30.06.09, 21:14
Witam mam pytanie odnośnie OFE
Płacę na niego już kilka lat.I teraz jeśli bym zrezygnował to jak kwota
zostanie mi zwrócona, czy w ogóle coś zwrócą.
Obserwuj wątek
    • Gość: wer Re: OFE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.09, 21:38
      ODPOWIEDZ :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka