roko-123 30.06.09, 21:14 Witam mam pytanie odnośnie OFE Płacę na niego już kilka lat.I teraz jeśli bym zrezygnował to jak kwota zostanie mi zwrócona, czy w ogóle coś zwrócą. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj