny market bo jeszcze ich za mało...........
    • Gość: a ktoś. Re: Roboty przy Jagielończykach IP: *.xdsl.centertel.pl 27.06.09, 22:28
      czestochowaforum.pl/viewtopic.php?t=3508&sid=d512ba44a25511a8cfa75c752028f6c4
      • masal034 Re: Roboty przy Jagielończykach 27.06.09, 23:10
        dziękuję :)
    • Gość: max Re: Roboty przy Jagielończykach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.09, 20:55
      znowu jakis piep...... supermarket
      malo jest jagiellonczykowi i eskapady .
      mieszkam na wierzbowej i juz nie moge patrzec na ten sy...
      • Gość: jam Re: Roboty przy Jagielończykach IP: *.chello.pl 03.07.09, 12:44
        i jak nie wiecie jeszcze co tam budują?
        • pablo_79 Re: Roboty przy Jagielończykach 03.07.09, 12:48
          Budują wielki burdel!!!! hehehe
    • ulisses_czwa Kompleks handlowo-usługowy 03.07.09, 15:43
      Pomiędzy Jagiellończykami i KFC budują kompleks handlowo-usługowy z artykułami spożywczymi i przemysłowymi. Cały kompleks wg. pozwolenia na budowę będzie miał wg. pierwonych planów prawie 8.000 m kwadratowych netto oraz 54.000 m sześciennych kubatury. W chwili obecnej inwestor wystapił z projektem zastępczym i będzie zmniejszał jego powierzchnię. Ponieważ będzie to kompleks budynków handlowych i żaden z nich nie będzie przekraczał 2.000 m kwadratowych nie jest wymagana zgoda na obiekt wielkopowierzchniowy wyrażana w uchwale Rady Miasta.
      Mam nadzieję, że rozwiałem watpliwości na tyle ile byłem w stanie.
      Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka